Szybki i bezpieczny przelew

ezoteryka ♦ wróżby ♦ wróżka ♦ karty ♦ tarot ♦ horoskop ♦ numerologia ♦ miłość ♦ zdrowie ♦ pieniądze ♦ wróżba ♦ darmo ♦ darmowe ♦ wróżbiarstwo ♦ seans ♦ karta dnia  ♦ karta na dziś  ♦ psychologia  ♦ karta  ♦ moja karta dnia  ♦ karty anielskie  ♦ karty tarota 

tarocista Szymon, doradca duchowy Estera, wróżka Luna

REKLAMA

REKLAMA

Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy

REKLAMA

Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy
Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy
Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy
Tarot, Rytuały, Interpretacja Snów
Wróżka, tarocistka, tarot, karty anielskie

MENU

W tym miejscu też od siebie również chce dodać, abyśmy nie panikowali. Pamiętajmy, że panika jest tutaj naszym wrogiem, dlatego stawiajmy na sprawdzone źródła informacji, nie karmy się nienawistnymi komentarzami, hejtem i przesadną paniką, bowiem to nam nie pomoże. Pomoże nam profilaktyka, stosowanie się do zaleceń Światowej Organizacji  Zdrowia, a także zachowanie zdrowego rozsądku. Poniżej również przesyłam link gdzie możemy obserwować miejsca, w których wirus występuje.

Kochani mamy miesiąc marzec, a więc czekamy z niecierpliwością na przyjście wiosny. W tym miesiącu energia która będzie obecna, sprzyjać będzie wszelkiego rodzaju podróżom. Jednakże należy pamiętać, że nie chodzi tu o podróże w nowe, nieznane miejsca, ale podróże wgłąb siebie. Warto zagłębić się w zakamarki naszej podświadomości i cofnąć się do doświadczeń z lat poprzednich, które warto będzie wziąć pod uwagę w naszym teraźniejszym życiu. Natomiast podróże do innych krajów, nie są zalecane. W związku z tym, iż mija rok od początku pandemii koronawirusa, który nadal jest z nami, karty sprawdzone pod tym kątem, również radzą pozostawanie w obecnym miejscu zamieszkania, unikania dużych skupisk ludzi, a przede wszystkim dbania o swoją odporność. W tym miejscu też od siebie również chce dodać, abyśmy nie panikowali. Pamiętajmy, że panika jest tutaj naszym wrogiem, dlatego stawiajmy na sprawdzone źródła informacji, nie karmy się nienawistnymi komentarzami, hejtem i przesadną paniką, bowiem to nam nie pomoże. Pomoże nam profilaktyka, stosowanie się do zaleceń Światowej Organizacji  Zdrowia, a także zachowanie zdrowego rozsądku. Poniżej również przesyłam link gdzie możemy obserwować miejsca, w których wirus występuje.

https://gisanddata.maps.arcgis.com/apps/opsdashboard/index.html?fbclid=IwAR16cl5jcfbe1owwfDP--fWxF_zdpK4LvzUzbmQCUoHmnJ-8MMqAlKvfTZo#/bda7594740fd40299423467b48e9ecf6

 

To miesiąc dzięki któremu uda nam się zrozumieć nasze uczucia, emocje, czyny, dlaczego robimy, postępujemy tak, a nie inaczej. Warto pozwolić sobie zrozumieć pewne rzeczy, bowiem dzięki temu będziemy mieli szanse na zmiany, których bardzo pragniemy, a do których ciężko nam się na tą chwilę zabrać.

 

Ważne też by w tym miesiącu nie narzekać. Owszem, nic nie będzie nam przychodziło łatwo i wysiłek niestety będzie potrzebny przy większości naszych działań, ale jeśli zaciśniemy zęby i zrobimy wszystko bez zbędnego przeciągania i postękiwania, to satysfakcja będzie gwarantowana, jak i również poczujemy się spełnieni.

 

Kochani, miesiąc marzec, to również miesiąc zazdrości, nadmiernej zazdrości, więc nie dajmy się temu ponieść gdyż to nic dobrego nam nie przyniesie. Warto przyjrzeć się własnym słabościom i zaakceptować siebie takimi jakimi jesteśmy. Jeśli to zrobimy to wówczas zdamy sobie sprawę z tego że jesteśmy warci naprawdę wiele i żadne źródła zazdrości nie są nam potrzebne.

 

 

07 marca 2021
Marzec - Koronawirus