Jak pozbyć się negatywnej energii cz.1
17 września 2023

Każdy z nas ma Kochani taki dzień, kiedy otaczają nas same negatywne myśli. Nic nam się nie chce, nie mamy energii do działania, a co dopiero mówić o uśmiechu czy dobrym humorze. Ale czy da się coś z tym zrobić? Oczywiście. To jest właśnie sztuka przeradzania negatywnych myśli w pozytywną energię! O ile łatwiej będzie nam się żyło, kiedy uda nam się większość naszych złych dni, zamienić w te pozytywne. Nikt nie mówi, że będzie to proste, aczkolwiek kto nie spróbuję, nie przekona się o tym. Ważne jest by w walce z negatywnymi myślami, złym humorem, byś sumiennym i skrupulatnym. Przestrzegać kilku kroków które pomogą nam wypędzić te negatywne myśli. Dlatego poniżej przedstawiam Wam pierwsze 4 kroki, które będą kluczem do sukcesu. Kluczem do dobrego, szczęśliwego dnia!

 

1. Śmiech. Brzmi to zapewne bardzo prosto, ale tak. Wiadomo, że jeśli mamy naprawdę duże problemy, to ciężko będzie nam ten śmiech wydobyć. Ale nawet wtedy spróbujmy oszukać umysł sztucznie się uśmiechając, a wówczas zostaną wytworzone hormony szczęścia.

2. Ziewanie, to z kolei też wymuszone ćwiczenie, ale jakże ważne. Nawet myśląc o ziewaniu, czytając już nam się chce ziewać. Aczkolwiek wraz z ziewaniem ucieka negatywna energia, dlatego jest ważne by to robić szczególnie kiedy mamy gorszy dzień.

3. Aromaterapia. Ważne by wywietrzyć swoje mieszkanie, użyć ulubionego zapachu, bądź olejków jeśli takie w domu posiadamy. Również zaleca się używać cytrusów, pomarańczy, cytryn, które dodają energii jak i również sił witalnych.

4. Rośliny i zioła. Trzeba się nimi zajmować, dotykać, pielęgnować, wówczas one przejmują od nas negatywną energię. Można też wybrać się do parku, lasu, by mieć jak największy kontakt z przyrodą, dotykać drzew, patrzeć na nie i cieszyć się z uroków przyrody, bowiem one dodają nam bardzo dużo pozytywnych emocji.

 

Za tydzień moi Drodzy, zapraszam na dalszą część "Jak pozbyć się negatywnej energii" i liczę, że jeśli będzie taka konieczność, to wypróbujecie powyższe sposoby.

 

Karta Dnia - Tarot - Karty Anielskie - Przepowiednia - Los - Wróżka - Wróżby Online - Darmowe Pytanie do Kart Tarota - Wróżka Beatris Friczer - Medium - Astrologia

MENU

Wróżba Internetowa - Możesz skorzystać z Wróżki Online i zadać pytanie do Kart już Teraz. Sprawdzona Wróżba Online
Rytuały - Karty Tarota - Karty Anielskie
Tarot, Rytuały, Interpretacja Snów
Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy
Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy
Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy

REKLAMA

Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy

REKLAMA

REKLAMA

tarocista Szymon, doradca duchowy Estera, wróżka Luna

ezoteryka ♦ wróżby ♦ wróżka ♦ karty ♦ tarot ♦ horoskop ♦ numerologia ♦ miłość ♦ zdrowie ♦ pieniądze ♦ wróżba ♦ darmo ♦ darmowe ♦ wróżbiarstwo ♦ seans ♦ karta dnia  ♦ karta na dziś  ♦ psychologia  ♦ karta  ♦ moja karta dnia  ♦ karty anielskie  ♦ karty tarota 

Szybki i bezpieczny przelew