Marzec
05 marca 2023

Kochani mamy miesiąc marzec, a więc czekamy z niecierpliwością na przyjście wiosny. W tym miesiącu energia która będzie obecna, sprzyjać będzie wszelkiego rodzaju podróżom. Jednakże należy pamiętać, że nie chodzi tu o podróże w nowe, nieznane miejsca, ale podróże wgłąb siebie. Warto zagłębić się w zakamarki naszej podświadomości i cofnąć się do doświadczeń z lat poprzednich, które warto będzie wziąć pod uwagę w naszym teraźniejszym życiu.

 

To miesiąc dzięki któremu uda nam się zrozumieć nasze uczucia, emocje, czyny, dlaczego robimy, postępujemy tak, a nie inaczej. Warto pozwolić sobie zrozumieć pewne rzeczy, bowiem dzięki temu będziemy mieli szanse na zmiany, których bardzo pragniemy, a do których ciężko nam się na tą chwilę zabrać.

 

Ważne też by w tym miesiącu nie narzekać. Owszem, nic nie będzie nam przychodziło łatwo i wysiłek niestety będzie potrzebny przy większości naszych działań, ale jeśli zaciśniemy zęby i zrobimy wszystko bez zbędnego przeciągania i postękiwania, to satysfakcja będzie gwarantowana, jak i również poczujemy się spełnieni.

 

 

Kochani, miesiąc marzec, to również miesiąc zazdrości, nadmiernej zazdrości, więc nie dajmy się temu ponieść gdyż to nic dobrego nam nie przyniesie. Warto przyjrzeć się własnym słabościom i zaakceptować siebie takimi jakimi jesteśmy. Jeśli to zrobimy to wówczas zdamy sobie sprawę z tego że jesteśmy warci naprawdę wiele i żadne źródła zazdrości nie są nam potrzebne.

 

W tym miesiącu również ważne będzie abyśmy odnaleźli w sobie spokój. Starali się otaczać jak najlepszymi osobami, ale też nie byli obojętni na krzywdę innych i na to, że nie tylko sami potrzebujemy spokoju ale niekiedy jest potrzeba aby zapewnić go innym.

 

 

Wróżby online, tarot, karma.

MENU

Wróżka, tarocistka, tarot, karty anielskie

*Nie zagwarantuję Ci 100 % rezultatu, sprawdzalności wróżb, ani tego że pomogę Ci w 100 procentach. Na rytuał również nie daję 100 % gwarancji, że przyniesie rezultaty. Skuteczność oraz trafność wróżby online, może się różnić w każdej sytuacji.

Tarot, Rytuały, Interpretacja Snów
Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy
Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy
Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy

REKLAMA

Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy

REKLAMA

REKLAMA

tarocista Szymon, doradca duchowy Estera, wróżka Luna

ezoteryka ♦ wróżby ♦ wróżka ♦ karty ♦ tarot ♦ horoskop ♦ numerologia ♦ miłość ♦ zdrowie ♦ pieniądze ♦ wróżba ♦ darmo ♦ darmowe ♦ wróżbiarstwo ♦ seans ♦ karta dnia  ♦ karta na dziś  ♦ psychologia  ♦ karta  ♦ moja karta dnia  ♦ karty anielskie  ♦ karty tarota 

Szybki i bezpieczny przelew