Szybki i bezpieczny przelew

ezoteryka ♦ wróżby ♦ wróżka ♦ karty ♦ tarot ♦ horoskop ♦ numerologia ♦ miłość ♦ zdrowie ♦ pieniądze ♦ wróżba ♦ darmo ♦ darmowe ♦ wróżbiarstwo ♦ seans ♦ karta dnia  ♦ karta na dziś  ♦ psychologia  ♦ karta  ♦ moja karta dnia  ♦ karty anielskie  ♦ karty tarota 

tarocista Szymon, doradca duchowy Estera, wróżka Luna

REKLAMA

REKLAMA

Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy

REKLAMA

Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy
Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy
Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy
Tarot, Rytuały, Interpretacja Snów
Wróżka, tarocistka, tarot, karty anielskie

MENU

Tarocistka - Wróżka Online - Wróżby Internetowe

Kochani, dzisiaj chciałabym powiedzieć parę słów na temat jednej z największych akcji charytatywnych, a mianowicie o Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy, która po raz 30 zagra nam już DZISIAJ. To wspaniała inicjatywa, o której powinno nadal mówić się jak najwięcej.

W tym roku zbierane są pieniążki dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci. Nikomu nie trzeba mówić, jak ważne jest specjalistyczne leczenie dla osób, które bardzo tego potrzebują, dla dzieci. A już nie trzeba mówić jak ważnym narzędziem jest wzrok. Dzięki takim inicjatywom jesteśmy w stanie podarować zdrowie, a nawet i życie wielu osobom, a co za tym idzie mieć satysfakcje z tego, że kogoś uratowaliśmy.

Ja, jak co roku przyłączam się do tego wspaniałego wydarzenia i również Was Kochani namawiam do tego by wrzucić do puszki chociażby symboliczną 1 zł. Każda kwota jest na wagę złota ponieważ wspólnymi siłami możemy sprawić że wiele osób będzie w stanie być szybko diagnozowanym, a co za tym idzie zwiększą się szanse na wyleczenie poważnych wad.

Poniżej przesyłam Wam link do oficjalnej strony WOŚP, gdzie są dostępne różne formy wsparcia finansowego. Na pewno każdy będzie mógł wybrać odpowiedni sposób dla siebie by wesprzeć tą wspaniałą inicjatywę.

https://www.wosp.org.pl/wspieraj

 

30 stycznia 2022
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy