Ukraina
27 lutego 2022

Kochani, to co się dzieje w naszym sąsiednim kraju, zasługuję na bardzo dużą uwagę. Akt terroru, cierpienie niewinnych ludzi i oni. Ci, co stoją na pierwszej linii frontu. Bohaterowie. Ludzie, którzy w dzisiejszych cywilizowanych czasach, muszą walczyć o swój KRAJ! Chyba nikomu z nas, nie przeszło przez myśl że może REALNIE do tego dojść. A jednak. Stało się. Spełnił się najczarniejszy scenariusz. Nie powinno do tego dojść. Nie godzimy się na to i tutaj chyba wszyscy jesteśmy zgodni. Dlatego bardzo Was proszę - Pomóżmy. Pomagajmy jak tylko możemy. Każdy kto posiada konto na portalach społecznościowych wie, że jest mnóstwo grup gdzie można pomoc. Mnóstwo, zbiórek, akcji czy to w internecie czy też w konkretnych miastach. Nie bądźmy obojętni na krzywdę naszych braci, znajomych. Obojętni na krzywdę ludzi którzy tej krzywdy nie powinni doświadczać.

Wielu z nas się martwi, co będzie dalej. Czy będzie wojna? Ciężko nie zadawać sobie tego pytania. Takie mamy czasy. Ale spróbujmy nie skupiać się na tym co będzie, na co nie mamy wpływu. Skupmy się na tym co TU i TERAZ. Na tym, na co mamy wpływ. Żyjmy normalnie, ale też nie przechodźmy obojętnie wobec krzywdy która się dzieje. Krzywdy, która została wywołana przez jednego człowieka.

Poniżej zamieszczam dwie sprawdzone zbiórki, gdzie można wspierać Ukrainę. Każda, nawet symboliczna złotówka jest na wagę złota. Pamiętajmy o tym!

 

https://www.siepomaga.pl/ukraina

https://pomagam.pl/solidarnizukraina

 

Chwała Ukrainie!

Слава Україні!

 

Слава Україні, chwała ukrainie, ukraina, wojna, wspieramy, solidarni z ukrainą, nie godzimy się na wojnę, wróżka, wróżby, wróżka Beatris Friczer

MENU

Wróżka, tarocistka, tarot, karty anielskie

*Nie zagwarantuję Ci 100 % rezultatu, sprawdzalności wróżb, ani tego że pomogę Ci w 100 procentach. Na rytuał również nie daję 100 % gwarancji, że przyniesie rezultaty. Skuteczność oraz trafność wróżby online, może się różnić w każdej sytuacji.

Tarot, Rytuały, Interpretacja Snów
Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy
Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy
Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy

REKLAMA

Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy

REKLAMA

REKLAMA

tarocista Szymon, doradca duchowy Estera, wróżka Luna

ezoteryka ♦ wróżby ♦ wróżka ♦ karty ♦ tarot ♦ horoskop ♦ numerologia ♦ miłość ♦ zdrowie ♦ pieniądze ♦ wróżba ♦ darmo ♦ darmowe ♦ wróżbiarstwo ♦ seans ♦ karta dnia  ♦ karta na dziś  ♦ psychologia  ♦ karta  ♦ moja karta dnia  ♦ karty anielskie  ♦ karty tarota 

Szybki i bezpieczny przelew