Szybki i bezpieczny przelew

ezoteryka ♦ wróżby ♦ wróżka ♦ karty ♦ tarot ♦ horoskop ♦ numerologia ♦ miłość ♦ zdrowie ♦ pieniądze ♦ wróżba ♦ darmo ♦ darmowe ♦ wróżbiarstwo ♦ seans ♦ karta dnia  ♦ karta na dziś  ♦ psychologia  ♦ karta  ♦ moja karta dnia  ♦ karty anielskie  ♦ karty tarota 

tarocista Szymon, doradca duchowy Estera, wróżka Luna

REKLAMA

REKLAMA

Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy

REKLAMA

Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy
Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy
Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy
Tarot, Rytuały, Interpretacja Snów
Wróżka, tarocistka, tarot, karty anielskie

MENU

Koronawirus, epidemia, pandemia, world, Polska, rzepak, rzepakowe pole

Moi Drodzy i w końcu wyszło SŁOŃCE! W końcu wszystko budzi się do życia. To będzie cudowny miesiąc! Wszystko się otwiera, epidemia idzie w coraz to lepszym kierunku. Oczywiście warto utrzymywać w dalszym ciągu wszystkie zasady bezpieczeństwa, ale już bardziej możemy odetchnąć pełną piersią. Dla wielu osób to będzie miesiąc decyzji, miesiąc zmiany swojego życia, a jeszcze dla innych miesiąc pielęgnowania tego co mają. Tego co mają najcenniejsze. Na tym trzeba będzie się skupić. Na zwracaniu uwagi na małe, czasem większe rzeczy które są dla Nas ważne.

W zdrowiu? Dobrze! Oj tak, to będzie zdecydowanie miesiąc gdzie wszelkie dolegliwości wydawać będą się mniejsze, gdzie nie będziemy się borykać z większymi chorobami, a osoby przewlekle chore poczują się zdecydowanie lepiej. Jedyne na co trzeba będzie zwrócić uwagę to pyłki, pyłeczki, które mogą nas drażnić.

Sfera zawodowa u osób które pracują, na pewno będzie bardzo się zmieniała na przestrzeni miesiąca. Od dużej ilości obowiązków, do zwolnienia tempa, przy otrzymywaniu dobrego wynagrodzenia. To jest również dobry miesiąc na zmianę pracy! Jeśli nie czujesz się w swojej wystarczająco dobrze, nie ma na co czekać. Warto ją po prostu zmienić bo w tym miesiącu będzie to o wiele prostsze. Osoby bez pracy, w czerwcu spokojnie będą mogły wziąć sprawy w swoje ręce. Może własna działalność? Swój projekt? Warto będzie zwrócić na to uwagę i poważnie się nad tym zastanowić.

Jeśli chodzi natomiast o finanse, warto już zbierać pieniądze na jakiś krótki odpoczynek, ponieważ lipiec i sierpień to będą miesiące gdzie ta ochota na wyjazd będzie zdecydowanie większa, a i też bardziej możliwa.

Miłość... Moi Drodzy.. Tu się zadzieje.. Osoby w związkach, zapragną czegoś innego. Oj tutaj wyjdą na jaw najskrytsze fantazje, pragnienia, które nie zawsze druga osoba będzie chciała spędzić. Może dochodzić do kłótni, dlatego ważne będzie aby ze zrozumieniem do nich podchodzić i starać się z nich jak najszybciej wybrnąć. Generalnie rozstań nie widać i nie jest to dobry moment na rozstania, a na ratowanie związków. Osoby samotne, mają duże szanse na wejście w stabilny związek na lata, o ile przestaną być wymagające i wezmą sprawy w swoje ręce, walcząc o osoby na których im zależy.

06 czerwca 2020
Czerwiec