Lipiec
02 lipca 2023

Witam Was moi Drodzy w pierwszą niedziele lipca. To będzie zdecydowanie miesiąc podziwiania. Doceniania tego co mamy dookoła, podziwiania natury, rzeczy, których często nie doceniamy na co dzień. Warto będzie w tym miesiącu się zatrzymać, nie gonić, popatrzeć w niebo i pooddychać świeżym powietrzem.

Szczególnie osoby w związkach w tym miesiącu będą w stanie najbardziej wszystko doceniać, być w błogim nastroju, a przede wszystkim przeżywać swoją miłość na nowo w taki sposób jakby dopiero się zakochali. Na pewno odkrywanie na nowo swojej miłości, przyniesie wiele dobrego i pożytecznego.

Osoby poszukujące drugiej połówki, powinny zwrócić uwagę na osoby w otoczeniu, osoby które są blisko i mogą być potencjalnym partnerem, ponieważ tutaj to uczucie będzie mogło się pojawić zdecydowanie szybko.

W zdrowiu, większych problemów nie widać, owszem mogą być niewielkie infekcje układu górnych dróg oddechowych, a także problemy z wysokim ciśnieniem u ciśnieniowców, nie mniej jednak nie przyniesie to większej szkody.

Jeśli chodzi o kwestie pracy, to zdecydowanie szykują się zwolnienia. Niestety ale tutaj widać że te zwolnienia dadzą się we znaki osobom, które w ostatnim czasie nie przykładały się do pracy więc to one najbardziej powinny uważać. Natomiast Ci, którzy ciężko pracują, bez wątpienia zostaną wynagrodzi albo podwyżką, albo dodatkowym płatnym urlopem.

Warto również będzie zwrócić uwagę na finanse, bowiem lipiec to miesiąc wydatków, niespodziewanych wydatków, dlatego należy tak naprawdę skrupulatnie wszystko planować.

 

Wróżba z kart anielskich

MENU

Wróżka, tarocistka, tarot, karty anielskie

*Nie zagwarantuję Ci 100 % rezultatu, sprawdzalności wróżb, ani tego że pomogę Ci w 100 procentach. Na rytuał również nie daję 100 % gwarancji, że przyniesie rezultaty. Skuteczność oraz trafność wróżby online, może się różnić w każdej sytuacji.

Tarot, Rytuały, Interpretacja Snów
Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy
Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy
Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy

REKLAMA

Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy

REKLAMA

REKLAMA

tarocista Szymon, doradca duchowy Estera, wróżka Luna

ezoteryka ♦ wróżby ♦ wróżka ♦ karty ♦ tarot ♦ horoskop ♦ numerologia ♦ miłość ♦ zdrowie ♦ pieniądze ♦ wróżba ♦ darmo ♦ darmowe ♦ wróżbiarstwo ♦ seans ♦ karta dnia  ♦ karta na dziś  ♦ psychologia  ♦ karta  ♦ moja karta dnia  ♦ karty anielskie  ♦ karty tarota 

Szybki i bezpieczny przelew