Wróżka, tarocistka, tarot, karty anielskie

MENU

#ZOSTANWDOMU
#ZOSTANWDOMU
(COVID-19) Zostańmy w domu, pomagajmy sobie nawzajem.
(COVID-19) Zostańmy w domu, pomagajmy sobie nawzajem.
Mimo że to jest gwiazda w znakach zodiaku traktuje się ją tak samo jak inne planety.  Reprezentuje ona Lwa, kojarzy się z pierwiastkiem męskim i słusznie ponieważ taka osoba zazwyczaj charakteryzuje się dużą energią, witalnością, siłą, odwagą i godnością. To też powoduje że ma też w sobie te negatywne cechy, takie jak częsta arogancja, niekiedy agresja, ma trudności z podporządkowaniem się innym np. w pracy.

Moi Drodzy, witam Was w nowym miesiącu jakim jest październik. Miesiąc ochłodzenia nie tylko w pogodzie, ale i w naszym życiu. Przede wszystkim nie zapominajmy o pozytywnym nastawieniu, bowiem ono będzie w tym wszystkim najważniejsze, aczkolwiek patrząc w astrologiczne prognozy na październik, nie ma tutaj za dużo pozytywnych aspektów.

Przede wszystkim osoby pracujące, powinny spodziewać się większej ilości pracy, a mniejszych zarobków. Niestety ale nagonka pracodawców będzie bardzo duża w tym okresie, przez wzgląd na zbliżający się nieubłaganie koniec roku. Osoby szukające pracy z kolei, będą bez skutku odbywały rozmowy kwalifikacyjne, szukając tego wymarzonego zajęcia. I zawsze coś będzie nie pasowało. A to odległość pracy od domu, a to zbyt małe zarobki. Trzeba będzie w dużej mierze pójść na kompromis i z czegoś zrezygnować.

Zdrowie moi Kochani, najlepsze u osób do 30 roku życia. Ogólne osłabienie, które odpowiednio suplementowane, nie będzie w stanie przerodzić się w nic więcej. Z kolei osoby po 30 roku życia, powinny spodziewać się licznych przeziębień, gryp, czy też infekcji górnych dróg oddechowych. Ważne natomiast by się nie poddawać i każde nawet najmniejsze przeziębienie wyleczyć , gdyż szanse na powikłania będą w tym miesiącu dosyć duże, chociaż końcówka października, powinna być już spokojniejsza.

W miłości szczególnie pary, powinny uważać. Może dochodzić do licznych rozstań, a przede wszystkim rozwodów. Ważne, aby umieć ze sobą rozmawiać i nie podejmować decyzji zbyt pochopnie bo to może skutkować właśnie rozstaniem już na zawsze. Dbajmy o siebie, o drugą osobę, nie doszukujmy się problemów na siłę, a przede wszystkim nie naciskajmy na osoby nam bliskie i nie wymuszajmy podjęcia decyzji, które mogą okazać się zbyt pochopne

Moi Drodzy, osoby samotne powinny sobie ten miesiąc odpuścić jeśli chodzi o szukanie partnera. Nie ma co robić nic na przymus, gdyż możemy jedynie zostać bardzo mocno rozczarowani, przez to kogo możemy spotkać. Dajmy sobie na wstrzymanie i pocieszmy się tym, że jesteśmy sami. Zróbmy coś dla siebie, zadbajmy o swoje zdrowie i urodę, by w kolejnych miesiącach znowu zacząć walczyć oto, by wejść z kimś w poważną relację.

Mimo Kochani niezbyt optymistycznych prognoz, bardzo proszę o pozytywne myślenie, pozytywne nastawienie i skupianie się na małych rzeczach które mogą nas cieszyć.

Jednocześnie również zapraszam na artykuły, które wstawiam w każdą sobotę o godzinie 9.00

Pozdrawiam

 

05 października 2019
Październik
Szybki i bezpieczny przelew

ezoteryka ♦ wróżby ♦ wróżka ♦ karty ♦ tarot ♦ horoskop ♦ numerologia ♦ miłość ♦ zdrowie ♦ pieniądze ♦ wróżba ♦ darmo ♦ darmowe ♦ wróżbiarstwo ♦ seans ♦ karta dnia  ♦ karta na dziś  ♦ psychologia  ♦ karta  ♦ moja karta dnia  ♦ karty anielskie  ♦ karty tarota 

tarocista Szymon, doradca duchowy Estera, wróżka Luna

REKLAMA

REKLAMA

Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy

REKLAMA

Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy
Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy
Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy
Tarot, Rytuały, Interpretacja Snów