Rytuał, a spętanie miłosne
30 października 2022

Kochani, często zgłaszacie się do mnie po rytuał miłosny. Bardzo pragniecie być z kimś, być kochanym, a także wpłynąć na osobę na której Wam zależy. Ale też często pojawiają się pytania o SPĘTANIA MIŁOSNE. Dlatego chcę Wam wyjaśnić pewną kwestie.

Otóż nie wykonuję spętań miłosnych.Według mnie coś takiego nie istnieje, nie ma prawa zadziałać, ponieważ spętanie miłosne wiążę się z tym, że doprowadzamy do zniewolenia ukochanej osoby. Nie patrząc na to czy jest z kimś innym, nie zwracając uwagi na jej uczucia. Trzeba pamiętać, że każdy człowiek ma wolną wole.

Przy spętaniu o ile takowe ktoś przeprowadza, następuję zaślepienie tego, co ukochana osoba tak naprawdę chce. Może ta osoba spojrzeć na nas przychylniej, ale to działanie tymczasowe. Po takim zainteresowaniu, może nastąpić kłótnia, zrażenie się do siebie wzajemne, a co za tym idzie? Doprowadzamy do całkowitego rozłamu relacji, którego nawet MAGIA nie będzie w stanie poskładać.

Natomiast jeśli chodzi o rytuały miłosne, które przeprowadzam i które akceptuje, to tutaj sprawa wygląda zupełnie inaczej. Takie rytuały działają w większości przypadków, bowiem warunkiem żeby zadziałały jest to, że nie wyrządzą krzywdy osobie na której nam zależy.

Podczas takiego rytuału, wytwarzana jest energia, pozytywna energia, która ma na celu wzbudzenie w ukochanej nam osobie pozytywnych uczuć, emocji związanych właśnie z naszą osobą. Ukochana osoba czuje w stosunku do nas wówczas bardzo dobre, pozytywne odczucia, a dzięki temu takie działanie ma szanse na pozytywne wpłynięcie na naszą relacje z osobą którą kochamy z którą pragniemy być. Ponadto takie działania, mają również na celu zdjęcie blokady z ukochanej nam osoby, by ta nie bała się nas kochać szczerą miłością.

Dlatego rytuału miłosnego nie ma co się obawiać. On nikomu nie wyrządzi krzywdy. Jedyne co może się stać to to, że taki rytuał nie zadziała. Jednakże trzeba pamiętać, że wiara w powodzenie jest bardzo ważnym elementem. Dlatego uważajcie proszę na spętania miłosne które nie przynoszą nic dobrego, a skupcie się na rytuałach, które naprawdę mają wysoką skuteczność i są w pełni bezpieczne dla dwóch stron.

 

Rytuał miłosny, spętanie miłosne - Beatris Friczer
Karta Dnia - Tarot - Karty Anielskie - Przepowiednia - Los - Wróżka - Wróżby Online - Darmowe Pytanie do Kart Tarota - Wróżka Beatris Friczer - Medium - Astrologia

MENU

Wróżba Internetowa - Możesz skorzystać z Wróżki Online i zadać pytanie do Kart już Teraz. Sprawdzona Wróżba Online
Rytuały - Karty Tarota - Karty Anielskie
Tarot, Rytuały, Interpretacja Snów
Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy
Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy
Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy

REKLAMA

Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy

REKLAMA

REKLAMA

tarocista Szymon, doradca duchowy Estera, wróżka Luna

ezoteryka ♦ wróżby ♦ wróżka ♦ karty ♦ tarot ♦ horoskop ♦ numerologia ♦ miłość ♦ zdrowie ♦ pieniądze ♦ wróżba ♦ darmo ♦ darmowe ♦ wróżbiarstwo ♦ seans ♦ karta dnia  ♦ karta na dziś  ♦ psychologia  ♦ karta  ♦ moja karta dnia  ♦ karty anielskie  ♦ karty tarota 

Szybki i bezpieczny przelew