Wróżka, tarocistka, tarot, karty anielskie

MENU

Kadzidła które działają na nas pozytywnie. Pomagają spełnić nasze marzenia.

Kochani, mamy MAJ! Miesiąc który powinien być dla nas miesiącem relaksu, miesiącem kiedy wszystko budzi się do życia jeszcze bardziej i daję nam dodatkową energię.

W tym miesiącu przede wszystkim powinniśmy zadać o swój odpoczynek. Regenerację nie tylko ciała, ale i duszy. Pamiętajmy również o swoim zdrowiu psychicznym które po ciężkich miesiącach może tak naprawdę być w dosyć kiepskiej kondycji. Wszelkie medytację, wyciszenia i zabiegi relaksacyjne to coś na co w tym miesiącu powinniśmy postawić, a gwarantuję, że poczujemy się od razu silniejszy, pełni wigoru i chęci do działania.


W pracy również w tym miesiącu będzie spokój. Owszem, musimy uważać na sprzeczki z pracodawcą aczkolwiek generalnie osoby które mają stabilną pracę, będą czuły się w niej dobrze. Natomiast dla osób poszukujących pracę, rada jest następująca. Nie szukajmy jej na silę i za wszelką cenę, ponieważ końcówka maja przyniesie nam propozycje, które trzeba będzie bardzo poważnie rozważyć.


Z kolei w miłości, wszystko będzie się układać. Ważne dla osób w związkach będzie to, by zadbać o drugą osobę. Zabrać ją na spacer, spędzić miło czas, by ta osoba poczuła że mimo stażu jaki Wasza relacja ma, nadal kochacie ją tak samo mocno.
Osoby samotne z kolei, nie powinny na siłę szukać miłości. Połowa maja, to czas na nowe relacje, związki. Ale również ważne jest, by w ten związek nie wchodzić na siłę i kierować się bardziej rozumiem aniżeli sercem.

 

03 maja 2019
Maj
Szybki i bezpieczny przelew

ezoteryka ♦ wróżby ♦ wróżka ♦ karty ♦ tarot ♦ horoskop ♦ numerologia ♦ miłość ♦ zdrowie ♦ pieniądze ♦ wróżba ♦ darmo ♦ darmowe ♦ wróżbiarstwo ♦ seans ♦ karta dnia  ♦ karta na dziś  ♦ psychologia  ♦ karta  ♦ moja karta dnia  ♦ karty anielskie  ♦ karty tarota 

Odwiedź mojego Facebooka
Napisz do mnie na Messengerze
tarocista Szymon, doradca duchowy Estera, wróżka Luna

REKLAMA

Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy

REKLAMA

Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy
Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy
Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy