Październik
02 października 2022

Moi Drodzy, przed nami miesiące jesienne. Miesiące szare, ponure, wręcz dołujące. Takie oczywiście mamy stereotypy. Niestety miesiąc październik będzie te stereotypy odzwierciedlał, dlatego ważne będzie aby starać się w każdej sytuacji znaleźć mimo wszystko pozytywy. Mimo że pogoda jeszcze nie będzie nas rozpieszczała, to pojawią się dni, kiedy słońce napełni nas chociaż trochę pozytywną energią.

 

Przede wszystkim osoby pracujące, powinny spodziewać się większej ilości pracy, a mniejszych zarobków. Niestety ale nagonka pracodawców będzie bardzo duża w tym okresie, przez wzgląd na zbliżający się nieubłaganie koniec roku. Osoby szukające pracy z kolei, będą bez skutku odbywały rozmowy kwalifikacyjne, szukając tego wymarzonego zajęcia. I zawsze coś będzie nie pasowało. A to odległość pracy od domu, a to zbyt małe zarobki. Trzeba będzie w dużej mierze pójść na kompromis i z czegoś zrezygnować.

Zdrowie moi Kochani, najlepsze u osób do 30 roku życia. Ogólne osłabienie, które odpowiednio suplementowane, nie będzie w stanie przerodzić się w nic więcej. Z kolei osoby po 30 roku życia, powinny spodziewać się licznych przeziębień, gryp, czy też infekcji górnych dróg oddechowych. Ważne natomiast by się nie poddawać i każde nawet najmniejsze przeziębienie wyleczyć, gdyż szanse na powikłania będą w tym miesiącu dosyć duże, chociaż końcówka października, powinna być już spokojniejsza.

W miłości szczególnie pary, powinny uważać. Może dochodzić do licznych rozstań, a przede wszystkim rozwodów. Ważne, aby umieć ze sobą rozmawiać i nie podejmować decyzji zbyt pochopnie bo to może skutkować właśnie rozstaniem już na zawsze. Dbajmy o siebie, o drugą osobę, nie doszukujmy się problemów na siłę, a przede wszystkim nie naciskajmy na osoby nam bliskie i nie wymuszajmy podjęcia decyzji, które mogą okazać się zbyt pochopne

Moi Drodzy, osoby samotne powinny sobie ten miesiąc odpuścić jeśli chodzi o szukanie partnera. Nie ma co robić nic na przymus, gdyż możemy jedynie zostać bardzo mocno rozczarowani, przez to kogo możemy spotkać. Dajmy sobie na wstrzymanie i pocieszmy się tym, że jesteśmy sami. Zróbmy coś dla siebie, zadbajmy o swoje zdrowie i urodę, by w kolejnych miesiącach znowu zacząć walczyć oto, by wejść z kimś w poważną relację.

Mimo Kochani niezbyt optymistycznych prognoz, bardzo proszę o pozytywne myślenie, pozytywne nastawienie i skupianie się na małych rzeczach które mogą nas cieszyć.

 

 

Ezoteryka - Darmowe Pytanie do Kart Tarota - Wróżby Online
Karta Dnia - Tarot - Karty Anielskie - Przepowiednia - Los - Wróżka - Wróżby Online - Darmowe Pytanie do Kart Tarota - Wróżka Beatris Friczer - Medium - Astrologia

MENU

Wróżba Internetowa - Możesz skorzystać z Wróżki Online i zadać pytanie do Kart już Teraz. Sprawdzona Wróżba Online
Rytuały - Karty Tarota - Karty Anielskie
Tarot, Rytuały, Interpretacja Snów
Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy
Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy
Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy

REKLAMA

Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy

REKLAMA

REKLAMA

tarocista Szymon, doradca duchowy Estera, wróżka Luna

ezoteryka ♦ wróżby ♦ wróżka ♦ karty ♦ tarot ♦ horoskop ♦ numerologia ♦ miłość ♦ zdrowie ♦ pieniądze ♦ wróżba ♦ darmo ♦ darmowe ♦ wróżbiarstwo ♦ seans ♦ karta dnia  ♦ karta na dziś  ♦ psychologia  ♦ karta  ♦ moja karta dnia  ♦ karty anielskie  ♦ karty tarota 

Szybki i bezpieczny przelew