Listopad
13 listopada 2022

Kochani, co prawda mamy zaraz połowę miesiąca, ale przychodzę do Was jak co miesiąc z miesięcznym artykułem o którym wspomniałam w ubiegłą niedziele. Wiele się dzieje wokół nas. Są to dobre rzeczy, mniej dobre. Żyjemy w zupełnie innej rzeczywistości. Nadal chorujemy, nie tylko Covid, ale i grypa. I wiele innych chorób. Coś jednych przytłacza, a dla innych daje powód do walki, gniewu. Frustracji. Dlatego to właśnie w tym miesiącu, ważne abyśmy zastanowili się nad swoim życiem, swoim postępowaniem. Zaczęli przepraszać, ale i wybaczać. Nie chować urazy, nie być nienawistnym.

Dosyć leniwy miesiąc jeśli chodzi o uczucia, sprawy miłosne. W związkach spokój, małe zgrzyty, które nie zakończą się niczym złym, lecz warto będzie nie dolewać oliwy do ognia i nie prowokować sytuacji, które będą zapalnikiem do większych kłótni. To nie będzie nam teraz potrzebne

Z kolei osoby samotne, powinny w dalszym ciągu uzbroić się w cierpliwość bowiem na siłę nie będzie dane nam nikogo znaleźć, a ten miesiąc nie sprzyja temu żeby angażować się w nowe związki i nowe relację. Warto się bawić, być tak naprawdę otwartym na nowe znajomości, romanse, ale nie oczekiwać od tego ze będzie z tego jakieś poważniejsze uczucie.

Osoby pracujące będą tak naprawdę miały szansę na awans, ale i natłok pracy który może się z tym wiązać. Nie warto się poddawać, warto tak naprawdę walczyć o swoją lepszą pozycję, a osoby które się zastanawiają czy chcą pozostać w obecnej pracy, powinny przetrzymać do końca roku i od stycznia już pracę zmienić.

Z kolei Ci, którzy szukają pracy, będą raczej chwytać się prac dorywczych bowiem nie będzie z tego nic na stałe, ale pieniądze będą pozwalały na godne życie dlatego warto tej pracy będzie się trzymać przynajmniej na pół roku.

W zdrowiu tak naprawdę większych problemów nie widać, aczkolwiek osoby chorujące na nadciśnienie, powinny mniej się przemęczać, znacznie więcej odpoczywać, gdyż nadmierny wysiłek nie będzie wskazany. Również osoby chorujące na choroby przewlekłe, powinny zrobić rutynowe badania.

 

Pamiętajmy o naszych bliskich, tych których mamy obok siebie, ale także tych których już z nami nie ma. Ważne, aby wspominać ich dobrze, z należytym szacunkiem, a także mieć szacunek do osób które nas otaczają, które chcą i czynią dla nas dobrze. Wspieramy siebie wzajemnie, wspierajmy innych którzy czynią dobrze. Nie bądźmy nienawistni. Kochajmy, szanujmy, bądźmy ludźmi.

 

Wróżby Online, Beatris Friczer, Jesień

MENU

Wróżka, tarocistka, tarot, karty anielskie

*Nie zagwarantuję Ci 100 % rezultatu, sprawdzalności wróżb, ani tego że pomogę Ci w 100 procentach. Na rytuał również nie daję 100 % gwarancji, że przyniesie rezultaty. Skuteczność oraz trafność wróżby online, może się różnić w każdej sytuacji.

Tarot, Rytuały, Interpretacja Snów
Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy
Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy
Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy

REKLAMA

Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy

REKLAMA

REKLAMA

tarocista Szymon, doradca duchowy Estera, wróżka Luna

ezoteryka ♦ wróżby ♦ wróżka ♦ karty ♦ tarot ♦ horoskop ♦ numerologia ♦ miłość ♦ zdrowie ♦ pieniądze ♦ wróżba ♦ darmo ♦ darmowe ♦ wróżbiarstwo ♦ seans ♦ karta dnia  ♦ karta na dziś  ♦ psychologia  ♦ karta  ♦ moja karta dnia  ♦ karty anielskie  ♦ karty tarota 

Szybki i bezpieczny przelew