Cena Rytuału

Zapłać

450 zł

Dwa pytania

Zapłać

450 zł

Cena Rytuału

Zapłać

450 zł

Cena Rytuału

*Nie zagwarantuję Ci w 100 % sprawdzalności wróżb, ani efektów rytuału.

Wróżba Online - Szybko - Karty Tarota - Darmowe Pytanie do Kart Tarota - Magia dla Ciebie - Wróżka Beatris Friczer - Rozkłady z Kart - Los - Przepowiednia

W swojej ofercie moi Drodzy, mam przeróżne działania. Od tych podstawowych, do zaawansowanych. Poniżej przedstawiam moje podstawowe, najbardziej popularne rytuały: 

 

Miłosny - przede wszystkim ma za zadanie sprawić by Twoja miłość powróciła, osoba która kochasz wybaczyła Ci, a przede wszystkim była z Tobą. Dzięki działaniu możemy odnowić relacje, przywrócić również pozytywne wspomnienia, a także wywołać silne uczucia, pragnienia u drugiej osoby, zawalczyć oto by dana osoba, chciała już być z Tobą na zawsze, by odczuwała taką potrzebę. Rytuał działa nie tylko wtedy kiedy niedawno się rozstaliście, ale również wtedy kiedy rozstanie miało miejsce kilka lat wstecz. Działanie jest w stanie również połączyć osoby, które nie były ze sobą w związku, nakierować emocjonalnie i energetycznie, a przede wszystkim wzbudzić uczucie tak silne, że nic i nikt nie będzie w stanie tego rozdzielić. Przy zaawansowanym działaniu miłosnym, jesteśmy w stanie np. oczyścić czakrę miłości*. 

 

Zdrowotny - to działanie dla osób które potrzebują ukojenia, spokoju, polepszenia swojego samopoczucia i wyciszenia. Dodaje sił, witalności, więcej chęci do życia. Jest w stanie ukoić nerwy, dodać pozytywnych odczuć i emocji. Jest od tego aby Cię wspierać i ochraniać ale pamiętaj że nie zastąpi Ci lekarza, leków, ponieważ to działanie tak jak wspomniałam ma Cię wspierać, a nie wyleczyć poważne choroby*.

 

Finansowy - dzięki niemu, jego silnej mocy jesteśmy w stanie nakierować Cię na przyciąganie pieniędzy, na zwiększenie możliwości zarobku, pokierowanie gdzie będzie można znaleźć większe pieniądze. Ma za zadanie pomóc Ci w trudnej sytuacji materialnej, pomóc Ci w wybrnięciu z problemów, z długów. Pomoże również usprawnić Twój budżet i spełnić marzenia które były nie do zrealizowania*.

 

Ochronny - tu z kolei możemy liczyć na pomoc w rozwiązywaniu wszelkich problemów, dodania pewności siebie, ale również ochroną przed złymi urokami, klątwami. Ponadto działanie chroni przed toksycznymi osobami i negatywnym wpływem na Ciebie jaki mogą mieć dane osoby, które są wrogo nastawione*.

 

Oczyszczający - tutaj działamy na oczyszczenie Twoje energii z toksyn, oczyszczamy aurę, usuwamy zanieczyszczenia jakie Ci towarzyszą, jesteśmy w stanie oczyścić również czakry. Ponadto również odcinamy złą przeszłość ale również prostujemy i zamykamy niedokończone sprawy. Jeśli ktoś rzucił na Ciebie zły urok, klątwę, to będziemy w stanie ją ściągnąć z Ciebie i napełnić dobrymi i pozytywnymi emocjami*.

 

Blokujący - w tym działaniu jesteśmy w stanie zablokować osobę, której chcemy się pozbyć ze swojego życia albo z życia osoby nam bliskiej, blokujemy jej energię by nie miała wpływu na daną osobę, by nie była w stanie mieszać w jej głowie*.

 

Separacyjny - to działanie separuje dwie osoby od siebie. Odcina emocjonalnie i energetycznie, blokuje energię, emocje, po to aby nie miały na siebie wpływu, aby ich relacja zakończyła się i nie było do niej powrotu*.

Moi Drodzy, jak większość z Was pewnie już wie, przeprowadzam rytuały drogą mailową. To działania, które są ostatecznością kiedy chcemy osiągnąć konkretną rzecz, zdobyć zaufanie, bądź miłość ukochanej osoby. Prowadzę tylko i wyłącznie działania białej magii, a więc są one w pełni bezpieczne, nie krzywdzą ani osoby na której działanie wykonujemy, ani też osoby która takie działanie zamawia*.

