Moc Kamieni
10 grudnia 2023

Tak naprawdę o kamieniach można by mówić wiele. Aczkolwiek najważniejszym faktem jest to, iż nowoczesna nauka potwierdza że kamienie działają. Dzięki swoim właściwościom, tak naprawdę jesteśmy w stanie wykorzystywać je w przeróżnych dziedzinach naszego życia. A odpowiednio spreparowane i poświęcone mają również magiczne i lecznicze działanie. Trzeba jednak pamiętać by kamień tak naprawdę działał pełnią swojej mocy, trzeba go odpowiednio spreparować i dobrać do potrzeb danej osoby. Pamiętajmy że wierząc i posiadając przy sobie odpowiednio dobrany kamień, jesteśmy w stanie faktycznie poczuć się lepiej i zmniejszyć problemy które nas otaczają. Poniżej opisze Kochani kamienie, z którymi ja pracuję i na których działam.


Kryształ Górski to przede wszystkim kamień oczyszczający. Zarówno oczyszcza nam umysł, duszę, jak i również pomieszczenia w których najczęściej przebywamy. Nadaję się do medytacji, wpływa pozytywnie na nasze samopoczucie, jak i zabiera wszelkie troski z naszych barków. Optymizm, pozytywne nastawienie do świata to coś, co możemy dzięki niemu uzyskać. Ponadto też wpływa na sprawy sercowe, pomaga odnaleźć odpowiedniego partnera, ale też wprowadza harmonie do związku partnerskiego.


Perła typowy kamień dla osób, które borykają się z chwiejnymi nastrojami, problemami hormonalnymi czy też zdrowotnymi. Działa oczyszczająco, stabilizująco i wpływa na naszą gospodarkę. Ponadto jest dobrym kamieniem na wszelkie zanieczyszczenia energetyczne które mamy, jak i odblokowuję sferę uczuciową oraz finansową. Przyciąga pieniądze do naszego życia i dba oto, by te pieniądze długo się przy nas utrzymywały.

 


Tygrysie Oko  dodaje pewności siebie, pomaga w leczeniu chorób astmy, a także oczyszcza nasz organizm z toksyn.  Również wnosi w nasze życie radość, pozwala cieszyć się nawet z najmniejszych rzeczy, jak i również wprowadza równowagę do naszego życia. Dobry kamień dla osób które chcą poprawić relacje małżeńskie, czy też zawalczyć  o osobę z którą chciałyby tworzyć związek.

 


Jaspis to przede wszystkim kamień ochronny. Pochłania wszelkie negatywne emocje, negatywną energię która jest wokół nas. Dzięki niemu stajemy się bardziej pewni siebie, a także wrażliwi na krzywdę innych osób. Dzięki niemu stajemy się tak naprawdę bardziej wytrwali, ale i przy okazji skromni. Osoby posiadające problemy z krwotokami powinny mieć go przy sobie gdyż nie tylko je leczy, ale i również wzmacnia krew. Jaspisy również pozytywnie działają na nasz układ nerwowy, a także poprawiają atmosferę w pracy oraz w rodzinie.
Jaspis to kamień zodiakalnego barana, panny oraz lwa.

 


Agat to z kolei jest kamieniem który zwiększa naszą pewność siebie ale i również dodaje nam poczucia własnej wartości. Jest pomocy w bólach głowy, pozytywnie działa na narząd wzroku oraz słuchu. To kamień który przynosi ulgę skórze poparzonej, a także po ukąszeniu owadów. Niweluje troski, zmniejsza nasze obawy. Kamień ten przynosi nam lekkość słowa. Pomaga w ładnym mówieniu, jak i również dodaję pewności siebie w przemawianiu do większej grupy ludzi. Chroni rozwijające się życie w łonie matki. Strzeże ogniska domowego.
Agat to kamień zodiakalnych byków i skorpionów.

 


Turkus to jeden z najstarszych kamieni stosowany w celach ochronnych jak i również leczniczych. Bez wątpienia służy temu by polepszać naszą intuicje, kierować nią jak i również ostrzegać przed niebezpieczeństwami które na nas czyhają. Przestrzega również przed zdradą, ale także podpowiada najlepsze dla nas rozwiązania. Osoby mające problem z finansami powinny mieć przy sobie ten kamień gdyż ten bez wątpienia zwiększa bogactwo i działa na przypływ finansów.
Turkus to przede wszystkim kamień zodiakalnych wodników, strzelców i ryb.

 


Jadeit to kamień życia. Przedłuża je jak i również chroni przed wypadkami. Bez wątpienia jest kamieniem który poprawia humor, a także klaruje nasze myśli. Przede wszystkim zalecany jest osobom które mają problemy z cukrzycą, a także nadciśnienie. Układ krążenia, moczowy, a także pokarmowy to w dolegliwościach z tych stron pomaga jadeit. Dzięki niemu czujemy się spokojniejszy, a także mamy lepszy sen. Działa kojąco, wycisza, a także odpręża.
Jadeit to kamień zodiakalnych raków, wagi i bliźniąt.

