Wróżka też człowiek
16 października 2022

Kochani dzisiaj ponownie chciałabym poruszyć ważną kwestię.

A mianowicie kwestię tego, że doradca, wróżka, medium, astrolog i inne pokrewne zawody, to też ludzie.

To też człowiek. Więc też śpimy (chociaż mało), jemy, robimy zakupy i mamy życie domowe. Dlatego też, chciałam zaapelować o nie pośpieszanie nas.

Często spotykam się z sytuacją, gdzie ktoś chce odpowiedź na już. Zada pytanie i jeszcze parę razy pośpieszy żeby mu szybciej odpowiedzieć.

Niestety tak się nie da. Ja osobiście sama obsługuję wszystkich swoich klientów. Nie mam maszyny, automatu, który rozsyła za mnie wróżby czy też mnóstwa ludzi obok siebie.

Dlatego też każdego klienta muszę i chce, obsłużyć sama i jeśli nie odpowiadam od razu to dlatego, że albo wykonuje któreś z normalnych czynności tak jak każdy człowiek, albo po prostu pracuję.

Mogę w tym czasie również mieć innego klienta, prowadzić rytuał czy też opisywać kartę czy też pisać artykuł, bądź mnóstwo innych rzeczy.

Dlatego bardzo proszę o wyrozumiałość, gdyż chcąc dobrze odpowiedzieć na pytanie, to również na to potrzebny jest czas, żeby rozłożyć karty i odpowiednio je zinterpretować.

 

Magia - Poznaj swoją przyszłość - Wróżby

MENU

Wróżka, tarocistka, tarot, karty anielskie

*Nie zagwarantuję Ci 100 % rezultatu, sprawdzalności wróżb, ani tego że pomogę Ci w 100 procentach. Na rytuał również nie daję 100 % gwarancji, że przyniesie rezultaty. Skuteczność oraz trafność wróżby online, może się różnić w każdej sytuacji.

Tarot, Rytuały, Interpretacja Snów
Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy
Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy
Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy

REKLAMA

Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy

REKLAMA

REKLAMA

tarocista Szymon, doradca duchowy Estera, wróżka Luna

ezoteryka ♦ wróżby ♦ wróżka ♦ karty ♦ tarot ♦ horoskop ♦ numerologia ♦ miłość ♦ zdrowie ♦ pieniądze ♦ wróżba ♦ darmo ♦ darmowe ♦ wróżbiarstwo ♦ seans ♦ karta dnia  ♦ karta na dziś  ♦ psychologia  ♦ karta  ♦ moja karta dnia  ♦ karty anielskie  ♦ karty tarota 

Szybki i bezpieczny przelew