Maj
07 maja 2023

"Wiosna - cieplejszy wieje wiatr, Wiosna - znów nam ubyło lat, Wiosna, wiosna w koło, rozkwitły bzy." - Tak jak mówi początek piosenki, polskiego zespołu Skaldowie, mamy już wiosnę w pełni.

Ten miesiąc generalnie będzie miesiącem wspominania. Tego co było, co minęło, a także wspominania osób, których już miedzy nami nie ma. Mimo lepszej aury pogodowej, to nostalgia będzie w tym miesiącu bardzo obecna. Nie da się ukryć że temat wojny na Ukrainie nadal będzie nam towarzyszył. W dalszym ciągu będą spływały do nas mało optymistyczne informacje. Aczkolwiek musimy być silni. Dla nas samych jak i dla naszych przyjaciół z Ukrainy.

 

Zaczynając od kwestii zdrowia tutaj u większości osób zdecydowanie pojawi się alergia. Ważne będzie niebagatelizowanie tego, a także nie sianie paniki i pilnowanie się. Natomiast osoby zdrowe mogą spodziewać się tak naprawdę problemów z mięśniami, problemów ze stawami, których również nie będzie można bagatelizować. Depresje, stany lękowe - to również coś co może nam towarzyszyć szczególnie w drugiej połowie maja.

W pracy, niestety ale zwolnienia. Widać że wiele osób tą prace straci i nie będzie jej mogło znaleźć w pierwszej połowie maja, ale już druga połowa da zdecydowanie lepsze spojrzenie na tą kwestie i praca będzie chociaż nie na tyle dochodowa jakbyśmy chcieli.

Tym samym ważne aby zwrócić w tym miesiącu uwagę na wydatki, starać się je kontrolować i nie wydawać na byle co, ponieważ obniżenie pensji w pierwszej połowie maja, będzie tak samo prawdopodobne jak utrata pracy, a niestety do końca maja większych pieniędzy nie widać.

W sferze uczuć osoby samotne, nadal pozostaną samotne. Będą bardziej przykładały się do zadbania o siebie, ale też na pomocy innym. To nie jest dobry czas na szukanie drugiej połówki dlatego trzeba być tak naprawdę gotowym na samotne wieczory.

Osoby w związkach, widać że nie będą mogły się dogadać. Owszem, nieliczni będą mogli przeżywać na nowo swoją miłość, namiętność, ale jednak większość będzie żyła w dosyć toksycznych relacjach, bez cienia szansy na porozumienie się, co powinno zmienić się z końcówką maja.

 

Tarocistka - Wróżka Online - Wróżby Internetowe
Karta Dnia - Tarot - Karty Anielskie - Przepowiednia - Los - Wróżka - Wróżby Online - Darmowe Pytanie do Kart Tarota - Wróżka Beatris Friczer - Medium - Astrologia

MENU

Wróżba Internetowa - Możesz skorzystać z Wróżki Online i zadać pytanie do Kart już Teraz. Sprawdzona Wróżba Online
Rytuały - Karty Tarota - Karty Anielskie
Tarot, Rytuały, Interpretacja Snów
Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy
Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy
Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy

REKLAMA

Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy

REKLAMA

REKLAMA

tarocista Szymon, doradca duchowy Estera, wróżka Luna

ezoteryka ♦ wróżby ♦ wróżka ♦ karty ♦ tarot ♦ horoskop ♦ numerologia ♦ miłość ♦ zdrowie ♦ pieniądze ♦ wróżba ♦ darmo ♦ darmowe ♦ wróżbiarstwo ♦ seans ♦ karta dnia  ♦ karta na dziś  ♦ psychologia  ♦ karta  ♦ moja karta dnia  ♦ karty anielskie  ♦ karty tarota 

Szybki i bezpieczny przelew