Cztery Żywioły Cz.2
20 sierpnia 2023

Kochani, dzisiaj witam Was w drugiej części o żywiołach jakie nas otaczają. Powietrze i Woda to dwa ostatnie, które postanowiłam Wam dzisiaj opisać.

 

Powietrze

Żywioł ten przypisywany jest Bliźniętom, Wagom oraz Wodnikom. Pomimo tego, iż oznacza ulotność, potrzebę podążania własną ścieżką, symbolizuje też potrzebę budowania relacji z innymi ludźmi. Jest to żywioł myśli, komunikacji i intelektu. Są to osoby bardzo krytyczne ale też i bystre. Działają bardzo często niczym wiatr i mają tendencje do zmieniania kierunku swoich działań. Uwielbiają wymieniać zdania i doświadczenia z innymi. Są mądrzy i słowem potrafią czasami zdziałać więcej aniżeli inni z czynami. Osoby z żywiołu powietrza, uwielbiają podróże, są ciekawe świata. Są w stanie pójść na kompromis i dostosować się do niemalże każdej sytuacji. Ten żywioł nie może być pozbawiony kontaktu z innym, gdyż żyjąc samotnie usycha. 

Woda

Ostatni żywioł przypisywany jest Rakowi, Skorpionowi i Rybom. Element bardzo kobiecy, emocjonalny. Osoby tego żywiołu przeżywają ogromne wewnętrzne emocje. Mają potrzebę bycia blisko z drugim człowiekiem. Są niepewne, bardziej obserwują aniżeli uczestniczą w życiu. Boją się przemawiać oraz wypowiadać na forum. Osoby z żywiołu wody, potrafią dopasować się do sytuacji i otoczenia. Świetnie wyczuwają potrzeby innych. Lubią odosobnienie i ciszę. Chronią i zapewniają bezpieczeństwo, ale też są lekko nadopiekuńczy. Osoby te są bardzo duchowe. Odnajdują się w roli doradców i psychologów.

 

Za tydzień zapraszam na kolejny artykuł z tej serii.

Pozdrawiam

Beatris Friczer

 

Tarocistka - Wróżka Online - Wróżby Internetowe
Karta Dnia - Tarot - Karty Anielskie - Przepowiednia - Los - Wróżka - Wróżby Online - Darmowe Pytanie do Kart Tarota - Wróżka Beatris Friczer - Medium - Astrologia

MENU

Wróżba Internetowa - Możesz skorzystać z Wróżki Online i zadać pytanie do Kart już Teraz. Sprawdzona Wróżba Online
Rytuały - Karty Tarota - Karty Anielskie
Tarot, Rytuały, Interpretacja Snów
Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy
Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy
Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy

REKLAMA

Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy

REKLAMA

REKLAMA

tarocista Szymon, doradca duchowy Estera, wróżka Luna

ezoteryka ♦ wróżby ♦ wróżka ♦ karty ♦ tarot ♦ horoskop ♦ numerologia ♦ miłość ♦ zdrowie ♦ pieniądze ♦ wróżba ♦ darmo ♦ darmowe ♦ wróżbiarstwo ♦ seans ♦ karta dnia  ♦ karta na dziś  ♦ psychologia  ♦ karta  ♦ moja karta dnia  ♦ karty anielskie  ♦ karty tarota 

Szybki i bezpieczny przelew