Walentynki
12 lutego 2023

Kochani, już we wtorek obchodzimy Dzień Świętego Walentego, czyli po prostu Walentynki. Chciałabym Wam powiedzieć abyśmy w tym dniu nie skupiali się na komercyjnych serduszkach, misiach czy wszelkiego rodzaju ozdobach które są wszechobecne. Natomiast warto dzisiaj skupić się na czymś innym. Na tym co drzemie w naszych sercach. Będziemy bowiem otoczeni prawdziwą energią miłości, która będzie wprawiała nas w nastrój bardziej refleksyjny. 

 

Skupmy się na osobach na których nam zależy, wyznajmy miłość, ale też jeśli kogoś zraniliśmy, wyciągnijmy rękę, przeprośmy. Skupmy się przede wszystkim na tym aby dzisiaj być radosnym. Nie myślmy o przykrych rzeczach ale pozytywnych które dają nam szczęście. Aczkolwiek zdaje sobie sprawę z tego że nie każdy dzisiaj będzie odczuwał szczęście. Są osoby samotne, albo nieszczęśliwie zakochane. Dlatego też  warto otworzyć się na nowe znajomości. Dać szansę osobom, którym nigdy tej szansy nie chcieliśmy dać. Osoby samotne niech zadbają o siebie, o dobro swoje zarówno psychiczne jak i fizyczne. 

 

Natomiast dla osób nieszczęśliwie zakochanych, w separacji dobrym rozwiązaniem będzie spróbować magii miłosnej. Wszelkie rytuały, uroki miłosne są jak najbardziej wskazane bowiem w dzień miłości, działają one z większą mocną i skutecznością. Energia miłości która tego dnia działa, jest w stanie połączyć dwie osoby które się pogubiły, które tak naprawdę muszą na nowo się dotrzeć. Wszelkie wróżby miłosne dzisiaj mają naprawdę wyjątkową moc, dlatego z powodzeniem można z nich korzystać. 

 

Pamiętajmy o tym że miłość jest nieprzewidywalna, dlatego czasami rzeczy które wydają nam się niemożliwe, stają się realne. Osoby, do których pałamy uczuciem które nie są w zasięgu naszej ręki, mogą stać się częścią naszego życia pod warunkiem że zaparcie o nie walczymy. Dlatego zawalczmy o siebie, bo siebie powinniśmy kochać takimi jakimi jesteśmy, o osoby na których nam zależy ale nie ma ich wokół nas, ale też zawalczmy o związki w których jesteśmy by miłość i namiętność nigdy nie ustała.

Ja jestem dla Was dostępna Kochani, więc jeśli jakieś pytania do kart Wam przyjdą do głowy, bądź chcecie wykonać rytuał miłosny ze zwiększoną mocą, to zapraszam.

Nie wahajmy się i walczmy o osoby, z którymi chcemy spędzić resztę swojego życia.

 

 

 

Beatris Friczer, karty święta
Karta Dnia - Tarot - Karty Anielskie - Przepowiednia - Los - Wróżka - Wróżby Online - Darmowe Pytanie do Kart Tarota - Wróżka Beatris Friczer - Medium - Astrologia

MENU

Wróżba Internetowa - Możesz skorzystać z Wróżki Online i zadać pytanie do Kart już Teraz. Sprawdzona Wróżba Online
Rytuały - Karty Tarota - Karty Anielskie
Tarot, Rytuały, Interpretacja Snów
Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy
Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy
Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy

REKLAMA

Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy

REKLAMA

REKLAMA

tarocista Szymon, doradca duchowy Estera, wróżka Luna

ezoteryka ♦ wróżby ♦ wróżka ♦ karty ♦ tarot ♦ horoskop ♦ numerologia ♦ miłość ♦ zdrowie ♦ pieniądze ♦ wróżba ♦ darmo ♦ darmowe ♦ wróżbiarstwo ♦ seans ♦ karta dnia  ♦ karta na dziś  ♦ psychologia  ♦ karta  ♦ moja karta dnia  ♦ karty anielskie  ♦ karty tarota 

Szybki i bezpieczny przelew