Kłamiesz. Jesteś zerem. Jesteś oszustką.
27 września 2020

Jesteś oszustką, naciągasz ludzi, kłamiesz, jesteś zerem, nic nie potrafisz, Twoje karty są beznadziejne - z takimi epitetami my, jako wróżbici spotykamy się najczęściej. Oczywiście zdarzają się również te ostrzejsze, bardziej wulgarne, które trafiają na sale sądowe. Najczęściej padają one ze strony osób nieszczęśliwych, samotnych, szukających atencji, pragnących uwagi.

Takie osoby pragną, aby wróżbita, druga osoba, poczuła się w danym momencie gorzej niż oni sami. Nienawiść do kart...Czy istnieje? Jak widać tak.

Osoby stosujące takie epitety w stronę nas, wróżbitów, nie zdają sobie sprawy z tego, że tylko myślą iż kieruję je w nas, personalnie. Te obelgi skierowane są do KART. Do TAROTA. Do rozkładów.

Bo przecież każda osoba, która ma jakiekolwiek pojęcie o magii wie, że wróżbity zadaniem, jest powiedzenie tego, co przekazują karty. Więc skąd się bierze wyzywanie i oczernianie wróżbitów?

Z tego, że większość osób korzystających z kart, nie zdaje sobie sprawy jak bardzo poważna jest to sprawa. Poważna dziedzina z którą obcują i która może tak samo pomóc, jak i skrzywdzić. Do kart należy mieć szacunek.

Przecież karty nie oszukują, nie manipulują. To co w nich wyjdzie nie zależy od umiejętności wróżbity. Wielu z moich kolegów w branży, twierdzi że należy edukować, tłumaczyć jak działają karty. Nie zawsze niestety jest to możliwe. Bowiem jak przebrnąć przez taką nienawiść drugiej osoby, która nie jest w stanie przyjąć do wiadomości tego że się myli?

Mimo że nie ma z kartami doczynienia, mimo że się nie zna. To przecież ona wie najlepiej. Nie, tak nie jest. A zawsze z takimi oszczerstwami wiąże się kara. Karma wraca, dana osoba w końcu odczuję bunt magii, kart, zobaczy że plucie jadem na magię o której nie ma się pojęcia, nie kończy się dobrze.

Warto mieć na uwadze, że jeśli sami oszukujemy karty, sprawdzamy je, zadajemy pytania na które znamy odpowiedź, one nigdy nie będą współpracować. Jeśli postępujemy wbrew wskazówkom kart i brniemy w coś, na co tarot nas uczulał, to oczywiście, że karty będą wskazywały zupełnie coś innego. Bo nie taka była wola kart. Aczkolwiek trzeba pamiętać, iż karty nie mają wpływu na wolną wole człowieka, na to jak będzie postępował, one pokazują perspektywy drugiej osobie. Służą radą, pomocą. Pokazują co dana osoba w konkretnej chwili ma w głowie. Jeśli to się zmieni, to zmieni się i późniejszy rozkład kart.

Dlatego ważne, aby mieć tą świadomość, nim zacznie się hejtować nie mając bladego pojęcia o świecie magii...

 

Beatris Friczer, karty święta
Karta Dnia - Tarot - Karty Anielskie - Przepowiednia - Los - Wróżka - Wróżby Online - Darmowe Pytanie do Kart Tarota - Wróżka Beatris Friczer - Medium - Astrologia

MENU

Wróżba Internetowa - Możesz skorzystać z Wróżki Online i zadać pytanie do Kart już Teraz. Sprawdzona Wróżba Online
Rytuały - Karty Tarota - Karty Anielskie
Tarot, Rytuały, Interpretacja Snów
Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy
Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy
Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy

REKLAMA

Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy

REKLAMA

REKLAMA

tarocista Szymon, doradca duchowy Estera, wróżka Luna

ezoteryka ♦ wróżby ♦ wróżka ♦ karty ♦ tarot ♦ horoskop ♦ numerologia ♦ miłość ♦ zdrowie ♦ pieniądze ♦ wróżba ♦ darmo ♦ darmowe ♦ wróżbiarstwo ♦ seans ♦ karta dnia  ♦ karta na dziś  ♦ psychologia  ♦ karta  ♦ moja karta dnia  ♦ karty anielskie  ♦ karty tarota 

Szybki i bezpieczny przelew