Czym są runy?
25 kwietnia 2021

Kochani, ostatnio pisałam o podstawowym znaczeniu run, a dzisiaj postanowiłam napisać parę słów ogólnych o RUNACH.

Przede wszystkim trzeba wiedzieć iż wyrażają one związek człowieka ze wszechświatem. To nic innego jak znaki, dzięki którym ten związek ma w ogóle rację bytu. Ponadto są to znaki bardzo silne energetycznie. Przemawiając do naszej nad świadomości, potrafią uwolnić z niej potężne siły. Takie siły jeśli pokierujmy w odpowiednim kierunku, skupimy na konkretnym celu, mogą odmienić bardzo mocno nasze życie. Każda runa zatem ma inny kształt. Jednoznacznie nie można stwierdzić co za tymi znakami stoi, jaka energia. Ale to właśnie ta energia jest odpowiedzialna za to, jakie zmiany zostaną wywołane w naszym życiu.
Dlatego też ważne jest to co robimy. Musimy być bardzo świadomi tego, a co za tym idzie mieć czyste intencje, konkretne cele które chcemy przy pomocy run osiągnąć.
Trzeba też pamiętać iż one praktycznie zawsze będą działać, ale jeśli 
coś nie jest zgodne z naszą wolą, bądź wolą innych to działanie run będzie szło pokrętną drogą po to by zmienić nasze postrzeganie.

Runy działają poprzez wibrację kształtu, promieniują kolorami i tak naprawdę są przyporządkowane do różnych bóstw. Trzeba wiedzieć iż runy nie są w czymś w rodzaju czarodziejskiej różdżki, która działa niczym bezmyślna kukiełka. Mają swój charakter, swoją wolę nadaną im przez wieki zawsze więc trzeba wiedzieć iż za nim zaczniemy się nimi posługiwać musimy zacząć od bycia samoświadomymi.

 

Wróżka Internetowa w czasie pandemii - Epidemia - Koronawirus

MENU

Wróżka, tarocistka, tarot, karty anielskie

*Nie zagwarantuję Ci 100 % rezultatu, sprawdzalności wróżb, ani tego że pomogę Ci w 100 procentach. Na rytuał również nie daję 100 % gwarancji, że przyniesie rezultaty. Skuteczność oraz trafność wróżby online, może się różnić w każdej sytuacji.

Tarot, Rytuały, Interpretacja Snów
Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy
Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy
Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy

REKLAMA

Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy

REKLAMA

REKLAMA

tarocista Szymon, doradca duchowy Estera, wróżka Luna

ezoteryka ♦ wróżby ♦ wróżka ♦ karty ♦ tarot ♦ horoskop ♦ numerologia ♦ miłość ♦ zdrowie ♦ pieniądze ♦ wróżba ♦ darmo ♦ darmowe ♦ wróżbiarstwo ♦ seans ♦ karta dnia  ♦ karta na dziś  ♦ psychologia  ♦ karta  ♦ moja karta dnia  ♦ karty anielskie  ♦ karty tarota 

Szybki i bezpieczny przelew