Czy będzie w Polsce wojna?
20 marca 2022

Ostatnimi czasy z racji tego co się dzieje na Ukrainie, dostaję od Was bardzo dużo pytań na temat wojny. Czy będzie w Polsce? Czy będzie trzecia wojna światowa, co dalej? Na pewno dużo z Was się boi, żyje w strachu. To co się dzieje u naszych sąsiadów jest przerażające. Nie mniej jednak należy pamiętać, ze karty pokazują w danym momencie to, co jest najbardziej prawdopodobne. A to czy będzie wojna czy nie, nie jest rzeczą zależną od nas samych. Stąd też pragnę uspokoić i zaapelować. Karty na dany moment nie wskazują aby ta trudna sytuacja, ta bezpodstawna agresja, miała się roznieść na inne kraje. Nie jest powiedziane że nie będzie problemów, ale militarne działania nie są widoczne.

Dlatego też ważne abyśmy w miarę możliwości, skupiali się na swojej codzienności, sprawach na które mamy wpływ. Dalej się rozwijali, dalej pracowali, a przy tym nadal pomagali naszym sąsiadom z Ukrainy. Oni potrzebują naszego wsparcia, zrozumienia, ale nie paniki. Nie siania złej, negatywnej energii, która w niczym nie jest w stanie nam pomóc.

Owszem, strach, to normalne ludzkie odczucie. Ale nie pozwólmy aby on zdominował nasze życie.

 

III wojna światowa, nie bój się, spokój

MENU

Wróżka, tarocistka, tarot, karty anielskie

*Nie zagwarantuję Ci 100 % rezultatu, sprawdzalności wróżb, ani tego że pomogę Ci w 100 procentach. Na rytuał również nie daję 100 % gwarancji, że przyniesie rezultaty. Skuteczność oraz trafność wróżby online, może się różnić w każdej sytuacji.

Tarot, Rytuały, Interpretacja Snów
Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy
Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy
Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy

REKLAMA

Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy

REKLAMA

REKLAMA

tarocista Szymon, doradca duchowy Estera, wróżka Luna

ezoteryka ♦ wróżby ♦ wróżka ♦ karty ♦ tarot ♦ horoskop ♦ numerologia ♦ miłość ♦ zdrowie ♦ pieniądze ♦ wróżba ♦ darmo ♦ darmowe ♦ wróżbiarstwo ♦ seans ♦ karta dnia  ♦ karta na dziś  ♦ psychologia  ♦ karta  ♦ moja karta dnia  ♦ karty anielskie  ♦ karty tarota 

Szybki i bezpieczny przelew