Archanioły i ich Żywioły
26 czerwca 2022

Jak wiemy, Archanioły nie tylko opiekują się konkretnymi znakami zodiaku, ale również każdemu z nich, przypada konkretny żywioł, za który jest odpowiedzialny. Każdy z nich ma wpływ na równowagę energetyczną, dzięki czemu pomaga nią zarządzać, ale też udrażniać jej przepływ, przemieszczanie.

 

Archanioł Michał jest opiekunem znaków ognia: Lwa, Strzelca, Barana. 

Ogień. Wzmacnia wiarę w siebie i innych. Pomaga również podejmować szybkie a przede wszystkim dobre decyzje, a także przekonywać innych do racji które Ty masz.

 

Archanioł Uriel stoi na straży znaków ziemskich i zajmuje się Koziorożcem, Panną, Bykiem.

Ziemia. Jest w stanie odciągnąć od Ciebie problemy, znaleźć wyjście z każdej sytuacji, dodaje pewności siebie. Pomaga finansowo. Daje solidność, rzetelność.

 

Archanioł Rafael rządzi powietrzem i wspiera Wodnika, Wagę, Bliźnięta. 

 

Powietrze. Leczy i umysł i ciało, ale także duszę. Pomaga w walce z nałogiem. Uzdrawia jak i również dodaje sił w walce z chorobami.

 

Archanioł Gabriel odpowiada za znaki żywiołu wody i opiekuje się Rybami, Skorpionem, Rakiem.

 

Woda. Dba o równowagę emocjonalną, dodaje wsparcia w trudnych sytuacjach. Jest odpowiedzialny za dobry odpoczynek, a także poczucie komfortu.

Wróżby online, tarot, karma.

MENU

Wróżka, tarocistka, tarot, karty anielskie

*Nie zagwarantuję Ci 100 % rezultatu, sprawdzalności wróżb, ani tego że pomogę Ci w 100 procentach. Na rytuał również nie daję 100 % gwarancji, że przyniesie rezultaty. Skuteczność oraz trafność wróżby online, może się różnić w każdej sytuacji.

Tarot, Rytuały, Interpretacja Snów
Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy
Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy
Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy

REKLAMA

Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy

REKLAMA

REKLAMA

tarocista Szymon, doradca duchowy Estera, wróżka Luna

ezoteryka ♦ wróżby ♦ wróżka ♦ karty ♦ tarot ♦ horoskop ♦ numerologia ♦ miłość ♦ zdrowie ♦ pieniądze ♦ wróżba ♦ darmo ♦ darmowe ♦ wróżbiarstwo ♦ seans ♦ karta dnia  ♦ karta na dziś  ♦ psychologia  ♦ karta  ♦ moja karta dnia  ♦ karty anielskie  ♦ karty tarota 

Szybki i bezpieczny przelew