04 czerwca 2023
Moi Drodzy i w końcu wyszło SŁOŃCE! W końcu wszystko budzi się do życia. Bardzo chcemy aby to był cudowny i lepszy miesiąc. Oczywiście nadal nie zapominamy o przyjaciołach z Ukrainy. O tej tragedii za granicami naszego kraju. Lecz myślmy też o sobie, zwłaszcza, że dla wielu osób to będzie miesiąc decyzji, miesiąc zmiany swojego życia, a jeszcze dla innych miesiąc pielęgnowania tego co mają. Tego co mają najcenniejsze. Na tym trzeba będzie się skupić. Na zwracaniu uwagi na małe, czasem większe rzeczy które są dla Nas ważne. W zdrowiu? Dobrze! Oj tak, to będzie zdecydowanie miesiąc gdzie wszelkie dolegliwości wydawać będą się mniejsze, gdzie nie będziemy się borykać z większymi chorobami, a osoby przewlekle chore poczują się zdecydowanie lepiej.
28 maja 2023
Nie ma co się oszukiwać, również bywają sytuację kiedy mimo profesjonalnemu odprawieniu działania, dochodzi do sytuacji kiedy nie doświadczamy rezultatu na który czekaliśmy. Wówczas nie należy mieć pretensji że coś źle zostało wykonane, bo to nie zawsze zależy od osoby wykonującej, ale również od osoby która o ten rytuał prosi. Warto pomyśleć również o tym, że to już nie jest zależne od osoby która wykonała działanie, ponieważ o powodzeniu rytuału ostatecznie decyduje Wola Kosmosu. Niestety, ona również w może być nieprzychylna, ale nie dlatego że chce zrobić komuś na złość. Bardziej wynika to z tego, że Wszechświat wie lepiej od nas co jest dobre, a co złe dla danej osoby i w ten sposób daje nam o tym znać.
21 maja 2023
Dzisiaj przychodzę do Was z drugą częścią na temat odprawiania rytuałów i tego czemu nie można ich wykonywać samemu. Przede wszystkim trzeba zdawać sobie sprawę z tego, że do przeprowadzenia takiego działania, bezpiecznego przeprowadzenia rytuału, konieczna jest i praktyka wieloletnia, ale też wiedza i doświadczenie. Na pewno wymagana jest umiejętność medytacji, umiejętnego oczyszczania umysłu z myśli które są zbędne, ale także wysoka umiejętność koncentrowania się. Trzeba też zdawać sobie sprawę z tego, że takie działania magiczne odprawia się w odmiennym stanie świadomości, dlatego koncentracja na wysokim poziomie jest tutaj konieczna. Dużo osób również nie zdaję sobie sprawy z tego, że trzeba bardzo dobrze umieć panować nad swoimi lękami, fobiami, hamować je, ponieważ w przeciwnym razie można ściągnąć na siebie poważne
14 maja 2023
Moi Drodzy, często dostaje od Was zapytania na temat tego, czy można samemu odprawić rytuał, czy nic Wam się nie stanie, czy to jest bezpieczne, a więc w tej pierwszej części, chce te wątpliwości raz na zawsze rozwiać. Mianowicie Magia, to bardzo potężne narzędzie. I tak samo jak nóż nieodpowiednio użytkowany może przynieść krzywdę, tak samo jak Magia. W niepowołanych rękach, może przynieść skutek odwrotny do zamierzonego. Wyrządzić więcej szkody niż pożytku. Dlatego nie, nie powinno się na własną rękę wykonywać rytuałów. Wszystko to za sprawą energii, która nieodpowiednio spożytkowana, może wytworzyć bardzo duże bariery których nie sposób będzie pokonać. Zazwyczaj wykonując rytuały, trzeba posiłkować się niewyobrażalną energią, odpychać od siebie demony, negatywne emocje, bo przecież chcemy wywalczyć coś dobrego.

MENU

Wróżka, tarocistka, tarot, karty anielskie

*Nie zagwarantuję Ci 100 % rezultatu, sprawdzalności wróżb, ani tego że pomogę Ci w 100 procentach. Na rytuał również nie daję 100 % gwarancji, że przyniesie rezultaty. Skuteczność oraz trafność wróżby online, może się różnić w każdej sytuacji.

Tarot, Rytuały, Interpretacja Snów
Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy
Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy
Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy

REKLAMA

Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy

REKLAMA

REKLAMA

tarocista Szymon, doradca duchowy Estera, wróżka Luna

ezoteryka ♦ wróżby ♦ wróżka ♦ karty ♦ tarot ♦ horoskop ♦ numerologia ♦ miłość ♦ zdrowie ♦ pieniądze ♦ wróżba ♦ darmo ♦ darmowe ♦ wróżbiarstwo ♦ seans ♦ karta dnia  ♦ karta na dziś  ♦ psychologia  ♦ karta  ♦ moja karta dnia  ♦ karty anielskie  ♦ karty tarota 

Szybki i bezpieczny przelew