Styczeń
02 stycznia 2019

Kochani, mamy początek Nowego Roku, a więc raz jeszcze wszystkim przesyłam Najserdeczniejsze życzenia i od razu przechodzę do miesiąca STYCZNIA.

Mimo iż większości z nas wydaję się że początek nowego roku, miesiąc styczeń, to początek czegoś nowego, łatwiejszego startu, życia, to niekoniecznie tak będzie. Niestety ale na początku poczujemy się przytłoczeni tym wszystkim, a przede wszystkim tym że niektóre rzeczy dzieją się wbrew naszej woli. Aczkolwiek nie martwy się tym. To będzie tylko chwilowe i uda się przetrwać te ciężkie chwile. Trzeba przede wszystkim przestać wracać do przeszłości, do starego roku i porównywać coś co miało miejsce kiedyś. W szczególności nie wracajmy do rzeczy które miały negatywne znaczenie w naszym życiu.

Zwróćmy też uwagę na ludzi jakimi się otaczamy, z którymi będziemy mieli większy kontakt. Bez względu na to czy chodzi o życie codzienne, prace, szkołę. Muszą oni być nastawieni pozytywnie do życia by nas nie dołować, a przede wszystkim wspierać nas i nie blokować nas w działaniu.

Nie bujajmy w obłokach. Warto twardo stąpać po ziemi i myśleć realistycznie, a przede wszystkim zachowywać ostrożność i spokój w tym co robimy. Najlepiej na spokojnie dążyć do celu, a ważniejsze decyzje odłożyć na późniejsze miesiące, chociażby na luty.

Jak wiemy, nowy rok to nowe postanowienia. Aczkolwiek odłóżmy je na bok, a pomyślmy logicznie i racjonalnie podejdźmy do naszego chociażby zdrowia. Ważne zadbać o nie dla siebie, nie dla postanowień czy dlatego ze taka jest moda, a dla samego siebie. Zwróćmy uwagę na to co jemy, a przede wszystkim dbajmy o odpoczynek który pomoże nam nabrać siły na kolejne wyzwania z którymi będziemy chcieli się zmierzyć.

Pamiętajmy że jeśli już teraz weźmiemy się za siebie, to z kolejnymi miesiącami będzie łatwiej. Skupmy się też bardziej na finansach. Ważne, by nie ulegać swoim pokusom, a bardziej racjonalnie myśleć o tym na co przeznaczamy nasze ciężko zarobione pieniądze.

Pamiętajmy, ważne byśmy do wszystkiego w miarę możliwości podchodzili ze spokojem, a przede wszystkim nie denerwowali się jeśli coś nam nie wyjdzie. Bo jeśli nie wyjdzie teraz, to z pewnością możemy liczyć na powodzenie w przyszłych miesiącach.

nowy rok, fajerwerki, złoto, wróżba nowo roczna

MENU

Wróżka, tarocistka, tarot, karty anielskie

*Nie zagwarantuję Ci 100 % rezultatu, sprawdzalności wróżb, ani tego że pomogę Ci w 100 procentach. Na rytuał również nie daję 100 % gwarancji, że przyniesie rezultaty. Skuteczność oraz trafność wróżby online, może się różnić w każdej sytuacji.

Tarot, Rytuały, Interpretacja Snów
Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy
Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy
Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy

REKLAMA

Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy

REKLAMA

REKLAMA

tarocista Szymon, doradca duchowy Estera, wróżka Luna

ezoteryka ♦ wróżby ♦ wróżka ♦ karty ♦ tarot ♦ horoskop ♦ numerologia ♦ miłość ♦ zdrowie ♦ pieniądze ♦ wróżba ♦ darmo ♦ darmowe ♦ wróżbiarstwo ♦ seans ♦ karta dnia  ♦ karta na dziś  ♦ psychologia  ♦ karta  ♦ moja karta dnia  ♦ karty anielskie  ♦ karty tarota 

Szybki i bezpieczny przelew