Wróżka, tarocistka, tarot, karty anielskie

MENU

Kochani, dzisiaj postanowiłam poruszyć bardzo ważny temat dotyczący konsultacji ezoterycznych. Pragnę zwrócić uwagę na to, iż taka konsultacja jest pewnego rodzaju spowiedzią, a co za tym idzie jest to tajemnica. Mówiąc mi o swoim życiu, zadając pytania, oczekujecie porady, pomocy. Stąd też za pomocą kart, bądź innej magii, robię wszystko by Wam pomóc i stanąć na wysokości zadania. Aczkolwiek coraz więcej z Was zapomina z czym taka spowiedź, rozmowa, konsultacja się wiążę.

Kochani, mamy MAJ! Miesiąc który powinien być dla nas miesiącem relaksu, miesiącem kiedy wszystko budzi się do życia jeszcze bardziej i daję nam dodatkową energię.

W tym miesiącu przede wszystkim powinniśmy zadać o swój odpoczynek. Regenerację nie tylko ciała, ale i duszy. Pamiętajmy również o swoim zdrowiu psychicznym które po ciężkich miesiącach może tak naprawdę być w dosyć kiepskiej kondycji. Wszelkie medytację, wyciszenia i zabiegi relaksacyjne to coś na co w tym miesiącu powinniśmy postawić, a gwarantuję, że poczujemy się od razu silniejszy, pełni wigoru i chęci do działania.


W pracy również w tym miesiącu będzie spokój. Owszem, musimy uważać na sprzeczki z pracodawcą aczkolwiek generalnie osoby które mają stabilną pracę, będą czuły się w niej dobrze. Natomiast dla osób poszukujących pracę, rada jest następująca. Nie szukajmy jej na silę i za wszelką cenę, ponieważ końcówka maja przyniesie nam propozycje, które trzeba będzie bardzo poważnie rozważyć.


Z kolei w miłości, wszystko będzie się układać. Ważne dla osób w związkach będzie to, by zadbać o drugą osobę. Zabrać ją na spacer, spędzić miło czas, by ta osoba poczuła że mimo stażu jaki Wasza relacja ma, nadal kochacie ją tak samo mocno.
Osoby samotne z kolei, nie powinny na siłę szukać miłości. Połowa maja, to czas na nowe relacje, związki. Ale również ważne jest, by w ten związek nie wchodzić na siłę i kierować się bardziej rozumiem aniżeli sercem.

 

03 maja 2019
Maj
Szybki i bezpieczny przelew

ezoteryka ♦ wróżby ♦ wróżka ♦ karty ♦ tarot ♦ horoskop ♦ numerologia ♦ miłość ♦ zdrowie ♦ pieniądze ♦ wróżba ♦ darmo ♦ darmowe ♦ wróżbiarstwo ♦ seans ♦ karta dnia  ♦ karta na dziś  ♦ psychologia  ♦ karta  ♦ moja karta dnia  ♦ karty anielskie  ♦ karty tarota 

Odwiedź mojego Facebooka
Napisz do mnie na Messengerze
tarocista Szymon, doradca duchowy Estera, wróżka Luna

REKLAMA

Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy

REKLAMA

Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy
Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy
Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy