Wróżka, tarocistka, tarot, karty anielskie

MENU

#ZOSTANWDOMU
#ZOSTANWDOMU
(COVID-19) Zostańmy w domu, pomagajmy sobie nawzajem.
(COVID-19) Zostańmy w domu, pomagajmy sobie nawzajem.

Kochani, witam Was w nowym miesiącu jakim jest listopad. Będzie to miesiąc zadumy, refleksji, spokoju, a także przebaczania. To właśnie w tym miesiącu, ważne będzie aby zastanowić się nad swoim życiem, swoim postępowaniem. Zacząć przepraszać, ale i wybaczać. Nie chować urazy, nie być nienawistnym.

Dosyć leniwy miesiąc jeśli chodzi o uczucia, sprawy miłosne. W związkach spokój, małe zgrzyty, które nie zakończą się niczym złym, lecz warto będzie nie dolewać oliwy do ognia i nie prowokować sytuacji, które będą zapalnikiem do większych kłótni. To nie będzie nam teraz potrzebne

Z kolei osoby samotne, powinny w dalszym ciągu uzbroić się w cierpliwość bowiem na siłę nie będzie dane nam nikogo znaleźć, a ten miesiąc nie sprzyja temu żeby angażować się w nowe związki i nowe relację. Warto się bawić, być tak naprawdę otwartym na nowe znajomości, romanse, ale nie oczekiwać od tego ze będzie z tego jakieś poważniejsze uczucie.

Osoby pracujące będą tak naprawdę miały szansę na awans, ale i natłok pracy który może się z tym wiązać. Nie warto się poddawać, warto tak naprawdę walczyć o swoją lepszą pozycję, a osoby które się zastanawiają czy chcą pozostać w obecnej pracy, powinny przetrzymać do końca roku i od stycznia już pracę zmienić.

Z kolei Ci, którzy szukają pracy, będą raczej chwytać się prac dorywczych bowiem nie będzie z tego nic na stałe, ale pieniądze będą pozwalały na godne życie dlatego warto tej pracy będzie się trzymać przynajmniej na pół roku.

W zdrowiu tak naprawdę większych problemów nie widać, aczkolwiek osoby chorujące na nadciśnienie, powinny mniej się przemęczać, znacznie więcej odpoczywać, gdyż nadmierny wysiłek  nie będzie wskazany. Również osoby chorujące na choroby przewlekłe, powinny zrobić rutynowe badania.

 

Pamiętajmy o naszych bliskich, tych których mamy obok siebie, ale także tych których już z nami nie ma. Ważne, aby wspominać ich dobrze, z należytym szacunkiem, a także mieć szacunek do osób które nas otaczają, które chcą i czynią dla nas dobrze.

02 listopada 2019
Listopad
Szybki i bezpieczny przelew

ezoteryka ♦ wróżby ♦ wróżka ♦ karty ♦ tarot ♦ horoskop ♦ numerologia ♦ miłość ♦ zdrowie ♦ pieniądze ♦ wróżba ♦ darmo ♦ darmowe ♦ wróżbiarstwo ♦ seans ♦ karta dnia  ♦ karta na dziś  ♦ psychologia  ♦ karta  ♦ moja karta dnia  ♦ karty anielskie  ♦ karty tarota 

tarocista Szymon, doradca duchowy Estera, wróżka Luna

REKLAMA

REKLAMA

Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy

REKLAMA

Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy
Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy
Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy
Tarot, Rytuały, Interpretacja Snów