Szybki i bezpieczny przelew

ezoteryka ♦ wróżby ♦ wróżka ♦ karty ♦ tarot ♦ horoskop ♦ numerologia ♦ miłość ♦ zdrowie ♦ pieniądze ♦ wróżba ♦ darmo ♦ darmowe ♦ wróżbiarstwo ♦ seans ♦ karta dnia  ♦ karta na dziś  ♦ psychologia  ♦ karta  ♦ moja karta dnia  ♦ karty anielskie  ♦ karty tarota 

tarocista Szymon, doradca duchowy Estera, wróżka Luna

REKLAMA

REKLAMA

Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy

REKLAMA

Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy
Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy
Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy
Tarot, Rytuały, Interpretacja Snów

*Nie zagwarantuję Ci 100 % rezultatu, sprawdzalności wróżb, ani tego że pomogę Ci w 100 procentach. Na rytuał również nie daję 100 % gwarancji, że przyniesie rezultaty. Skuteczność oraz trafność wróżby online, może się różnić w każdej sytuacji.

Wróżka, tarocistka, tarot, karty anielskie

MENU

Dzień Niepodległości, Polska, 11 listopada, ezoteryka

Moi Drodzy, wielkimi krokami zbliża się dla nas bardzo ważny dzień. Dzień , jakże ważny dla naszego kraju. 11 listopada Narodowe Święto Niepodległości jest polskim świętem państwowym upamiętniającym odzyskanie przez Polskę niepodległości w 1918 roku. Uwolnienie kraju z jarzma zaborców nastąpiło po 123 latach trwania zniewolenia.

Tego dnia, warto Kochani skupić się, pomyśleć o naszym kraju, o osobach które oddały za nasz kraj życie, byśmy mogli teraz tu być, cieszyć się, przezywać chwile radości, smutku. Świętujmy ten dzień i oddajmy należyty szacunek tym osobom, a także zachowajmy powagę jaka w tym dniu powinna obowiązywać.

Warto też wziąć pod uwagę wydarzenia jakie dzieją się w naszym kraju ostatnimi czasy. Trzeba przyznać otwarcie, nie jest dobrze. Dlatego tak ważny jest nasz głos, ważne jest aby walczyć o lepszą Polskę, o lepsze jutro. Nie wstydźmy się tego, że chcemy aby było lepiej. Walczmy o swoje życie i o DOBRĄ POLSKĘ.

Dzień wolny wykorzystajmy również na spędzenie czasu z bliskimi, a także przeżywaniu tego święta. Nie przechodźmy obojętnie ku temu, co się zdarzyło lata temu, ale też nie przechodźmy obojętnie wobec tego co się dzieje TU i TERAZ.

Ponadto warto również na co dzień dbać o nasz kraj, o siebie, o to co się dzieje na zewnątrz. Nie przechodźmy obojętnie wobec tego o co, walczyli nasi przodkowie, a przede wszystkim tego nie zmarnujmy.

 

Na wpis miesięczny zapraszam w przyszłą niedziele.

 

06 listopada 2022
11 Listopada