Rytuał
23 października 2022

Kochani, jak większość z Was pewnie już wie, przeprowadzam rytuały drogą mailową. To działania, które są ostatecznością kiedy chcemy osiągnąć konkretną rzecz, zdobyć zaufanie, bądź miłość ukochanej osoby. Podstawowe rytuały jakie są dostępne to:
- miłosny
- finansowy
- zdrowotny
- oczyszczający

Oczywiście, gdy jest taka potrzeba, wykonuję również inne, zaawansowane działania. Natomiast trzeba pamiętać iż rytuał ezoteryczny wykonuje się w oczywiście w odpowiednim wyznaczonym celu, np. po to, aby zyskać coś, na czym najbardziej w danej chwili nam w życiu zależy, czy też zyskać czyjąś miłość, itp, itd.

Często pojawiają się również pytania czy rytuały działają. A więc jeśli tylko wierzymy, walczymy a przede wszystkim chcemy by działały, to jak najbardziej, działają i mogę powiedzieć iż są bardzo skuteczne. W swoim życiu przeprowadziłam ich już naprawdę sporo, a są przypadki, gdzie taki rytuał działał bardzo szybko. Jednakże trzeba pamiętać iż nie ma to reguły. U jednego zadziała szybciej u innego wolniej. Aczkolwiek proszę pamiętać że w każdym przypadku cel zamierzony, był osiągnięty. Warto też być cierpliwym.

Nie poddawać się jeśli nie widzimy efektów po miesiącu gdyż ja, wykonuję działania otwarte, a co za tym idzie, mogą zadziałać za tydzień, miesiąc, a nawet rok. Jednakże każde zwątpienie, zawahanie się, czy też poddanie, skutkuje osłabieniem się takiego działania, więc to również trzeba mieć na uwadze.

Ja osobiście do wykonania rytuałów, używam świec w odpowiednim kolorze bowiem każdy rytuał wymaga innej świecy. Potrzebne są też zioła starannie dobrane, olejki eteryczne, suszone kwiaty. Karty, czy też inne atrybuty których używam, też są dobierane zależnie od działania.

Wszystko zależy od tego czego dotyczy rytuał i jak duży jest problem. Niekiedy również zdarza się, że muszę odmówić modlitwę do aniołów, które odpowiadają za określone cechy w życiu człowieka. Jest to zwykle czasochłonna i wyczerpująca praca, dlatego takie działania, odprawiam najczęściej w nocy, sama w ciszy. Z racji iż jest to proces bardzo wymagający i wyczerpujący, to cena każdego rytuału dobierana jest indywidualnie. 

Dlatego też jeśli naprawdę Ci zależy, to jestem w stanie Ci pomóc. A kiedy nie ma już innego wyjścia, także podejmuję się usunięcia ciążącej na Tobie klątwy.

 

Zaufaj mi, nie ma problemu, którego nie da się rozwiązać.

 

 

Polska jest najważniejsza - Wróżby Online

MENU

Wróżka, tarocistka, tarot, karty anielskie

*Nie zagwarantuję Ci 100 % rezultatu, sprawdzalności wróżb, ani tego że pomogę Ci w 100 procentach. Na rytuał również nie daję 100 % gwarancji, że przyniesie rezultaty. Skuteczność oraz trafność wróżby online, może się różnić w każdej sytuacji.

Tarot, Rytuały, Interpretacja Snów
Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy
Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy
Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy

REKLAMA

Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy

REKLAMA

REKLAMA

tarocista Szymon, doradca duchowy Estera, wróżka Luna

ezoteryka ♦ wróżby ♦ wróżka ♦ karty ♦ tarot ♦ horoskop ♦ numerologia ♦ miłość ♦ zdrowie ♦ pieniądze ♦ wróżba ♦ darmo ♦ darmowe ♦ wróżbiarstwo ♦ seans ♦ karta dnia  ♦ karta na dziś  ♦ psychologia  ♦ karta  ♦ moja karta dnia  ♦ karty anielskie  ♦ karty tarota 

Szybki i bezpieczny przelew