Święto Zmarłych
31 października 2021

Kochani, jutro dzień Wszystkich Świętych.  Święto zmarłych, kiedy to pamiętajmy o tym by oddać im należyty szacunek, powspominać zmarłe osoby, a także odwiedzić ich groby na cmentarzu. Zdaję sobie sprawę z tego, że to trudny okres dla większości z nas. Czas zadumy i refleksji.  Aczkolwiek muszę wspomnieć o jednej bardzo ważnej rzeczy.

Mianowicie, iż nie jest tajemnicą, że zmarli od dawna próbują nam przekazywać jakieś informację. Czy to ostrzec przed złem które nas czeka tu na ziemi, czy też prosić o dokończenie spraw, których sami nie dokończyli za życia. Często zdarza się, że chcą nas za coś przeprosić. Błagać o wybaczenie. Z racji ich święta, siła przebicia jest znacznie silniejsza. 

Wiem już z doświadczenia, że w tym czasie często zwracacie się do mnie z pomocą, bo nie wiecie jak odebrać i zinterpretować to, co chcą Wam przekazać. Dlatego w tym roku, również jestem dla Was dostępna. Moje karty są gotowe by Wam pomóc. Zdaję sobie sprawę jak może być męcząca niewiedza i bezradność, dlatego nie czekajcie i nie męczcie się sami.

Razem na pewno uda nam się dowiedzieć co bliska Wam osoba, ma do przekazania, więc serdecznie zapraszam.

 

MENU

Wróżka, tarocistka, tarot, karty anielskie

*Nie zagwarantuję Ci 100 % rezultatu, sprawdzalności wróżb, ani tego że pomogę Ci w 100 procentach. Na rytuał również nie daję 100 % gwarancji, że przyniesie rezultaty. Skuteczność oraz trafność wróżby online, może się różnić w każdej sytuacji.

Tarot, Rytuały, Interpretacja Snów
Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy
Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy
Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy

REKLAMA

Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy

REKLAMA

REKLAMA

tarocista Szymon, doradca duchowy Estera, wróżka Luna

ezoteryka ♦ wróżby ♦ wróżka ♦ karty ♦ tarot ♦ horoskop ♦ numerologia ♦ miłość ♦ zdrowie ♦ pieniądze ♦ wróżba ♦ darmo ♦ darmowe ♦ wróżbiarstwo ♦ seans ♦ karta dnia  ♦ karta na dziś  ♦ psychologia  ♦ karta  ♦ moja karta dnia  ♦ karty anielskie  ♦ karty tarota 

Szybki i bezpieczny przelew