Czakry
25 kwietnia 2020

Kochani, dzisiaj postanowiłam napisać parę słów o czakrach, ponieważ to równie dosyć ważny element ezoteryki.
Przede wszystkim trzeba wiedzieć iż czakry to centra energetyczne, które są zlokalizowane w ciele eterycznym, które służą do bezpośredniego pobierania, przetwarzania, a także rozprowadzania energii życiowej po całym organizmie. Kiedy czakry są w harmonii to nasze życie jest pełne radości, podchodzimy do wszystkiego bardziej optymistycznie. Natomiast nawet jeżeli jedna z czakr jest zaburzona, to niestety wszystko się odwraca, w życiu nam się nie układa, jesteśmy bardziej zdołowani, przybici. Dlatego jeśli tylko zauważymy że coś się dzieje, to łatwo możemy sobie pomóc wykonując oczyszczenie energetyczne, oczywiście nie sami, a zwracając się do wróżki itp.
 
Wyróżniamy 7 czakr które pokrótce Wam opisze.

Pierwsza czakra, to czakra korzenia zwana również czarką podstawy. Odpowiada ona za poczucie bezpieczeństwa, dodaję nam siły, witalności, a także pomaga w rozwoju zawodowym czy w osiągnięciu korzyści materialnych.

Czakra sakralna to druga w kolejce czakra, która odpowiedzialna jest za układ seksualny, narządy płciowe, nerki, a także naszą seksualność, kreatywność i zmysłowość. Jeśli funkcjonuje prawidłowo to pozwala nam cieszyć się ciałem, rozumieć swoje potrzeby, a także pozwala czuć bliskość z innymi.

Trzecia czakra to czakra splotu słonecznego, odpowiada za bezpieczeństwo, moc, stabilizację czy też poczucie własnej wartości. Również odpowiedzialna jest za nasz układ pokarmowy, a także trawienie, jelita.

Czakra serca, to czwarta czakra, która odpowiada za pracę serca i płuc. Jest to ośrodek uczuć wyższych takich jak miłości, empatii, przyjaźni i współczucia. Jeśli funkcjonuje prawidłowo to tworzą się wówczas zdrowe relacje partnerskie, jesteśmy bardziej otwarci na innych.

Piąta czakra, to czakra gardła która odpowiada za komunikację z innymi ludźmi, prawidłowe funkcjonowanie tarczycy. Kiedy jest odblokowana to swobodnie możemy przekazywać swoje opinie, wyrażać emocje, żyć spokojnie.

Kolejną szóstą już czakrą jest czakra trzeciego oka. Wspomaga naszą intuicję, wpływa korzystnie na pamięć i naszą inteligencję.

Ostatnią siódmą czakrą jest czakra korony, która jest najwyższą czakrą. Jest to ośrodek energii, który odpowiada za oświecenie, naszą samorealizację. Tą czakrę dobrze jest samemu rozwijać, ponieważ ona się w pełni nie blokuję ani nie zaburza.

Trzeba pamiętać że każda z tych czakr jeśli nie działa prawidłowo, jest zaburzona może powodować odwrotne skutki niż opisałam. Dlatego tak ważne jest kontrolowanie tego i kiedy trzeba odblokowywanie ich. 

Ja odblokowując poszczególne czakry, używam odpowiednich ziół, roślin z organicznych upraw, które nie są przetworzone. Za pomocą olejków, naparów, które z nich wykonuję, jestem w stanie odblokować nawet najmocniej zablokowaną czakrę, więc jeśli ktoś z Was potrzebuję pomocy, zapraszam.

 

 

 

Czakry - Czakra Miłości - Czakra Uczuć - Wróżby
Karta Dnia - Wróżka - Wróżby Online - Darmowe Pytanie do Kart Tarota - Wróżka Beatris Friczer - 1 wróżba za darmo - wróżby prawdziwe za darmo - darmowy tarot

MENU

Karta Dnia - Wróżka - Wróżby Online - Darmowe Pytanie do Kart Tarota - Wróżka Beatris Friczer - 1 wróżba za darmo - wróżby prawdziwe za darmo - darmowy tarot
Wróżby Online, Wróżka Online, Wróżka Limona, Sprawdzone Wróżby Online, Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy, Karty Tarota, Darmowe Pytanie
Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy
Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy
Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy

REKLAMA

Wróżby Online, Wróżka Online, Wróżka Zofia Sterc, Sprawdzone Wróżby Online, Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy, Karty Tarota, Darmowe Pytanie

REKLAMA

REKLAMA

Wróżby Online, Wróżka Online, Tarocista Szymon, Sprawdzone Wróżby Online, Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy, Karty Tarota, Darmowe Pytanie

ezoteryka ♦ wróżby ♦ wróżka ♦ karty ♦ tarot ♦ 1 wróżba za darmo ♦ wróżby prawdziwe za darmo ♦ miłość ♦ zdrowie ♦ pieniądze ♦ wróżba ♦ darmowy tarot ♦ darmowe ♦ wróżbiarstwo ♦ wróżka online ♦ karta dnia  ♦ karta na dziś  ♦ wróżby online  ♦ karta  ♦ moja karta dnia  ♦ karty anielskie  ♦ karty tarota 

Szybki i bezpieczny przelew