Wróżka, tarocistka, tarot, karty anielskie

MENU

Kochani, dzisiaj chciałabym parę słów napisać o Nirwanie. Stanie, który wielu z nas chce osiągnąć ale tak naprawdę nie potrafi. Przede wszystkim dlatego, ponieważ nie da się prawidłowo i całkowicie nirwany opisać. Jest to tak naprawdę stan woli który jest całkowicie wolny od bólu, cierpienia i wszelkiego rodzaju problemów. To stan harmonii, błogości. Panuję tu zrozumienie, miłość, radość. Nie odczuwa się pragnień. Jest to stan który możemy odczuwać tu i teraz. Pojawia się zatem pytanie jak osiągnąć ten stan? Otóż trzeba pamiętać że przede wszystkim należy ze swojego umysłu wyrzucić przywiązanie do rzeczy. To bardzo ważne bowiem dzięki temu dążymy do nirwany i możemy osiągnąć pełnię szczęścia.

Kochani, mamy kwiecień, wiosna w pełni, a więc wszystko budzi się do życia. I my stajemy się w końcu naładowani pozytywną energią i mamy więcej chęci do działania. Dlatego trzeba będzie ten miesiąc wykorzystać, ponieważ to właśnie kwiecień jest miesiącem kiedy powinniśmy działać. Nie możemy się bać, rozglądać za siebie, a brnąć dzielnie na przód ponieważ to co zrobimy w tym miesiącu, w przyszłym nam zaowocuje.

Jeśli zatem chodzi o pracę to na pewno będzie miesiąc wyzwań. Nie bójmy się wychodzić z własnej strefy komfortu. Próbujmy nowych rzeczy, nie stójmy w miejscu, a to co nam się nie podoba zmieniajmy, ponieważ decyzję które podejmiemy zakończą się sukcesem, a na pewno odbije się to na sferze finansów, ponieważ ta w tym miesiącu przedstawia się wystarczająco dobrze. Osoby z problemami finansowymi, jeśli wezmą się do pracy i uparcie będą dążyły do poprawienia swoich finansów na pewno będą się cieszyć stabilizacją którą osiągną.

Osoby samotne w tym miesiącu powinny zdecydowanie wyjść do ludzi. Nie bójmy się tego, gdyż dużo samotnych osób w kwietniu może znaleźć swoją prawdziwą miłość. Natomiast osoby w związkach, w tym miesiącu zdecydowanie powinny zadbać o swoją relacje. Możliwe pogorszenie stosunków z bliską osobą, dlatego ważne by umieć pójść niemalże w każdej sytuacji na kompromis.

Co do zdrowia Kochani, dobrze będzie zwrócić uwagę na problemy laryngologiczne. W tym miesiącu mogą nam dokuczać różnego rodzaju zapalenia, czy to gardła czy też zatok. Dlatego dbajmy o siebie i przebrnijmy przez ten miesiąc z dużą dawką pozytywnej energii.

 

05 kwietnia 2019
Kwiecień
Szybki i bezpieczny przelew

ezoteryka ♦ wróżby ♦ wróżka ♦ karty ♦ tarot ♦ horoskop ♦ numerologia ♦ miłość ♦ zdrowie ♦ pieniądze ♦ wróżba ♦ darmo ♦ darmowe ♦ wróżbiarstwo ♦ seans ♦ karta dnia  ♦ karta na dziś  ♦ psychologia  ♦ karta  ♦ moja karta dnia  ♦ karty anielskie  ♦ karty tarota 

Odwiedź mojego Facebooka
Napisz do mnie na Messengerze
tarocista Szymon, doradca duchowy Estera, wróżka Luna

REKLAMA

Koszulki z nadrukiem, pokrowce, torebki, czapki, różne nadruki

REKLAMA