Wróżka, tarocistka, tarot, karty anielskie

MENU

Świece podczas rytuału, wróżby, miłość, finanse, zdrowie, oczyszczenie

Moi Drodzy, ze względu na duże zainteresowanie, postanowiłam przeprowadzać rytuały również we wróżbach mailowych. Wszystko dla Was, ponieważ wiem jak bardzo tego potrzebujecie. Rytuały jakie są dostępne to:
- miłosny
- finansowy
- zdrowotny
- oczyszczający

Trzeba pamiętać iż rytuał ezoteryczny wykonuje się w oczywiście w odpowiednim wyznaczonym celu, np. po to, aby zyskać coś, na czym najbardziej w danej chwili nam w życiu zależy, czy też zyskać czyjąś miłość, itp, itd.

Oczywiście rytuały działają i mogę powiedzieć iż są bardzo skuteczne. W swoim życiu przeprowadziłam ich już naprawdę sporo, a są przypadki, gdzie taki rytuał działał bardzo szybko. Jednakże trzeba pamiętać iż nie ma to reguły. U jednego zadziała szybciej u innego wolniej. Aczkolwiek proszę pamiętać że w każdym przypadku cel zamierzony, był osiągnięty. 

Ja osobiście do wykonania rytuałów, używam świec w odpowiednim kolorze bowiem każdy rytuał wymaga innej świecy. Potrzebne są też zioła starannie dobrane, olejki eteryczne, suszone kwiaty.Wszystko zależy od tego czego dotyczy rytuał i jak duży jest problem. Niekiedy również zdarza się, że muszę odmówić modlitwę do aniołów, które odpowiadają za określone cechy w życiu człowieka. Jest to zwykle czasochłonna i wyczerpująca praca, dlatego część kroków robię podczas rozmowy mailowej z klientem, a część sama w ciszy. Z racji iż jest to proces bardzo wymagający i wyczerpujący, to cena każdego rytuału dobierana jest indywidualnie. 

Dlatego też jeśli naprawdę Ci zależy, to jestem w stanie Ci pomóc. A kiedy nie ma już innego wyjścia, także podejmuję się usunięcia ciążącej na Tobie klątwy.

 

Zaufaj mi, nie ma problemu, którego nie da się rozwiązać.

 

01 listopada 2018
Rytuał
Szybki i bezpieczny przelew

ezoteryka ♦ wróżby ♦ wróżka ♦ karty ♦ tarot ♦ horoskop ♦ numerologia ♦ miłość ♦ zdrowie ♦ pieniądze ♦ wróżba ♦ darmo ♦ darmowe ♦ wróżbiarstwo ♦ seans ♦ karta dnia  ♦ karta na dziś  ♦ psychologia  ♦ karta  ♦ moja karta dnia  ♦ karty anielskie  ♦ karty tarota 

Odwiedź mojego Facebooka
Napisz do mnie na Messengerze
tarocista Szymon, doradca duchowy Estera, wróżka Luna

REKLAMA

Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy

REKLAMA

Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy
Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy
Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy