Wróżka, tarocistka, tarot, karty anielskie

MENU

#ZOSTANWDOMU
#ZOSTANWDOMU
(COVID-19) Zostańmy w domu, pomagajmy sobie nawzajem.
(COVID-19) Zostańmy w domu, pomagajmy sobie nawzajem.
Mimo że to jest gwiazda w znakach zodiaku traktuje się ją tak samo jak inne planety.  Reprezentuje ona Lwa, kojarzy się z pierwiastkiem męskim i słusznie ponieważ taka osoba zazwyczaj charakteryzuje się dużą energią, witalnością, siłą, odwagą i godnością. To też powoduje że ma też w sobie te negatywne cechy, takie jak częsta arogancja, niekiedy agresja, ma trudności z podporządkowaniem się innym np. w pracy.

Moi Drodzy, witam Was w miesiącu sierpniu. Dla jednych miesiąc ostatniego lenistwa, błogiego odpoczynku, dla innych pracowity, a jeszcze inni zapewne dopiero będą wybierać się na urlop. Nie mniej jednak będzie to miesiąc niespodzianek. Tak, jak pogoda będzie nas zaskakiwać, tak i w życiu nie obejdzie się bez momentów zwrotnych, momentów których tak naprawdę się nie spodziewamy.

I to właśnie w pracy czekają nas niespodzianki. Trzeba pamiętać, że nie zawsze będą to miłe wydarzenia, a w większości przypadków możemy spodziewać się pochwały, mniej zleconych zadań, a nawet podwyżki. Osoby, które dopiero szukają pracy, powinny bardziej skupić się na otworzeniu własnej działalności, bowiem to będzie w tym miesiącu bardzo wskazane i skończy się powodzeniem.

Kwestia zdrowia, bardzo zróżnicowana. Od drobnych infekcji układu moczowego, infekcji nosa, po różnego rodzaju problemy jelitowe. Ważne by uważać na to co spożywamy, gdzie kupujemy jedzenie, a także nie przesadzać z lekami czy też suplementami.

Osoby w związkach powinny w tym miesiącu pamiętać, że czas najwyższy skupić się również na sobie, na swoich własnych potrzebach, pragnieniach czy też zainteresowaniach. W sierpniu bowiem warto zawalczyć o swoje marzenia. Natomiast osoby samotne, niestety ale w tym miesiącu nie znajdą drugiej połówki, co nie zmienia faktu, że będą dobrze się bawić jeśli tylko otworzą się na nowe znajomości.

 

03 sierpnia 2019
Sierpień
Szybki i bezpieczny przelew

ezoteryka ♦ wróżby ♦ wróżka ♦ karty ♦ tarot ♦ horoskop ♦ numerologia ♦ miłość ♦ zdrowie ♦ pieniądze ♦ wróżba ♦ darmo ♦ darmowe ♦ wróżbiarstwo ♦ seans ♦ karta dnia  ♦ karta na dziś  ♦ psychologia  ♦ karta  ♦ moja karta dnia  ♦ karty anielskie  ♦ karty tarota 

tarocista Szymon, doradca duchowy Estera, wróżka Luna

REKLAMA

REKLAMA

Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy

REKLAMA

Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy
Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy
Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy
Tarot, Rytuały, Interpretacja Snów