Oszukiwanie, sprawdzanie wróżbitów
12 lipca 2020

Kochani, dzisiaj postanowiłam poruszyć ponownie temat, który we wróżbiarstwie jest dosyć często spotykany.


W mojej karierze miałam i mam do czynienia z tym dosyć często i wiem, że w branży ezoterycznej dużo doradców się z tym zmaga.

 

Mianowicie chodzi o fakt, że duża część osób chcąc skorzystać z porady wróżki podaję nieprawdziwy stan faktyczny, danej sfery w której chce otrzymać poradę. Mało tego, podaję imiona, daty urodzenia nieprawdziwe, a także wymyślony problem który tak naprawdę w życiu danej osoby nie istnieje.

 

Pamiętajmy, wróżka to nie jasnowidz. Moim zadaniem jak i innych wróżbitów jest wróżenie dla konkretnych danych które podajecie i podawanie odpowiedzi na konkretne pytanie. Więc jeśli ktoś zadaję pytanie typu "Czy mam zostawić partnera bo nam się nie układa" a faktyczny stan rzeczy wygląda tak że wcale tego partnera dana osoba nie ma, to karty nie dadzą odpowiedzi typu "Przecież nie masz partnera" tylko starają się szukać rozwiązania danego problemu i doradzenia w tej konkretnej kwestii.

Dlatego ważne jest też, by nie zadawać ogólnych pytań, tylko jak najbardziej je sprecyzować by odpowiedź była jak najbardziej konkretna. Niestety podając zbyt ogólnikowe pytanie, karty nie są w stanie dać odpowiedzi tak precyzyjnej jakiej oczekujemy.

Dlatego korzystając z porad doradców gorąca prośba oto by podawać jak najbardziej rzetelne informacje, bo tylko wtedy karty będą mogły dać odpowiedzi, a także nakierować i pomóc w rozwiązaniu problemów.

Kolejną kwestią jest również fakt, iż oszukując wróżbitę, oszukujecie tak naprawdę karty. To że chcecie nas sprawdzić, powoduję to, że karty wskazują fałszywe informacje, która my, jako wróżbici Wam przekazujemy.

Ważne jest by wiedzieć o tym, iż taka zabawa z kartami, sprawdzanie ich, nie skończy się źle dla doradcy, ale skończy się źle dla osoby która sprawdza karty, kombinuję, podaję złe informacje, czy nawet podaje innego maila.

Weźmy również pod uwagę, że jest to marnowanie czasu i Waszego i naszego jeśli chodzi o doradców. Ponadto zadając pytanie do kart, chcecie sobie pomóc, a nie zaszkodzić, więc warto podejść do tej sprawy poważnie bowiem karty i korzystanie z ich pomocy, to nie zabawa.

 

Trzeba wiedzieć iż karty nie mówią czy osoba która prosi o poradę mówi prawdę, tylko szukają odpowiedzi. Dlatego tak bardzo ważne jest też zadawanie konkretnych, zgodnych z prawdą pytań. Pamiętajmy o tym.

 

Tarocistka - Wróżka Online - Wróżby Internetowe
Karta Dnia - Wróżka - Wróżby Online - Darmowe Pytanie do Kart Tarota - Wróżka Beatris Friczer - 1 wróżba za darmo - wróżby prawdziwe za darmo - darmowy tarot

MENU

Karta Dnia - Wróżka - Wróżby Online - Darmowe Pytanie do Kart Tarota - Wróżka Beatris Friczer - 1 wróżba za darmo - wróżby prawdziwe za darmo - darmowy tarot
Wróżby Online, Wróżka Online, Wróżka Limona, Sprawdzone Wróżby Online, Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy, Karty Tarota, Darmowe Pytanie
Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy
Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy
Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy

REKLAMA

Wróżby Online, Wróżka Online, Wróżka Zofia Sterc, Sprawdzone Wróżby Online, Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy, Karty Tarota, Darmowe Pytanie

REKLAMA

REKLAMA

Wróżby Online, Wróżka Online, Tarocista Szymon, Sprawdzone Wróżby Online, Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy, Karty Tarota, Darmowe Pytanie

ezoteryka ♦ wróżby ♦ wróżka ♦ karty ♦ tarot ♦ 1 wróżba za darmo ♦ wróżby prawdziwe za darmo ♦ miłość ♦ zdrowie ♦ pieniądze ♦ wróżba ♦ darmowy tarot ♦ darmowe ♦ wróżbiarstwo ♦ wróżka online ♦ karta dnia  ♦ karta na dziś  ♦ wróżby online  ♦ karta  ♦ moja karta dnia  ♦ karty anielskie  ♦ karty tarota 

Szybki i bezpieczny przelew