Szybki i bezpieczny przelew

ezoteryka ♦ wróżby ♦ wróżka ♦ karty ♦ tarot ♦ horoskop ♦ numerologia ♦ miłość ♦ zdrowie ♦ pieniądze ♦ wróżba ♦ darmo ♦ darmowe ♦ wróżbiarstwo ♦ seans ♦ karta dnia  ♦ karta na dziś  ♦ psychologia  ♦ karta  ♦ moja karta dnia  ♦ karty anielskie  ♦ karty tarota 

tarocista Szymon, doradca duchowy Estera, wróżka Luna

REKLAMA

REKLAMA

Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy

REKLAMA

Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy
Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy
Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy
Tarot, Rytuały, Interpretacja Snów
Wróżka, tarocistka, tarot, karty anielskie

MENU

Wróżby online, wróżka Beatris Friczer

Moi Drodzy, często dostaje od Was zapytania na temat tego, czy można samemu odprawić rytuał, czy nic Wam się nie stanie, czy to jest bezpieczne, a więc w tej pierwszej części, chce te wątpliwości raz na zawsze rozwiać.

Mianowicie Magia, to bardzo potężne narzędzie. I tak samo jak nóż nieodpowiednio użytkowany może przynieść krzywdę, tak samo jak Magia. W niepowołanych rękach, może przynieść skutek odwrotny do zamierzonego. Wyrządzić więcej szkody niż pożytku. Dlatego nie, nie powinno się na własną rękę wykonywać rytuałów.

Wszystko to za sprawą energii, która nieodpowiednio spożytkowana, może wytworzyć bardzo duże bariery których nie sposób będzie pokonać. Zazwyczaj wykonując rytuały, trzeba posiłkować się niewyobrażalną energią, odpychać od siebie demony, negatywne emocje, bo przecież chcemy wywalczyć coś dobrego. A żeby nastało dobre, najpierw trzeba odpędzić to złe. Niestety ale w niektórych przypadkach nawet nie jest to do końca możliwe. Dlatego też ezoterycy wykonując takie działania, zdają sobie sprawę z zagrożenia, są narażeni na pewnego rodzaju ryzyko. Nie mniej jedna trzeba wziąć pod uwagę, że praktykując takie działania niekiedy już ładnych kilkadziesiąt lat, wiedzą w jaki sposób ochronić się przed energią nadnaturalnego bytu który chce wyrządzić szkodę.

 

23 maja 2021
Odprawiać rytuał samemu czy nie? CZ.1