Wróżka, tarocistka, tarot, karty anielskie

MENU

Kadzidła które działają na nas pozytywnie. Pomagają spełnić nasze marzenia.

Kochani, mamy kwiecień, wiosna w pełni, a więc wszystko budzi się do życia. I my stajemy się w końcu naładowani pozytywną energią i mamy więcej chęci do działania. Dlatego trzeba będzie ten miesiąc wykorzystać, ponieważ to właśnie kwiecień jest miesiącem kiedy powinniśmy działać. Nie możemy się bać, rozglądać za siebie, a brnąć dzielnie na przód ponieważ to co zrobimy w tym miesiącu, w przyszłym nam zaowocuje.

Jeśli zatem chodzi o pracę to na pewno będzie miesiąc wyzwań. Nie bójmy się wychodzić z własnej strefy komfortu. Próbujmy nowych rzeczy, nie stójmy w miejscu, a to co nam się nie podoba zmieniajmy, ponieważ decyzję które podejmiemy zakończą się sukcesem, a na pewno odbije się to na sferze finansów, ponieważ ta w tym miesiącu przedstawia się wystarczająco dobrze. Osoby z problemami finansowymi, jeśli wezmą się do pracy i uparcie będą dążyły do poprawienia swoich finansów na pewno będą się cieszyć stabilizacją którą osiągną.

Osoby samotne w tym miesiącu powinny zdecydowanie wyjść do ludzi. Nie bójmy się tego, gdyż dużo samotnych osób w kwietniu może znaleźć swoją prawdziwą miłość. Natomiast osoby w związkach, w tym miesiącu zdecydowanie powinny zadbać o swoją relacje. Możliwe pogorszenie stosunków z bliską osobą, dlatego ważne by umieć pójść niemalże w każdej sytuacji na kompromis.

Co do zdrowia Kochani, dobrze będzie zwrócić uwagę na problemy laryngologiczne. W tym miesiącu mogą nam dokuczać różnego rodzaju zapalenia, czy to gardła czy też zatok. Dlatego dbajmy o siebie i przebrnijmy przez ten miesiąc z dużą dawką pozytywnej energii.

 

05 kwietnia 2019
Kwiecień
Szybki i bezpieczny przelew

ezoteryka ♦ wróżby ♦ wróżka ♦ karty ♦ tarot ♦ horoskop ♦ numerologia ♦ miłość ♦ zdrowie ♦ pieniądze ♦ wróżba ♦ darmo ♦ darmowe ♦ wróżbiarstwo ♦ seans ♦ karta dnia  ♦ karta na dziś  ♦ psychologia  ♦ karta  ♦ moja karta dnia  ♦ karty anielskie  ♦ karty tarota 

Odwiedź mojego Facebooka
Napisz do mnie na Messengerze
tarocista Szymon, doradca duchowy Estera, wróżka Luna

REKLAMA

Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy

REKLAMA

Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy
Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy
Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy