Wróżka, tarocistka, tarot, karty anielskie

MENU

Każdy z nas ma Kochani taki dzień, kiedy otaczają nas same negatywne myśli. Nic nam się nie chce, nie mamy energii do działania, a co dopiero mówić o uśmiechu czy dobrym humorze. Ale czy da się coś z tym zrobić? Oczywiście. To jest właśnie sztuka przeradzania negatywnych myśli w pozytywną energię! O ile łatwiej będzie nam się żyło, kiedy uda nam się większość naszych złych dni, zamienić w te pozytywne. Nikt nie mówi, że będzie to proste, aczkolwiek kto nie spróbuję, nie przekona się o tym. Ważne jest by w walce z negatywnymi myślami, złym humorem, byś sumiennym i skrupulatnym. Przestrzegać kilku kroków które pomogą nam wypędzić te negatywne myśli. Dlatego poniżej przedstawiam Wam pierwsze 4 kroki, które będą kluczem do sukcesu

Kochani, mamy MAJ! Miesiąc który powinien być dla nas miesiącem relaksu, miesiącem kiedy wszystko budzi się do życia jeszcze bardziej i daję nam dodatkową energię.

W tym miesiącu przede wszystkim powinniśmy zadać o swój odpoczynek. Regenerację nie tylko ciała, ale i duszy. Pamiętajmy również o swoim zdrowiu psychicznym które po ciężkich miesiącach może tak naprawdę być w dosyć kiepskiej kondycji. Wszelkie medytację, wyciszenia i zabiegi relaksacyjne to coś na co w tym miesiącu powinniśmy postawić, a gwarantuję, że poczujemy się od razu silniejszy, pełni wigoru i chęci do działania.


W pracy również w tym miesiącu będzie spokój. Owszem, musimy uważać na sprzeczki z pracodawcą aczkolwiek generalnie osoby które mają stabilną pracę, będą czuły się w niej dobrze. Natomiast dla osób poszukujących pracę, rada jest następująca. Nie szukajmy jej na silę i za wszelką cenę, ponieważ końcówka maja przyniesie nam propozycje, które trzeba będzie bardzo poważnie rozważyć.


Z kolei w miłości, wszystko będzie się układać. Ważne dla osób w związkach będzie to, by zadbać o drugą osobę. Zabrać ją na spacer, spędzić miło czas, by ta osoba poczuła że mimo stażu jaki Wasza relacja ma, nadal kochacie ją tak samo mocno.
Osoby samotne z kolei, nie powinny na siłę szukać miłości. Połowa maja, to czas na nowe relacje, związki. Ale również ważne jest, by w ten związek nie wchodzić na siłę i kierować się bardziej rozumiem aniżeli sercem.

 

03 maja 2019
Maj
Szybki i bezpieczny przelew

ezoteryka ♦ wróżby ♦ wróżka ♦ karty ♦ tarot ♦ horoskop ♦ numerologia ♦ miłość ♦ zdrowie ♦ pieniądze ♦ wróżba ♦ darmo ♦ darmowe ♦ wróżbiarstwo ♦ seans ♦ karta dnia  ♦ karta na dziś  ♦ psychologia  ♦ karta  ♦ moja karta dnia  ♦ karty anielskie  ♦ karty tarota 

tarocista Szymon, doradca duchowy Estera, wróżka Luna

REKLAMA

Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy

REKLAMA

Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy
Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy
Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy