Ogólne pytania do Kart Tarota
23 lipca 2023

Moi Drodzy, dzisiaj przychodzę do Was z bardzo ważnym tematem jakim jest zadawanie pytań do Kart. A mianowicie chodzi o kwestię zadawania bardzo ogólnych pytań do kart. Często otrzymuję od Was pytania typu "Co mnie czeka" "Co się wydarzy w moim życiu" Co mam robić". 

Niestety przy takich pytaniach karty nie są w stanie pokazać nic, albo pokazać zbyt dużo. Co to oznacza? A no to, że w życiu każdego z Nas, jest mnóstwo spraw, ważnych, mniej ważnych. Poważniejszych, błahostek. Wówczas to ja muszę zadecydować co mam sprawdzić, co dalej zgłębić. A przecież pytanie ma być od Was do Kart a nie ode mnie prawda? 

Ponadto czym bardziej konkretne, sprecyzowane pytanie, tym dokładniejsza odpowiedź. Wnosząca coś do Waszego życia, pomagająca podjąć decyzję, czy też w czymś upewnić.

Nie wykonuję ogólnych rozkładów, stąd też zawsze moją prośba o zawężenie pytania.

I tutaj również pojawia się problem. Ponieważ nie formułując pytania pełnym zdaniem, a rzucając hasła typu "miłość", "praca", "zdrowie" itp. również nie jest to konkretne pytanie, bowiem w każdej sferze, każda osoba może mieć różne wątpliwości, problemy i dlatego to ta osoba, musi sprecyzować i zapytać co konkretnie chce wiedzieć.

Mam nadzieję że ten wpis pomoże chociaż w małym stopniu, w odpowiednim zadawaniu pytań.

 

Ezoteryka - Darmowe Pytanie do Kart Tarota - Wróżby Online

MENU

Wróżka, tarocistka, tarot, karty anielskie

*Nie zagwarantuję Ci 100 % rezultatu, sprawdzalności wróżb, ani tego że pomogę Ci w 100 procentach. Na rytuał również nie daję 100 % gwarancji, że przyniesie rezultaty. Skuteczność oraz trafność wróżby online, może się różnić w każdej sytuacji.

Tarot, Rytuały, Interpretacja Snów
Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy
Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy
Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy

REKLAMA

Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy

REKLAMA

REKLAMA

tarocista Szymon, doradca duchowy Estera, wróżka Luna

ezoteryka ♦ wróżby ♦ wróżka ♦ karty ♦ tarot ♦ horoskop ♦ numerologia ♦ miłość ♦ zdrowie ♦ pieniądze ♦ wróżba ♦ darmo ♦ darmowe ♦ wróżbiarstwo ♦ seans ♦ karta dnia  ♦ karta na dziś  ♦ psychologia  ♦ karta  ♦ moja karta dnia  ♦ karty anielskie  ♦ karty tarota 

Szybki i bezpieczny przelew