Szybki i bezpieczny przelew

ezoteryka ♦ wróżby ♦ wróżka ♦ karty ♦ tarot ♦ horoskop ♦ numerologia ♦ miłość ♦ zdrowie ♦ pieniądze ♦ wróżba ♦ darmo ♦ darmowe ♦ wróżbiarstwo ♦ seans ♦ karta dnia  ♦ karta na dziś  ♦ psychologia  ♦ karta  ♦ moja karta dnia  ♦ karty anielskie  ♦ karty tarota 

tarocista Szymon, doradca duchowy Estera, wróżka Luna

REKLAMA

REKLAMA

Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy

REKLAMA

Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy
Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy
Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy
Tarot, Rytuały, Interpretacja Snów
Wróżka, tarocistka, tarot, karty anielskie

MENU

Beatris Friczer Wróżby online, Rytuały

Dzisiaj przychodzę do Was z drugą częścią na temat odprawiania rytuałów i tego czemu nie można ich wykonywać samemu.

Przede wszystkim trzeba zdawać sobie sprawę z tego, że do przeprowadzenia takiego działania, bezpiecznego przeprowadzenia rytuału, konieczna jest i praktyka wieloletnia, ale też wiedza i doświadczenie. Na pewno wymagana jest umiejętność medytacji, umiejętnego oczyszczania umysłu z myśli które są zbędne, ale także wysoka umiejętność koncentrowania się.

Trzeba też zdawać sobie sprawę z tego, że takie działania magiczne odprawia się w odmiennym stanie świadomości, dlatego koncentracja na wysokim poziomie jest tutaj konieczna.

Dużo osób również nie zdaję sobie sprawy z tego, że trzeba bardzo dobrze umieć panować nad swoimi lękami, fobiami, hamować je, ponieważ w przeciwnym razie można ściągnąć na siebie poważne kłopoty.

Magiczne zaklęcia są bardzo mocne, więc również w magię trzeba bardzo mocno wierzyć, mieć niezachwianą wiarę w jej skuteczność. Stąd też ważne aby podczas ich rzucania być maksymalnie skupionym i odczuwać emocje zgodnie z ich treścią. 

Dlatego też należy pamiętać że nie wystarczy znajomość opisanych w sieci rytuałów, aby je przeprowadzić umiejętnie, bezpiecznie a przede wszystkim skutecznie.

 

30 maja 2021
Czary Mary - To nie wszystko CZ.2