Szybki i bezpieczny przelew

ezoteryka ♦ wróżby ♦ wróżka ♦ karty ♦ tarot ♦ horoskop ♦ numerologia ♦ miłość ♦ zdrowie ♦ pieniądze ♦ wróżba ♦ darmo ♦ darmowe ♦ wróżbiarstwo ♦ seans ♦ karta dnia  ♦ karta na dziś  ♦ psychologia  ♦ karta  ♦ moja karta dnia  ♦ karty anielskie  ♦ karty tarota 

tarocista Szymon, doradca duchowy Estera, wróżka Luna

REKLAMA

REKLAMA

Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy

REKLAMA

Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy
Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy
Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy
Tarot, Rytuały, Interpretacja Snów
Wróżka, tarocistka, tarot, karty anielskie

MENU

Wróżka Beatris, Wiosna, Koronawirus, Covid, szczepienia.

"Wiosna - cieplejszy wieje wiatr, Wiosna - znów nam ubyło lat, Wiosna, wiosna w koło, rozkwitły bzy." - Tak jak mówi początek piosenki, polskiego zespołu Skaldowie, mamy już wiosnę w pełni.

Ponadto jesteśmy w okresie trzech ważnych dla Naszego Kraju Świąt. Wczoraj mieliśmy Święto Pracy, jutro Święto Narodowe Trzeciego Maja, a dzisiaj mamy Dzień Flagi. Ważne, abyśmy pamiętali i nie zapominali o tych ważnych datach, które zapisały się na łamach naszego kalendarza.

Ten miesiąc generalnie będzie miesiącem wspominania. Tego co było, co minęło, a także wspominania osób, których już miedzy nami nie ma. Mimo lepszej aury pogodowej, to nostalgia będzie w tym miesiącu bardzo obecna. Nie da się ukryć że temat koronawirusa również będzie obecny w naszym życiu, minimalnie będzie widoczna poprawa, wszystko zacznie powoli wracać do normy, ale z tyłu głowy cały czas będzie właśnie ten wirus.

Zaczynając od kwestii zdrowia tutaj u większości osób zdecydowanie pojawi się alergia. Ważne będzie niebagatelizowanie tego, a także nie sianie paniki i pilnowanie się. Natomiast osoby zdrowe mogą spodziewać się tak naprawdę problemów z mięśniami, problemów ze stawami, których również nie będzie można bagatelizować.

W pracy, niestety ale zwolnienia. Widać że wiele osób tą prace straci i nie będzie jej mogło znaleźć w pierwszej połowie maja, ale już druga połowa da zdecydowanie lepsze spojrzenie na tą kwestie i praca będzie chociaż nie na tyle dochodowa jakbyśmy chcieli.

Tym samym ważne aby zwrócić w tym miesiącu uwagę na wydatki, starać się je kontrolować i nie wydawać na byle co, ponieważ obniżenie pensji w pierwszej połowie maja, będzie tak samo prawdopodobne jak utrata pracy, a niestety do końca maja większych pieniędzy nie widać.

W sferze uczuć osoby samotne, nadal pozostaną samotne. Będą bardziej przykładały się do zadbania o siebie, ale też na pomocy innym. To nie jest dobry czas na szukanie drugiej połówki dlatego trzeba być tak naprawdę gotowym na samotne wieczory.

Osoby w związkach, widać że nie będą mogły się dogadać. Owszem, nieliczni będą mogli przeżywać na nowo swoją miłość, namiętność, ale jednak większość będzie żyła w dosyć toksycznych relacjach, bez cienia szansy na porozumienie się, co powinno zmienić się z końcówką maja.

 

02 maja 2021
Maj