Grudzień
04 grudnia 2022

Kochani, mamy już grudzień. Jak ten czas leci... Wszyscy zdajemy sobie sprawę z tego, że jest to miesiąc magiczny.
Miesiąc świąt, wybaczania, a także nadziei na lepsze jutro. To właśnie w tym miesiącu powinniśmy dawać szansę osobom, które nas zraniły, które pragną by nam przebaczyć. Ważne będzie wyciągnąć do nich rękę i nie żywić urazy. Tym bardziej że będzie to miesiąc inny. Trudny, miesiąc świąteczny ale z ograniczeniami które narzuca nam pandemia.

Dlatego pamiętajmy że w tym miesiącu ważne jest, by dawać jak najwięcej od siebie. Pomagać, a także wspierać osoby słabsze. Jest to bardzo ważne ponieważ dając dobro dla innych, wraca one do nas ze zdwojoną siłą. Nie odwracajmy się od osób, które potrzebują pomocy, którym w życiu się nie ułożyło.

W tym miesiącu również wszystko powinno wydawać nam się dużo prostsze. Łatwiejsze. Powinniśmy łatwiej dogadywać się z osobami nam bliskimi, a także mieć mnóstwo pomysłów i nie bać się ich realizować. Starajmy się szukać kompromisów, dużo rozmawiać, a wszelkie nawet najmniejsze konflikty, od razu wyjaśniać by nie przeradzały się w coś poważniejszego.

Pewne jest że odczujemy więcej sił witalnych dzięki którym i chęci do działania będą dużo większe aniżeli w poprzednich miesiącach.

Pamiętajmy o tym, byśmy promienieli optymizmem, dobrymi myślami a także cierpliwością nie tylko w stosunku do innych, ale również do nas samych. 
Również jest to miesiąc który bez wątpienia sprzyja podkreśleniu własnej wartości. Dlatego jeśli uważamy że należy nam się awans, podwyżka to nie bójmy się tego powiedzieć swojemu przełożonemu. Szczególnie pierwsza połowa miesiąca to czas walki o lepsze finanse, o podwyższenie swojego standardu życia.

Dobry czas jest również dla tych, którzy nie wyznali jeszcze swojego uczucia w stosunku do drugiej osoby, albo rzadko mówią o swoich emocjach, uczuciach. Warto się w końcu otworzyć i powiedzieć co nam w duszy gra. Nie zwlekajmy z tym i już dzisiaj powiedzmy bliskiej nam osobie KOCHAM CIĘ. 

Osoby samotne, ten miesiąc powinny poświęcić nie na szukanie drugiej połówki, ale swojej rodzinie. Dalszej, bliższej. Pokażmy że o nich również pamiętamy i mamy ich w swoich myślach.

Pamiętajmy o dobrym nastawieniu, życzliwości, a także innych osobach. Jak wspomniałam, miesiąc grudzień to czas pomagania, dlatego nie bójmy się wspierać akcji charytatywnych. Dzięki nim, zawsze możemy pomóc osobom, których los nie oszczędził.

 

Święta, zima, Beatris Friczer

MENU

Wróżka, tarocistka, tarot, karty anielskie

*Nie zagwarantuję Ci 100 % rezultatu, sprawdzalności wróżb, ani tego że pomogę Ci w 100 procentach. Na rytuał również nie daję 100 % gwarancji, że przyniesie rezultaty. Skuteczność oraz trafność wróżby online, może się różnić w każdej sytuacji.

Tarot, Rytuały, Interpretacja Snów
Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy
Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy
Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy

REKLAMA

Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy

REKLAMA

REKLAMA

tarocista Szymon, doradca duchowy Estera, wróżka Luna

ezoteryka ♦ wróżby ♦ wróżka ♦ karty ♦ tarot ♦ horoskop ♦ numerologia ♦ miłość ♦ zdrowie ♦ pieniądze ♦ wróżba ♦ darmo ♦ darmowe ♦ wróżbiarstwo ♦ seans ♦ karta dnia  ♦ karta na dziś  ♦ psychologia  ♦ karta  ♦ moja karta dnia  ♦ karty anielskie  ♦ karty tarota 

Szybki i bezpieczny przelew