Wróżka, tarocistka, tarot, karty anielskie

MENU

Barwy szczęścia, miesiąc listopad to miesiąc pracy. Zatem do dzieła!

Dzisiaj 11 listopada, a więc małymi kroczkami zbliżamy się do połowy miesiąca. Czas pędzi nieubłaganie, dlatego bierzmy z naszego życia najwięcej jak się da. Przede wszystkim, czas się w końcu wziąć do roboty.

Miesiąc LISTOPAD, powinien nam upłynąć właśnie na pracy. Nie możemy odkładać spraw na później, ani oglądać się na innych. Jeśli się za coś bierzemy, powinniśmy dążyć do celu konsekwentnie, bowiem na pewno to w późniejszym czasie przyniesie owoce.

Trzeba też pamiętać o zdrowiu. Praca, pracą, aczkolwiek bez zdrowia nic nam się nie uda. Dlatego nie tylko osoby, które mają problemy zdrowotne, ale i te które mają lepsze zdrowie, powinny pamiętać o rutynowych badaniach. 

Kochani, spokój to powinno być Wasze drugie imię w tym miesiącu. Nie warto podejmować decyzji pod wpływem emocji, czy też kłótni. Ważne jest, by dopiero po ostudzeniu negatywnych uczuć, decydować o ważnych dla nas rzeczach.

Osoby które starają się pozyskać dodatkowe pieniądze, wzbogacić się, powinny to robić z głową i ze spokojem.

Wierze w Was i w Wasze możliwości. Dacie radę!

11 listopada 2018
11 Listopada
Szybki i bezpieczny przelew

ezoteryka ♦ wróżby ♦ wróżka ♦ karty ♦ tarot ♦ horoskop ♦ numerologia ♦ miłość ♦ zdrowie ♦ pieniądze ♦ wróżba ♦ darmo ♦ darmowe ♦ wróżbiarstwo ♦ seans ♦ karta dnia  ♦ karta na dziś  ♦ psychologia  ♦ karta  ♦ moja karta dnia  ♦ karty anielskie  ♦ karty tarota 

tarocista Szymon, doradca duchowy Estera, wróżka Luna

REKLAMA

Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy

REKLAMA

Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy
Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy
Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy