11 Listopada
06 listopada 2022

Moi Drodzy, wielkimi krokami zbliża się dla nas bardzo ważny dzień. Dzień , jakże ważny dla naszego kraju. 11 listopada Narodowe Święto Niepodległości jest polskim świętem państwowym upamiętniającym odzyskanie przez Polskę niepodległości w 1918 roku. Uwolnienie kraju z jarzma zaborców nastąpiło po 123 latach trwania zniewolenia.

Tego dnia, warto Kochani skupić się, pomyśleć o naszym kraju, o osobach które oddały za nasz kraj życie, byśmy mogli teraz tu być, cieszyć się, przezywać chwile radości, smutku. Świętujmy ten dzień i oddajmy należyty szacunek tym osobom, a także zachowajmy powagę jaka w tym dniu powinna obowiązywać.

Warto też wziąć pod uwagę wydarzenia jakie dzieją się w naszym kraju ostatnimi czasy. Trzeba przyznać otwarcie, nie jest dobrze. Dlatego tak ważny jest nasz głos, ważne jest aby walczyć o lepszą Polskę, o lepsze jutro. Nie wstydźmy się tego, że chcemy aby było lepiej. Walczmy o swoje życie i o DOBRĄ POLSKĘ.

Dzień wolny wykorzystajmy również na spędzenie czasu z bliskimi, a także przeżywaniu tego święta. Nie przechodźmy obojętnie ku temu, co się zdarzyło lata temu, ale też nie przechodźmy obojętnie wobec tego co się dzieje TU i TERAZ.

Ponadto warto również na co dzień dbać o nasz kraj, o siebie, o to co się dzieje na zewnątrz. Nie przechodźmy obojętnie wobec tego o co, walczyli nasi przodkowie, a przede wszystkim tego nie zmarnujmy.

 

Na wpis miesięczny zapraszam w przyszłą niedziele.

 

Dzień Niepodległości, Polska, 11 listopada, ezoteryka
Karta Dnia - Tarot - Karty Anielskie - Przepowiednia - Los - Wróżka - Wróżby Online - Darmowe Pytanie do Kart Tarota - Wróżka Beatris Friczer - Medium - Astrologia

MENU

Wróżba Internetowa - Możesz skorzystać z Wróżki Online i zadać pytanie do Kart już Teraz. Sprawdzona Wróżba Online
Rytuały - Karty Tarota - Karty Anielskie
Tarot, Rytuały, Interpretacja Snów
Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy
Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy
Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy

REKLAMA

Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy

REKLAMA

REKLAMA

tarocista Szymon, doradca duchowy Estera, wróżka Luna

ezoteryka ♦ wróżby ♦ wróżka ♦ karty ♦ tarot ♦ horoskop ♦ numerologia ♦ miłość ♦ zdrowie ♦ pieniądze ♦ wróżba ♦ darmo ♦ darmowe ♦ wróżbiarstwo ♦ seans ♦ karta dnia  ♦ karta na dziś  ♦ psychologia  ♦ karta  ♦ moja karta dnia  ♦ karty anielskie  ♦ karty tarota 

Szybki i bezpieczny przelew