 


Hematyt bardzo dobrze radzi sobie w dodawaniu odwagi w radzeniu sobie z problemami tak naprawdę w życiu codziennym. Pomaga znajdować rozwiązania które będą dla nas korzystne ale które przede wszystkim nie będą w żaden sposób nikogo raniły. Ponadto jest dobry dla osób które mają problemy z zasypianiem, jak i również skurczami mięśni. Nadaję się dla osób po przebytych operacjach, gdyż bardzo dobrze działa na regeneracje organizmu. Hematyt to kamień zodiakalnych baranów. 

 


Czarny i kawowy kwarc to kamień pozwalający tak naprawdę pozbyć się nieśmiałości, a także lęku przed nieznanym. Dzięki niemu stajemy się odważniejsi i nie boimy się brnąć w to co nowe. Wspiera również rozwój duchowy, a także wspomaga osiągnięcie wewnętrznego spokoju duchowego. Kamień wspomaga przy leczeniu nałogów, szczególnie pomocny jest przy wyjściu z nałogów narkotykowych. Skuteczny również w walce z depresją, a także przygnębieniem.
Czarny kwarc to kamień zodiakalnych koziorożców.

 


Marmur Ametystowy przyczynia się przede wszystkim do umocnienia miłości małżeńskiej, a przede wszystkim jest symbolem zdrowego potomstwa. Dlatego też osoby, które nie mają rozwiniętego swojego życia osobistego powinny zaopatrzyć się w biżuterie z tego kamienia. Ponadto marmur likwiduje napięcia, pozwala rozluźnić mięśnie. Łagodzi stres, ale także jest pomocny w leczeniu chorób żołądka, jelit i trzustki.
Marmur sprzyja wszystkim znakom zodiaku.

 


Noc Kairu kamień niezwykle elegancki, jak i również zwany jest kamienieniem czarnoksiężników i nocy. Dzięki jego właściwościom stabilizuje i harmonizuję naszą energię. Przynosi nam ukojenie oraz spokój wewnętrzny. Osoby posiadające stany depresyjne, lękowe powinny w ten kamień się zaopatrzyć. Mało tego pomaga nam przebrnąć przez trudne rozmowy, jak i również jego zadaniem jest przyciąganie dóbr materialnych.

 


Kochani, ów kamienie najlepiej nosić jak najbliżej ciała w postaci biżuterii, dlatego zapraszam Was do zapoznania się z moją ofertą ręcznie robionych bransoletek, które powstają ze specjalnie spreparowanych kamieni, a same bransoletki są robione w odpowiednich warunkach tak, by moce kamieni zostały zachowane.

www.wrozkabeatris.pl/bransoletki

 

Wróżby Online, Beatris Friczer, Zima, Grudzień, Ezoteryka, Magia, Astrolog, Medium, Kim jest wróżka?, Wróżby z Kart Tarota, Tarot Online, Darmowe pytanie do Kart Tarota
Karta Dnia - Wróżka - Wróżby Online - Darmowe Pytanie do Kart Tarota - Wróżka Beatris Friczer - 1 wróżba za darmo - wróżby prawdziwe za darmo - darmowy tarot

MENU

Karta Dnia - Wróżka - Wróżby Online - Darmowe Pytanie do Kart Tarota - Wróżka Beatris Friczer - 1 wróżba za darmo - wróżby prawdziwe za darmo - darmowy tarot
Wróżby Online, Wróżka Online, Wróżka Limona, Sprawdzone Wróżby Online, Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy, Karty Tarota, Darmowe Pytanie
Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy
Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy
Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy

REKLAMA

Wróżby Online, Wróżka Online, Wróżka Zofia Sterc, Sprawdzone Wróżby Online, Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy, Karty Tarota, Darmowe Pytanie

REKLAMA

REKLAMA

Wróżby Online, Wróżka Online, Tarocista Szymon, Sprawdzone Wróżby Online, Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy, Karty Tarota, Darmowe Pytanie

ezoteryka ♦ wróżby ♦ wróżka ♦ karty ♦ tarot ♦ 1 wróżba za darmo ♦ wróżby prawdziwe za darmo ♦ miłość ♦ zdrowie ♦ pieniądze ♦ wróżba ♦ darmowy tarot ♦ darmowe ♦ wróżbiarstwo ♦ wróżka online ♦ karta dnia  ♦ karta na dziś  ♦ wróżby online  ♦ karta  ♦ moja karta dnia  ♦ karty anielskie  ♦ karty tarota 

Szybki i bezpieczny przelew