Rozkładanie kart dla samego SIEBIE
11 grudnia 2022

Kochani, w związku z częstymi pytaniami od Was, postanowiłam dzisiaj poruszyć temat czy można rozkładać karty Tarota dla samego siebie. I tutaj są dwie szkoły. Można i niemożna. Zdania są podzielone, ja jestem takiej szkoły którą praktykuję, że pod żadnym pozorem nie można. Oczywiście sprawdziłam to na sobie, nie raz w życiu zdarzyło mi się rozłożyć karty dla samej siebie i nie skończyło się to dobrze. Już mówię dlaczego.

A no dlatego,  że rozkładając dla siebie karty, nie jesteśmy obiektywni. Widzimy w nich to co chcemy zobaczyć, jesteśmy bardzo emocjonalnie z tym związani, a przede wszystkim zaburzamy swoimi pragnieniami energię która jest wytwarzana za pomocą kart i to co widzimy nie jest adekwatne do tego co się dzieje bądź wydarzy. Przez co podejmowanie przez nas decyzję na podstawie kart, mogą mieć poważne konsekwencje w przyszłości nie tylko dla nas ale i naszych bliskich jeśli ma to z nimi związek.

Owszem, może się to sprawdzić i sprawdza się, ale tym samym praktykując to, niszczymy swoje życie, nakładając na siebie pasmo nieszczęść, które potem ciężko zlikwidować.

Zaburzanie energii poprzez stawianie sobie samemu kart, jest tak samo niebezpieczne jak dzielenie się wróżbami z innymi osobami, czy też podawanie fałszywych danych bądź kłamanie na temat swojego życia zadając kartom fałszywe pytania.

Trzeba pamiętać, że karty, magia to nie zabawa. Po to jest tyle osób, które profesjonalnie po odpowiednim przygotowaniu zajmuję się stawianiem tarota, żeby nikt nie musiał robić sobie krzywdy i amatorsko z nich korzystać. Więc warto jest mieć to na uwadze i brać odpowiedzialność za swoje życie by przeżyć je jak najlepiej.

 

Wróżka Beatris Friczer
Karta Dnia - Tarot - Karty Anielskie - Przepowiednia - Los - Wróżka - Wróżby Online - Darmowe Pytanie do Kart Tarota - Wróżka Beatris Friczer - Medium - Astrologia

MENU

Wróżba Internetowa - Możesz skorzystać z Wróżki Online i zadać pytanie do Kart już Teraz. Sprawdzona Wróżba Online
Rytuały - Karty Tarota - Karty Anielskie
Tarot, Rytuały, Interpretacja Snów
Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy
Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy
Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy

REKLAMA

Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy

REKLAMA

REKLAMA

tarocista Szymon, doradca duchowy Estera, wróżka Luna

ezoteryka ♦ wróżby ♦ wróżka ♦ karty ♦ tarot ♦ horoskop ♦ numerologia ♦ miłość ♦ zdrowie ♦ pieniądze ♦ wróżba ♦ darmo ♦ darmowe ♦ wróżbiarstwo ♦ seans ♦ karta dnia  ♦ karta na dziś  ♦ psychologia  ♦ karta  ♦ moja karta dnia  ♦ karty anielskie  ♦ karty tarota 

Szybki i bezpieczny przelew