Wróżka, tarocistka, tarot, karty anielskie

MENU

Spokój, natura, dobro

Kochani, mamy już lipiec. Miesiąc letni, miesiąc odpoczynku, wyjazdów, czasu wolnego. Będzie to miesiąc bardzo ciepły, ale nie obejdzie się bez chłodniejszych dni w których spadnie deszcz. I tak również będzie w naszym życiu. Czekają nas smutne chwile, pełne przykrych sytuacji, ale też będzie czas, kiedy wyjdzie słońce i od razu poczujemy się lepiej. Na szczęście jeśli zadbamy o dobre chwile, to będzie ich znacznie więcej niż tych negatywnych.

Osoby które w tym miesiącu nie mają możliwości wypoczynku, dłuższego urlopu, nie powinny się martwić gdyż praca nie będzie sprawiała dużych trudności, a brak szefa w firmie wprowadzi znacznie luźniejszą atmosferę. Osoby które nie pracują, same będą wynajdowały sobie zajęcie czy to w ogrodzie, czy też spędzając czas ze znajomymi, rodziną.

Na szczęście zdrowie będzie nam dopisywać, aczkolwiek uważajmy na słońce. Nie przebywajmy zbyt dużo czasu w szczytowych godzinach na powietrzu i koniecznie zaopatrujmy się w filtry, ponieważ osoby lekceważące to, mogą nabawić się poparzeń skóry.

Osoby samotne będą miały okazję na poznanie wakacyjnej miłości jak i również zaangażowanie się w relacje, które tak naprawdę mogą przetrwać znacznie dłużej niż wakacyjne miesiące.
Natomiast osoby w związkach, będą razem cieszyć się niesamowitymi chwilami na urlopie i wspólnym spędzaniu czasu.

 

 

01 lipca 2019
Lipiec
Szybki i bezpieczny przelew

ezoteryka ♦ wróżby ♦ wróżka ♦ karty ♦ tarot ♦ horoskop ♦ numerologia ♦ miłość ♦ zdrowie ♦ pieniądze ♦ wróżba ♦ darmo ♦ darmowe ♦ wróżbiarstwo ♦ seans ♦ karta dnia  ♦ karta na dziś  ♦ psychologia  ♦ karta  ♦ moja karta dnia  ♦ karty anielskie  ♦ karty tarota 

tarocista Szymon, doradca duchowy Estera, wróżka Luna

REKLAMA

REKLAMA

Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy

REKLAMA

Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy
Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy
Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy
Tarot, Rytuały, Interpretacja Snów