Andrzejki
27 listopada 2022

Kochani, przed nami najważniejszą NOC w roku astrologicznym. Mianowicie NOC ANDRZEJKOWA. Wieczór wróżb odprawianych w nocy z 29 na 30 listopada, w wigilię św. Andrzeja - patrona Szkocji, Grecji i Rosji.

Od dawna wiadomo, że w tę noc, wróżby mają największe i najsilniejsze działanie. To wyjątkowy dzień dla osób, które oczekują spełnienia marzeń, chcą spełnienia w miłości. Dla osób samotnych to idealny czas na znalezienie drugiej połówki.

Wróżby tej nocy mają wyjątkową skuteczność, sprawdzalność, a także ich wynik może wpłynąć na Wasze dotychczasowe życie. Dlatego też ważne jest odpowiednie ich przeprowadzanie. To poważna sprawa, dlatego najlepiej nie robić tego na własną rękę tylko skonsultować się ze specjalistą.

Ja i jutro i pojutrze, będę pracowała nie tylko na kartach, ale również zajrzę w szklaną kulę, by móc określić dokładniej Waszą przyszłość. Sprawdzę, czy spełniając swoje marzenia, nie zrobicie komuś krzywdy. TO bardzo ważne by mieć na uwadze dobro osób na których nam zależy i nie zmuszać ich na siłę do czegoś, czego tak naprawdę mogą nie chcieć. Osoby które korzystają z wyższej magii, rytuałów, działań, tego dnia szczególnie powinny zwrócić na to uwagę i skorzystać z tej mocy, bowiem automatycznie energia, będzie większa i dużo korzystniejsza jeśli chodzi o czas Andrzejkowy.

Pamiętajcie, że wróżenie jest zabawą do pewnego momentu. Jeśli chcecie by to o czym marzycie, myślicie, naprawdę się spełniło, czas w tę NOC zaufać MAGII i pomyśleć poważnie o Waszych pragnieniach. Wtedy jesteśmy w stanie wszyscy się przekonać iż magia, to naprawdę potężna SIŁA!

 

Konsultacje Online - Ezoteryka, Andrzejki

MENU

Wróżka, tarocistka, tarot, karty anielskie

*Nie zagwarantuję Ci 100 % rezultatu, sprawdzalności wróżb, ani tego że pomogę Ci w 100 procentach. Na rytuał również nie daję 100 % gwarancji, że przyniesie rezultaty. Skuteczność oraz trafność wróżby online, może się różnić w każdej sytuacji.

Tarot, Rytuały, Interpretacja Snów
Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy
Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy
Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy

REKLAMA

Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy

REKLAMA

REKLAMA

tarocista Szymon, doradca duchowy Estera, wróżka Luna

ezoteryka ♦ wróżby ♦ wróżka ♦ karty ♦ tarot ♦ horoskop ♦ numerologia ♦ miłość ♦ zdrowie ♦ pieniądze ♦ wróżba ♦ darmo ♦ darmowe ♦ wróżbiarstwo ♦ seans ♦ karta dnia  ♦ karta na dziś  ♦ psychologia  ♦ karta  ♦ moja karta dnia  ♦ karty anielskie  ♦ karty tarota 

Szybki i bezpieczny przelew