 

Czy rytuały działają? 

 

 Tak naprawdę to jeśli tylko wierzymy, walczymy a przede wszystkim chcemy by działały, to jak najbardziej, działają i mogę powiedzieć iż są bardzo skuteczne. W swoim życiu przeprowadziłam ich już naprawdę sporo, a są przypadki, gdzie taki rytuał działał bardzo szybko. Jednakże trzeba pamiętać iż nie ma to reguły. U jednego zadziała szybciej u innego wolniej. Aczkolwiek proszę pamiętać że w każdym przypadku cel zamierzony, był osiągnięty. Warto też być cierpliwym*.

 

Efekty 

 

Nie  warto się poddawać jeśli nie widzimy efektów po miesiącu gdyż ja, wykonuję działania otwarte, a co za tym idzie, mogą zadziałać za tydzień, miesiąc, a nawet rok. Jednakże każde zwątpienie, zawahanie się, czy też poddanie, skutkuje osłabieniem się takiego działania, więc to również trzeba mieć na uwadze*.

 

Jak wykonuję rytuał? 

 

Trzeba pamiętać, że rytuały to magia. Magia, którą indywidualnie trzeba dobrać do danej osoby, aby doprowadzić do sytuacji, na której danej osobie zależy.  Jest to obrzęd, pewnego rodzaju ceremonia do wykonania której  używam świec w odpowiednim kolorze bowiem każdy rytuał wymaga innej świecy. Potrzebne są też zioła starannie dobrane, olejki eteryczne, suszone kwiaty. Karty, czy też inne atrybuty których używam, też są dobierane zależnie od działania*. 

 

Wszystko zależy od tego czego dotyczy rytuał i jak duży jest problem. Niekiedy również zdarza się, że muszę odmówić modlitwę do aniołów, które odpowiadają za określone cechy w życiu człowieka. Jest to zwykle czasochłonna i wyczerpująca praca, dlatego takie działania, odprawiam najczęściej w nocy, sama w ciszy. Z racji iż jest to proces bardzo wymagający i wyczerpujący, to nie wykonuję zdjęć, nie bawię się w fotografa, bowiem wiąże się to z zaburzeniem działania i osłabieniem go nawet w 50 procentach*.

 

Zachęcam też do przeczytania mojego artykułu o różnicy między rytuałem a spętaniem miłosnym które jest działaniem czarnej magii*.

 

https://wrozkabeatris.pl/rytual-a-spetanie-milosne-2

 

A więc jeśli naprawdę Ci zależy, to jestem w stanie Ci pomóc. A kiedy nie ma już innego wyjścia, także podejmuję się usunięcia ciążącej na Tobie klątwy.*

 

Zaufaj mi, nie ma problemu, którego nie da się rozwiązać*.

Karta Dnia - Wróżka - Wróżby Online - Darmowe Pytanie do Kart Tarota - Wróżka Beatris Friczer - 1 wróżba za darmo - wróżby prawdziwe za darmo - darmowy tarot

MENU

Karta Dnia - Wróżka - Wróżby Online - Darmowe Pytanie do Kart Tarota - Wróżka Beatris Friczer - 1 wróżba za darmo - wróżby prawdziwe za darmo - darmowy tarot
Wróżby Online, Wróżka Online, Wróżka Limona, Sprawdzone Wróżby Online, Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy, Karty Tarota, Darmowe Pytanie
Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy
Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy
Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy

REKLAMA

Wróżby Online, Wróżka Online, Wróżka Zofia Sterc, Sprawdzone Wróżby Online, Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy, Karty Tarota, Darmowe Pytanie

REKLAMA

REKLAMA

Wróżby Online, Wróżka Online, Tarocista Szymon, Sprawdzone Wróżby Online, Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy, Karty Tarota, Darmowe Pytanie

ezoteryka ♦ wróżby ♦ wróżka ♦ karty ♦ tarot ♦ 1 wróżba za darmo ♦ wróżby prawdziwe za darmo ♦ miłość ♦ zdrowie ♦ pieniądze ♦ wróżba ♦ darmowy tarot ♦ darmowe ♦ wróżbiarstwo ♦ wróżka online ♦ karta dnia  ♦ karta na dziś  ♦ wróżby online  ♦ karta  ♦ moja karta dnia  ♦ karty anielskie  ♦ karty tarota 

Szybki i bezpieczny przelew