Szybki i bezpieczny przelew

ezoteryka ♦ wróżby ♦ wróżka ♦ karty ♦ tarot ♦ horoskop ♦ numerologia ♦ miłość ♦ zdrowie ♦ pieniądze ♦ wróżba ♦ darmo ♦ darmowe ♦ wróżbiarstwo ♦ seans ♦ karta dnia  ♦ karta na dziś  ♦ psychologia  ♦ karta  ♦ moja karta dnia  ♦ karty anielskie  ♦ karty tarota 

tarocista Szymon, doradca duchowy Estera, wróżka Luna

REKLAMA

REKLAMA

Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy

REKLAMA

Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy
Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy
Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy
Tarot, Rytuały, Interpretacja Snów
Wróżka, tarocistka, tarot, karty anielskie

MENU

Wróżka Beatris Friczer

Moi Drodzy dzisiaj ostatnia część na temat żywiołów, a mianowicie o tym jakie żywioły do siebie pasują. Ogólnie dwie osoby tego samego żywiołu, powinny pasować do siebie najbardziej. I często spotyka się tego typu połączenia. Wówczas tworzą się najbardziej harmonijne związki. Osoby takie dobrze się rozumieją i wyciągają wszystko co najlepsze ze swojego żywiołu. Lecz trzeba też pamiętać, że czasami bywa tak, iż te same żywioły prowadzą do zwiększania negatywnych elementów żywiołu, a samo zrozumienie nie wystarcza. I tak np. Ogień z ogniem może być kłótliwy i zbyt dynamiczny, co może prowadzić do wypalenia. Z kolei woda z wodą może wymagać od osób zbyt dużej ilości emocji. Z kolei ziemie mogą być zbyt bardzo przyziemne, a powietrze za często będzie dyskutować i będą potrzebne inne bodźce.

Natomiast dobrymi połączeniami jest Ziemia z Wodą co daje wrażliwość ze stabilnością, a także Powietrze i Ogień gdzie obecna jest aktywność i pomysłowość. Niekorzystne z kolei będą Ogień i Woda, ponieważ w połączeniu ze sobą tworzą zupełne przeciwieństwa, które wzajemnie się niszczą.

Trzeba Kochani pamiętać iż każdy jest inny i nie każdy znajdzie się w całości w jednym żywiole. Żywioły mogą się łączyć i uzupełniać. Dlatego tak  ważne jest by je poznać. Dzięki temu iż wiemy jakiego żywiołu jest nasz partner, bliska nam osoba, to możemy w odpowiedni sposób do takiej osoby podejść, postarać się zrozumieć sposób myślenia, a nawet polepszyć kontakt.

 

Pozdrawiam

Beatris Friczer

 

 

22 sierpnia 2021
Cztery Żywioły Cz. 3