Wróżka, tarocistka, tarot, karty anielskie

MENU

Pierwszy śnieg tej zimy, włączone latarnie, krótki dni, dłuższe noce, mostek

Moi Drodzy, mamy już grudzień. Jak ten czas leci... Magiczny miesiąc. Nie ma co tutaj ukrywać.
Miesiąc świąt, wybaczania, a także nadziei na lepsze jutro. Na danie szansy osobom, które nas zraniły i które potrzebują przebaczenia.

Pamiętajmy że w tym miesiącu ważne jest, by dawać jak najwięcej od siebie. Pomagać, a także wspierać osoby słabsze. Jest to bardzo ważne ponieważ dając dobro dla innych, wraca one do nas ze zdwojoną siłą.

W tym miesiącu również wszystko powinno wydawać nam się dużo prostsze. Łatwiejsze. Powinniśmy łatwiej dogadywać się z osobami nam bliskimi, a także mieć mnóstwo pomysłów i nie bać się ich realizować.

Pewne jest że odczujemy więcej sił witalnych dzięki którym i chęci do działania będą dużo większe aniżeli w poprzednich miesiącach.

Pamiętajmy o tym, byśmy promienieli optymizmem, dobrymi myślami a także cierpliwością nie tylko w stosunku do innych, ale również do nas samych. 
Również jest to miesiąc który bez wątpienia sprzyja podkreśleniu własnej wartości. Dlatego jeśli uważamy że należy nam się awans, podwyżka to nie bójmy się tego powiedzieć swojemu przełożonemu.

Dobry czas jest również dla tych, którzy nie wyznali jeszcze swojego uczucia w stosunku do drugiej osoby, albo rzadko mówią o swoich emocjach, uczuciach. Warto się w końcu otworzyć i powiedzieć co nam w duszy gra.

Pamiętajmy o dobrym nastawieniu, życzliwości, a także innych osobach. Jak wspomniałam, miesiąc grudzień to czas pomagania, dlatego nie bójmy się wspierać akcji charytatywnych. Dzięki nim, zawsze możemy pomóc osobom, których los nie oszczędził.

03 grudnia 2018
Grudzień
Szybki i bezpieczny przelew

ezoteryka ♦ wróżby ♦ wróżka ♦ karty ♦ tarot ♦ horoskop ♦ numerologia ♦ miłość ♦ zdrowie ♦ pieniądze ♦ wróżba ♦ darmo ♦ darmowe ♦ wróżbiarstwo ♦ seans ♦ karta dnia  ♦ karta na dziś  ♦ psychologia  ♦ karta  ♦ moja karta dnia  ♦ karty anielskie  ♦ karty tarota 

tarocista Szymon, doradca duchowy Estera, wróżka Luna

REKLAMA

Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy

REKLAMA

Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy
Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy
Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy