Horoskop a wygląd zewnętrzny
11 czerwca 2023

Kochani, dzisiaj przychodzę do Was z dosyć luźnym tematem, ale jakże trafnym jeśli chodzi o nasze kwestie zewnętrzne. A mianowicie, dam Wam dzisiaj możliwość sprawdzenia, jak znak Zodiaku, wpływa na urodę. Na to jak wyglądamy. Zapewne będzie dużo podobieństw, ale też dużo różnic opisanych w kosmogramie. Nie mniej jednak sporo osób może być zaskoczonych, jak dobrze znak Zodiaku, opisuje Wasz wygląd. Warto też mieć na uwadze, że to co nie zgadza się ze znakami Zodiaku, oznacza że jest wywołane genami, które były silniejsze.

 

BARAN - 21 marca - 19 kwietnia

 

Ewidentnie są to osoby które mają kanciaste rysy twarzy, pełne usta, a także pokaźny podbródek. Wzrost raczej przeciętny. Mężczyźni mają dosyć dobrą i mocną budowę ciała, a kobiety kształtne, o proporcjonalnych biodrach. Włosy najczęściej są jasne, blond, jasny brąz lub rude. Cera z kolei jasnobrązowa.


BYK - 20 kwietnia - 22 maja

 

Twarz tutaj bywa najczęściej kwadratowa bądź owalna, rysy są grube i widoczne, duże zmysłowe usta, pełne i kształtne. Ciało ma niezaburzone proporcje, a włosy bywają gęste, puszyste i jasnego koloru. Cera zazwyczaj oliwkowa, bądź jasna.


BLIŹNIĘTA - 23 maja - 21 czerwca

 

Tu z kolei mamy bardzo proporcjonalną twarz, mimikę plastyczną i bardzo piękne rysy twarzy. Oczy duże, błyszczące. Włosy z kolei rzadkie i problematyczne. Nie mniej jednak tendencja jest do nadmiernego dbania o siebie i uwydatniania swoich najlepszych i najmocniejszych punktów w wyglądzie chociażby przez makijaż.


RAK - 22 czerwca - 22 lipca

 

Okrągła, pełna twarz. A także sylwetka. Po 30 roku życia przeważnie zaczynają się problemy z nadmiarowymi kilogramami, których często jest się pozbyć. Włosy cienkie i rzadkie, a cera jasna, niemalże nieskazitelna.


LEW - 23 lipca - 23 sierpnia

 

Wyraźne, wyrzeźbione rysy twarzy, bardzo ostre, a także poważne spojrzenie i duże oczy. Włosy ciemny blond, gęste. Nos pokaźny. Postawna budowa ciała, lwy również przeważnie są wysokiej postury.


PANNA - 24 sierpnia - 22 września

 

Panny jak na nie przystało są poważne i eleganckie. Wyglądają delikatnie i nieśmiało. Są smukłe, wysokie lub przynajmniej średniego wzrostu. Mają dużo uroku, każdy chce przy nich przebywać i oglądać tę delikatność. Pokazują sobą zarówno delikatność jak i klasę.


WAGA - 23 września - 22 październik

 

Wygląd Wag jest harmonijny i bardzo zadbany. Można powiedzieć, że miło się na nich patrzy. Ich rysy są delikatne. Twarz owalna. Są wysocy lub średniego wzrostu. Są to osoby smukłe, dopiero po przekroczeniu połowy życia zaczynają przybierać na wadze. Ich wygląd jest staranny i sprawia wrażenie delikatnego i spokojnego.


SKORPION - 23 października - 21 listopada

 

Mają przede wszystkim muskularne ciało, z wyglądu silne i bez większych skaz. Silne ramiona, ręce, a także szerokie ramiona. Usta są przeważnie wąskie, z kolei włosy gęste i ciemnego koloru. Cera ziemista.


STRZELEC - 22 listopada - 21 grudnia

 

Tutaj mamy dobrze zarysowane rysy twarzy, pełne usta, a także gładką jasną cerę. Włosy od jasnego blondu, przez rudę, po ciemny brąz. Przyciągają dużo osób, są charyzmatyczne, mają w sobie dużo pozytywnej energii i chęci do działania.


KOZIOROŻEC - 22 grudnia - 19 stycznia

 

Koziorożce mamy szczupłe, niskiego wzrostu i często krępej budowy ciała. Oczy głęboko osadzone. Wyglądają bardzo dojrzale, poważnie, a często również dosyć srogo, przez co budzą dosyć duży szacunek.


WODNIK - 20 stycznia - 18 lutego

 

Osoby wysokie, szczupłe, regularne rysy twarzy. Ciemne włosy, przeważnie gęste, często również kręcone. Lubią zmiany, często coś kombinują w swoim wyglądzie by być oryginalnymi.


RYBY - 19 lutego - 19 marca

 

Tutaj często mamy niski, przeciętny wzrost, a także pulchną budowę ciała. Ciemne włosy i oczy, cera przeważnie trądzikowa, a także rzadkie przerzedzające się wręcz włosy.
 

 

Wróżby Online, Wróżka Beatris Friczer
Karta Dnia - Wróżka - Wróżby Online - Darmowe Pytanie do Kart Tarota - Wróżka Beatris Friczer - 1 wróżba za darmo - wróżby prawdziwe za darmo - darmowy tarot

MENU

Karta Dnia - Wróżka - Wróżby Online - Darmowe Pytanie do Kart Tarota - Wróżka Beatris Friczer - 1 wróżba za darmo - wróżby prawdziwe za darmo - darmowy tarot
Wróżby Online, Wróżka Online, Wróżka Limona, Sprawdzone Wróżby Online, Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy, Karty Tarota, Darmowe Pytanie
Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy
Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy
Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy

REKLAMA

Wróżby Online, Wróżka Online, Wróżka Zofia Sterc, Sprawdzone Wróżby Online, Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy, Karty Tarota, Darmowe Pytanie

REKLAMA

REKLAMA

Wróżby Online, Wróżka Online, Tarocista Szymon, Sprawdzone Wróżby Online, Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy, Karty Tarota, Darmowe Pytanie

ezoteryka ♦ wróżby ♦ wróżka ♦ karty ♦ tarot ♦ 1 wróżba za darmo ♦ wróżby prawdziwe za darmo ♦ miłość ♦ zdrowie ♦ pieniądze ♦ wróżba ♦ darmowy tarot ♦ darmowe ♦ wróżbiarstwo ♦ wróżka online ♦ karta dnia  ♦ karta na dziś  ♦ wróżby online  ♦ karta  ♦ moja karta dnia  ♦ karty anielskie  ♦ karty tarota 

Szybki i bezpieczny przelew