Czego według przesądów nie dawać w prezencie?
30 lipca 2022

Dzisiaj moi Drodzy postanowiłam poruszyć nietypowy temat. A mianowicie temat dawania prezentów. Jedni lubią dawać, inni lubią dostawać. Dzisiaj chce się skupić nie tyle co na samym dawaniu prezentów, ale na tym, czego lepiej nie dawać. Od dawien dawna wiemy że przedmioty mają ukryte znaczenie. Mogą być dobrą wróżbą, albo wręcz przeciwnie. Dlatego też chce przybliżyć tutaj symbolikę niektórych przedmiotów, które według przesądów źle się kojarzą i których lepiej nie wręczać.

 

1. Zegarek - tutaj przede wszystkim chodzi o odliczanie czasu. Odliczanie do rozstania jeśli damy go ukochanej osobie? Odliczanie do śmierci? Ale jest też jego pozytywne znaczenie, a mianowicie odliczanie szczęśliwych godzin. Tak czy siak, lepiej zachować czujność i starać się unikać dawania go w prezencie.

 

2. Rękawiczki - ich z kolei warto nie wręczać ukochanej osobie ponieważ wróżą one nieuchronną zdradę.

 

3. Kolczyki - panowie - tutaj lepiej uważać na ich dawanie ukochanej kobiecie ponieważ wróżą one rychłe zakończenie związku. Ale alternatywą dla nich może być chociażby łańcuszek który wyraża pragnienie spędzenia z ukochaną reszty życia.

 

4. Apaszki, chusty - płacz, rzewne łzy, smutek, a także toksyczne przywiązanie do drugiej osoby, dlatego również lepiej unikać ich wręczania.

 

5. Portfel -  z monetą jest jak najbardziej w porządku, ale już pusty zwiastuje problemy finansowe, więc tutaj również trzeba pamiętać o tym by lepiej nie wręczać go pustego.

 

6.Noże - wręczone młodej parze zwiastują rozcięcie węzła małżeńskiego więc również nie są dobrym pomysłem.

 

I chociaż wiadomo że zbytnio przesądnym również nie można być, tak warto zwracać uwagę na takie rzeczy i bez konsultacji z drugą osobą lepiej ich nie wręczać, dlatego że nie wiadomo jak zostaniemy odebrani.

 

Bransoletki, Beatris Friczer

MENU

Wróżka, tarocistka, tarot, karty anielskie

*Nie zagwarantuję Ci 100 % rezultatu, sprawdzalności wróżb, ani tego że pomogę Ci w 100 procentach. Na rytuał również nie daję 100 % gwarancji, że przyniesie rezultaty. Skuteczność oraz trafność wróżby online, może się różnić w każdej sytuacji.

Tarot, Rytuały, Interpretacja Snów
Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy
Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy
Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy

REKLAMA

Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy

REKLAMA

REKLAMA

tarocista Szymon, doradca duchowy Estera, wróżka Luna

ezoteryka ♦ wróżby ♦ wróżka ♦ karty ♦ tarot ♦ horoskop ♦ numerologia ♦ miłość ♦ zdrowie ♦ pieniądze ♦ wróżba ♦ darmo ♦ darmowe ♦ wróżbiarstwo ♦ seans ♦ karta dnia  ♦ karta na dziś  ♦ psychologia  ♦ karta  ♦ moja karta dnia  ♦ karty anielskie  ♦ karty tarota 

Szybki i bezpieczny przelew