Wróżka, tarocistka, tarot, karty anielskie

MENU

Jeszcze zima a już czuć wiosnę

Kochani mamy miesiąc marzec, a więc czekamy z niecierpliwością na przyjście wiosny. W tym miesiącu energia która będzie obecna, sprzyjać będzie wszelkiego rodzaju podróżom. Jednakże należy pamiętać, że nie chodzi tylko o podróże w nowe, nieznane miejsca, ale również podróże wgłąb siebie. Warto zagłębić się w zakamarki naszej podświadomości i cofnąć się do doświadczeń z lat poprzednich, które warto będzie wziąć pod uwagę w naszym teraźniejszym życiu.

To miesiąc dzięki któremu uda nam się zrozumieć nasze uczucia, emocje, czyny, dlaczego robimy, postępujemy tak, a nie inaczej. Warto pozwolić sobie zrozumieć pewne rzeczy, bowiem dzięki temu będziemy mieli szanse na zmiany, których bardzo pragniemy, a do których ciężko nam się na tą chwilę zabrać.

Ważne też by w tym miesiącu nie narzekać. Owszem, nic nie będzie nam przychodziło łatwo i wysiłek niestety będzie potrzebny przy większości naszych działań, ale jeśli zaciśniemy zęby i zrobimy wszystko bez zbędnego przeciągania i postękiwania, to satysfakcja będzie gwarantowana, jak i również poczujemy się spełnieni.

Kochani, miesiąc marzec, to również miesiąc zazdrości, nadmiernej zazdrości, więc nie dajmy się temu ponieść gdyż to nic dobrego nam nie przyniesie. Warto przyjrzeć się własnym słabościom i zaakceptować siebie takimi jakimi jesteśmy. Jeśli to zrobimy to wówczas zdamy sobie sprawę z tego że jesteśmy warci naprawdę wiele i żadne źródła zazdrości nie są nam potrzebne.

 

 

05 marca 2019
MARZEC
Szybki i bezpieczny przelew

ezoteryka ♦ wróżby ♦ wróżka ♦ karty ♦ tarot ♦ horoskop ♦ numerologia ♦ miłość ♦ zdrowie ♦ pieniądze ♦ wróżba ♦ darmo ♦ darmowe ♦ wróżbiarstwo ♦ seans ♦ karta dnia  ♦ karta na dziś  ♦ psychologia  ♦ karta  ♦ moja karta dnia  ♦ karty anielskie  ♦ karty tarota 

tarocista Szymon, doradca duchowy Estera, wróżka Luna

REKLAMA

Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy

REKLAMA

Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy
Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy
Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy