Szybki i bezpieczny przelew

ezoteryka ♦ wróżby ♦ wróżka ♦ karty ♦ tarot ♦ horoskop ♦ numerologia ♦ miłość ♦ zdrowie ♦ pieniądze ♦ wróżba ♦ darmo ♦ darmowe ♦ wróżbiarstwo ♦ seans ♦ karta dnia  ♦ karta na dziś  ♦ psychologia  ♦ karta  ♦ moja karta dnia  ♦ karty anielskie  ♦ karty tarota 

tarocista Szymon, doradca duchowy Estera, wróżka Luna

REKLAMA

REKLAMA

Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy

REKLAMA

Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy
Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy
Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy
Tarot, Rytuały, Interpretacja Snów
Wróżka, tarocistka, tarot, karty anielskie

MENU

Wróżka Online - Wróżby Ezoteryczne - Wróżby Online - Magia

Kochani postanowiłam dzisiaj napisać trochę o magii, czym ona jest i jak to ogólnie wszystko wygląda. A więc magia jest pewnego rodzaju energią, która jest wszechobecna w świecie, otacza wszystkie żywe istoty, nie tylko ludzi ale i zwierzęta oraz rośliny.  Jak ktoś kiedyś trafnie to opisał "Magia jest tworzona przez  życie i jest surowym źródłem świadomości".

 

Jak każda forma energii w naszym życiu, można ją wykorzystać, na kierunkować. Tak jak energią czyli prądem zasilamy pewne urządzenie, które dają nam światło, ciepło, rozrywkę. Tak samo z magią, dobrze ukierunkowana energia pomoże nam osiągnąć cel, pomoże rozgrzać nasze serca, zrozumieć to co wcześniej było dla nas niezrozumiałe, może nas również ochronić. 


Trzeba jednak pamiętać że tak jak i prąd, magia może nas również skrzywdzić. Zbyt duża energia, źle ukierunkowana bądź świadomie wykorzystana do ataku może stać się niebezpieczna. Dlatego też żeby z tego korzystać potrzebna jest odpowiednia wiedza, umiejętności oraz świadomość że to co robimy może również nam zaszkodzić. 

 

Talizmany, amulety, zaklęcia, rytuały, kryształowe kule oraz wiele innych przedmiotów, pomagają nam wykorzystywać w odpowiedni sposób moc czerpaną z magii. Dzięki tym przedmiotom możemy nad tą energią zapanować żeby nas nie przytłoczyła, żeby nie obróciła się przeciwko nam bądź osobom którym chcemy pomóc, to one powodują że można ją na kierunkować w odpowiednią stronę. 

 

Zaklęcia są tworzone najczęściej za pomocą słów oraz niekiedy z pomocą dodatkowych przedmiotów. Słowa wykorzystywane w zaklęciach są zazwyczaj słowami które rzadko są w świecie używane, dlatego do tego wykorzystuje się języki takie jak łacina bądź inne starożytne, których powszechnie są już nieużywane. Co więcej można do zaklęć wykorzystywać również słowa wymyślone którym znaczenie nadaje osoba która korzysta z zaklęć. Trzeba pamiętać o tym że rytuały wykorzystują praktycznie wszystko, czyli amulety, świece, karty tarota, zaklęcia. Związane jest to z tym że talizmany oraz amulety przechowują energię w pewnym przedmiocie, korzysta z niej osoba która ma go przy sobie, osoba dla której taki przedmiot został stworzony. Dlatego też warto pamiętać by z takimi rzeczami obchodzić się w umiejętny sposób.


Magii może uczyć się każdy, nie każdy jednak będzie potrafił to wykorzystać ponieważ magia wymaga pewnego rodzaju talentu i świadomości. W magii są również reguły których trzeba przestrzegać, Ci którzy tego nie robią stają się zagrożeniem a to niesie konsekwencje dla otoczenia ale też i dla nich samych, ponieważ nie trudno o pomyłkę. Niestety ale tak naprawdę stracić swoją energię życia jest bardzo łatwo. Dlatego Kochani nie warto bawić się magią, jeśli nie podchodzimy do tego poważnie albo w nieumiejętny sposób ponieważ bardzo łatwo jest sobie i innym zaszkodzić.

 

14 marca 2020
Czym jest magia?