Szybki i bezpieczny przelew

ezoteryka ♦ wróżby ♦ wróżka ♦ karty ♦ tarot ♦ horoskop ♦ numerologia ♦ miłość ♦ zdrowie ♦ pieniądze ♦ wróżba ♦ darmo ♦ darmowe ♦ wróżbiarstwo ♦ seans ♦ karta dnia  ♦ karta na dziś  ♦ psychologia  ♦ karta  ♦ moja karta dnia  ♦ karty anielskie  ♦ karty tarota 

tarocista Szymon, doradca duchowy Estera, wróżka Luna

REKLAMA

REKLAMA

Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy

REKLAMA

Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy
Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy
Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy
Tarot, Rytuały, Interpretacja Snów
Wróżka, tarocistka, tarot, karty anielskie

MENU

Dzień Niepodległości, Polska, 11 listopada, ezoteryka

Moi Drodzy, wielkimi krokami zbliża się dla nas bardzo ważny dzień. Dzień , jakże ważny dla naszego kraju. 11 listopada Narodowe Święto Niepodległości jest polskim świętem państwowym upamiętniającym odzyskanie przez Polskę niepodległości w 1918 roku. Uwolnienie kraju z jarzma zaborców nastąpiło po 123 latach trwania zniewolenia.

Tego dnia, warto Kochani skupić się, pomyśleć o naszym kraju, o osobach które oddały za nasz kraj życie, byśmy mogli teraz tu być, cieszyć się, przezywać chwile radości, smutku. Świętujmy ten dzień i oddajmy należyty szacunek tym osobom, a także zachowajmy powagę jaka w tym dniu powinna obowiązywać.

Warto też wziąć pod uwagę wydarzenia jakie dzieją się w naszym kraju ostatnimi czasy. Trzeba przyznać otwarcie, nie jest dobrze. Dlatego tak ważny jest nasz głos, ważne jest aby walczyć o lepszą Polskę, o lepsze jutro. Nie wstydźmy się tego, że chcemy aby było lepiej. Walczmy o swoje życie i o DOBRĄ POLSKĘ.

Dzień wolny wykorzystajmy również na spędzenie czasu z bliskimi, a także przeżywaniu tego święta. Nie przechodźmy obojętnie ku temu, co się zdarzyło lata temu, ale też nie przechodźmy obojętnie wobec tego co się dzieje TU i TERAZ.

Ponadto warto również na co dzień dbać o nasz kraj, o siebie, o to co się dzieje na zewnątrz. Nie przechodźmy obojętnie wobec tego o co, walczyli nasi przodkowie, a przede wszystkim tego nie zmarnujmy.

 

Na wpis miesięczny zapraszam w przyszłą niedziele.

 

07 listopada 2021
11 Listopada