Równowaga i spokój w naszym życiu
23 kwietnia 2023

Kochani, wiele z nas się zastanawia nad tym jak osiągnąć spokój w życiu. Co zrobić, by nie przejmować się aż tak bardzo tym co się dzieje wokół. Tym bardziej że co i rusz mamy jakieś problemy, rzeczy do zrobienia, a także sytuacje w których jesteśmy narażani na stres.

Huśtawka emocjonalna która dotyka nas niemalże każdego dnia, często powoduję, że jesteśmy bezsilni. Załamujemy się i myślimy, że już nigdy ta równowaga, ten spokój nie zagości w naszym życiu. Nic bardziej mylnego.

Wystarczy parę ćwiczeń, które Wam przedstawię poniżej, parę złotych środków i myśli, dzięki któremu poczujemy, że jednak nie jest tak  źle jak myślimy.

Trzeba też pamiętać, że najważniejsze jest słuchanie samego siebie. Słuchanie swojej duszy, podświadomości, ale też zaufanie sobie. Warto nauczyć się odpuszczać, nie piąć za wszelką cenę do przodu, kiedy wiemy już podświadomie że to nie ma większego sensu. Pamiętajmy o tym,  że mamy prawo do szczęścia, do własnego zdania.

Kolejną kwestią jest umiejętność doceniania własnego życia. Warto przeanalizować co mamy, co już udało nam się osiągnąć, to że mamy gdzie mieszkać, za co żyć. Pamiętajmy że każda chwila jest ważna, dziękujmy za to że mamy coś bardzo cennego. Życie. I róbmy wszystko by nie zostało nam ono odebrane.

Kolejne ćwiczenie, rada. to taka, aby nie żyć życiem innych osób. Nie skupiać się na tym jak żyją inni, co mają, a czego nie mają. Nie zazdrośćmy, nie oceniajmy. Żyjmy tak, aby nie wadzić nikomu i nie patrzeć na to, jak ktoś postępuje. Co robi, a czego nie. Skupmy się na sobie i na tym co sami chcemy zrobić w swoim życiu. Przede wszystkim nie porównujmy się do bliźniego, a cieszmy się z tego co on ma i co mamy my sami.

Warto również przysiąść i pomyśleć czego sami oczekujemy od życia. Do czego dążymy, czego pragniemy. Skupmy się na swoich marzeniach, pragnieniach i starajmy się je powoli realizować. Te mniejsza, jak i te większe. Warto zaplanować swoją przyszłość i odkryć pragnienia, które mamy gdzieś schowane głęboko w sobie.

Natomiast kolejna ważna kwestia, to wyrażanie tego co czujemy. Nie bójmy się mówić o swoich uczuciach, o tym czego pragniemy. Warto mówić o tym, jak chcemy by nas traktowano. Rozmawiajmy i nie duśmy uczuć, emocji w sobie. Traktujmy innych tak, jakbyśmy sami chcieli być traktowani.

Nie warto również zrażać się, jeśli coś nam nie wyjdzie. Jeśli coś nie pójdzie po naszej myśli. Ważne by być również elastycznym i kiedy nie układa nam się w danej sferze, nie można się poddawać, a pomyśleć, że niedługo będzie lepiej.

 

Nie poddawajmy się!

 

 

 

 

 

Kochani, wiele z nas się zastanawia nad tym jak osiągnąć spokój w życiu. Co zrobić, by nie przejmować się aż tak bardzo tym co się dzieje w okół. Tym bardziej że co i rusz mamy jakieś problemy, rzeczy do zrobienia, a także sytuacje w których jesteśmy narażani na stres.
Karta Dnia - Tarot - Karty Anielskie - Przepowiednia - Los - Wróżka - Wróżby Online - Darmowe Pytanie do Kart Tarota - Wróżka Beatris Friczer - Medium - Astrologia

MENU

Wróżba Internetowa - Możesz skorzystać z Wróżki Online i zadać pytanie do Kart już Teraz. Sprawdzona Wróżba Online
Rytuały - Karty Tarota - Karty Anielskie
Tarot, Rytuały, Interpretacja Snów
Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy
Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy
Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy

REKLAMA

Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy

REKLAMA

REKLAMA

tarocista Szymon, doradca duchowy Estera, wróżka Luna

ezoteryka ♦ wróżby ♦ wróżka ♦ karty ♦ tarot ♦ horoskop ♦ numerologia ♦ miłość ♦ zdrowie ♦ pieniądze ♦ wróżba ♦ darmo ♦ darmowe ♦ wróżbiarstwo ♦ seans ♦ karta dnia  ♦ karta na dziś  ♦ psychologia  ♦ karta  ♦ moja karta dnia  ♦ karty anielskie  ♦ karty tarota 

Szybki i bezpieczny przelew