Szybki i bezpieczny przelew

ezoteryka ♦ wróżby ♦ wróżka ♦ karty ♦ tarot ♦ horoskop ♦ numerologia ♦ miłość ♦ zdrowie ♦ pieniądze ♦ wróżba ♦ darmo ♦ darmowe ♦ wróżbiarstwo ♦ seans ♦ karta dnia  ♦ karta na dziś  ♦ psychologia  ♦ karta  ♦ moja karta dnia  ♦ karty anielskie  ♦ karty tarota 

tarocista Szymon, doradca duchowy Estera, wróżka Luna

REKLAMA

REKLAMA

Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy

REKLAMA

Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy
Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy
Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy
Tarot, Rytuały, Interpretacja Snów
Wróżka, tarocistka, tarot, karty anielskie

MENU

Koronawirus, epidemia, pandemia, world, Polska, rzepak, rzepakowe pole

Kochani, miesiąc luty bez wątpienia będzie miesiącem burzliwym. Jak mówi stare porzekadło "Idzie luty, podkuj buty". Nic nie będzie tak do końca oczywista. Czas zmian w naszym życiu,
a także zmagania się z różnymi przeciwnościami losu. Dlatego warto pamiętać by zachować szczególną ostrożność, jak i również mieć na uwadze fakt, iż decyzje które podejmujemy powinny być w tym miesiącu bardziej przemyślane. Ostrożność przede wszystkim bowiem na każdym kroku może nas czekać tak naprawdę jakieś zagrożenie z którym możemy sobie nie poradzić.

 

Ponadto zdrowie. TO bardzo ważna kwestia bowiem w lutym mogą nam dokuczać choroby związane z płucami, nerkami, a Panie przede wszystkim powinny zadbać o siebie pod kątem ginekologicznym. Ponadto ważne też by zadbać o ruch i tak naprawdę o swoje zdrowie wewnątrz. Czyli dieta, odpowiednie odżywianie. Nie lekceważmy żadnych objawów i walczmy o zdrowie, które jest najważniejsze w naszym życiu.


Relacje z bliskimi osobami w tym miesiącu łatwo mogą ulec pogorszeniu, dlatego też ważne jest by ocieplić stosunku z rodziną, z osobami które kochamy, a z którymi nie zawsze żyjemy w zgodzie. Nie dajmy się sprowokować i unikajmy sytuacji kryzysowych. 

 

Umiar Kochani i równowaga to tak naprawdę ważne hasła tego miesiąca. Pamiętajmy o tym by nie dać się pokusom i wszystko przemyśleć dwa razy za nim coś zrobimy. Ważne by próbować nowych rzeczy z ostrożnością, by tak naprawdę nie przesadzić i nie przedobrzyć.

 

Ważne Kochani również by w tym miesiącu znaleźć czas dla siebie. Na wyciszenie się
i uspokojenie swojego organizmu.

 

06 lutego 2022
Luty