Tarot
08 stycznia 2023

Często pytacie mnie, jaka jest różnica między TAROTEM, a KARTAMI ANIELSKIMI na których pracuję. Więc przychodzę z przypomnieniem i postaram się Wam opisać ich krótką charakterystykę. Dzisiaj zacznijmy od TAROTA.

Otóż karty tarota, to skomplikowana i bardzo złożona, różnorodna mieszanka energetyczna. Posiada w sobie nie tylko karty o czystej, wysokiej energii, ale również takie karty które emanują bardzo niskimi, dosyć przyziemnymi energiami. To talia kart, która jest bardzo bogata w różnicę tak jak nasza rzeczywistość. Dlatego trzeba wiedzieć iż jest bardzo ceniony we wróżeniu.

Zatem jak zadawać pytania do tarota?

Otóż jeśli zależy nam na tym, by rozwiązać problem, to wówczas należy zacząć pytanie słowem „jak”, „jaki” Np. Jakie plany ma wobec mnie Irena? Jak będzie wyglądała moja relacja z Martą?

Natomiast, jeśli potrzebujemy uzyskać informację o wydarzeniach które staną się danego dnia, zaczynamy pytanie od słowa „co”. Np. Co się stanie (wydarzy) w danym dniu?

 

Rytuał miłosny, spętanie miłosne - Beatris Friczer

MENU

Wróżka, tarocistka, tarot, karty anielskie

*Nie zagwarantuję Ci 100 % rezultatu, sprawdzalności wróżb, ani tego że pomogę Ci w 100 procentach. Na rytuał również nie daję 100 % gwarancji, że przyniesie rezultaty. Skuteczność oraz trafność wróżby online, może się różnić w każdej sytuacji.

Tarot, Rytuały, Interpretacja Snów
Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy
Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy
Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy

REKLAMA

Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy

REKLAMA

REKLAMA

tarocista Szymon, doradca duchowy Estera, wróżka Luna

ezoteryka ♦ wróżby ♦ wróżka ♦ karty ♦ tarot ♦ horoskop ♦ numerologia ♦ miłość ♦ zdrowie ♦ pieniądze ♦ wróżba ♦ darmo ♦ darmowe ♦ wróżbiarstwo ♦ seans ♦ karta dnia  ♦ karta na dziś  ♦ psychologia  ♦ karta  ♦ moja karta dnia  ♦ karty anielskie  ♦ karty tarota 

Szybki i bezpieczny przelew