Sen
10 września 2023

Dzisiaj Kochani postanowiłam napisać parę słów o snach. Jak wiemy sen to stan fizjologiczny, druga strefa życia, w której nasza świadomość zanika.

Od wieków dużo osób podchodzi do interpretacji snów i wyjaśniania ich w związku z naszym życiem codziennym. Dzięki takim obserwacjom i zapisom które były przez lata gromadzone, udało się przypisać snom poszczególne znacznie.

W taki właśnie sposób sen jest zwykle interpretowany jako zapowiedź tego, co ma nastąpić w życiu.

Lecz należy pamiętać o tym, by nie traktować snu jako proroctwo, bowiem w niektórych przypadkach bywa on także ostrzeżeniem, wskazówką, bądź nawoływaniem do sposobu zmiany postępowania oraz ujawnieniem naszych osobistych cech.


Często też dostaję od Was pytania co wpływa na nasze sny?

Tak naprawdę bardzo duże znaczenie mają wydarzenia z całego dnia. Jeśli np. przed zaśnięciem mieliśmy styczność z czymś strasznym, oglądaliśmy straszny film, to bardzo możliwe że tej nocy sny po prostu będą bardzo brutalne, koszmarne, zawierające w sobie dużo złych obrazów, przepełnionych agresją.

Naukowo również jest potwierdzone że niektóre sny mogą nam powiedzieć o początkach wielu chorób, ponieważ jeśli jakieś sny pojawiają nam się systematycznie to są oznaką zaczynających się problemów zdrowotnych.


Pamiętajmy zatem Kochani, że sen to po prostu stan, w którym dusza wyswobadza się z ciała, dlatego też w snach możemy zauważyć, że nasze zmysły są bardziej wyostrzone.

 

Tarocistka - Wróżka Online - Wróżby Internetowe
Karta Dnia - Tarot - Karty Anielskie - Przepowiednia - Los - Wróżka - Wróżby Online - Darmowe Pytanie do Kart Tarota - Wróżka Beatris Friczer - Medium - Astrologia

MENU

Wróżba Internetowa - Możesz skorzystać z Wróżki Online i zadać pytanie do Kart już Teraz. Sprawdzona Wróżba Online
Rytuały - Karty Tarota - Karty Anielskie
Tarot, Rytuały, Interpretacja Snów
Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy
Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy
Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy

REKLAMA

Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy

REKLAMA

REKLAMA

tarocista Szymon, doradca duchowy Estera, wróżka Luna

ezoteryka ♦ wróżby ♦ wróżka ♦ karty ♦ tarot ♦ horoskop ♦ numerologia ♦ miłość ♦ zdrowie ♦ pieniądze ♦ wróżba ♦ darmo ♦ darmowe ♦ wróżbiarstwo ♦ seans ♦ karta dnia  ♦ karta na dziś  ♦ psychologia  ♦ karta  ♦ moja karta dnia  ♦ karty anielskie  ♦ karty tarota 

Szybki i bezpieczny przelew