Szybki i bezpieczny przelew

ezoteryka ♦ wróżby ♦ wróżka ♦ karty ♦ tarot ♦ horoskop ♦ numerologia ♦ miłość ♦ zdrowie ♦ pieniądze ♦ wróżba ♦ darmo ♦ darmowe ♦ wróżbiarstwo ♦ seans ♦ karta dnia  ♦ karta na dziś  ♦ psychologia  ♦ karta  ♦ moja karta dnia  ♦ karty anielskie  ♦ karty tarota 

tarocista Szymon, doradca duchowy Estera, wróżka Luna

REKLAMA

REKLAMA

Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy

REKLAMA

Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy
Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy
Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy
Tarot, Rytuały, Interpretacja Snów
Wróżka, tarocistka, tarot, karty anielskie

MENU

Wróżba Internetowa - Rytuał - Poczucie Winy

Witam. Dzisiaj chciałabym poruszyć bardzo ważny temat. Mianowicie temat, który dotyczy bardzo wielu z Was. A mianowicie obwinianie się. Dosłownie wszystko. Poczucie winy które zjada nas od środka. Zastanawianie się, czemu mamy w życiu tak pod górkę i czemu nie potrafimy skupić się na poważnych i dobrych aspektach naszego życia. Takie poczucie winy, powoduję prawdziwe cierpienie, a przede wszystkim sprawia że czujemy iż nasze życie nie ma sensu. Tak naprawdę to wszystko może być pretekstem do poczucia winy. Każda gorsza chwila, zdarzenie, niepowodzenie do którego doszło.

Warto natomiast zastanowić się nad tym, z jakiego powodu czujemy się winni? Co to powoduję? Tak naprawdę to już od najmłodszych lat mamy wpajane do głowy że poczucie winy, jest oznaką tego, że mamy wyrzuty sumienia. A to oznacza, że również powinno to być cechą każdego dobrego człowieka. Nic bardziej mylnego. Przede wszystkim im bardziej się obwiniamy, tym bardziej przyzwyczajamy się do tego, że żyjemy z bólem psychicznym i ciągłą samooceną.

Trzeba myśleć o tym, że zawsze gdy obwiniamy się o jakieś błahostki, to ma to bardzo duży wpływ na poczucie własnej wartości. Na to, że zostaje ona zaburzona. Dlatego też nie możemy być tak bezwzględni, surowi względem swojej osoby. Trzeba zdawać sobie sprawę z tego, że jesteśmy tylko ludźmi, którzy mają lęki, posiadają niedoskonałości, popełniają błędy. Ważne jest by na tych błędach się uczyć, a nie się nimi zadręczać.

13 czerwca 2020
Obwinianie się o wszystko co najgorsze