Wróżka, tarocistka, tarot, karty anielskie

MENU

Wróżba Walentynkowa - Magia - Wróżka Online - Karty Tarota

Kochani, zbliża się Dzień Świętego Walentego, czyli po prostu Walentynki. Chciałabym Wam powiedzieć abyśmy w tym dniu nie skupiali się na komercyjnych serduszkach, misiach czy wszelkiego rodzaju ozdobach które są wszechobecne. Natomiast warto tego dnia skupić się na czymś innym. Na tym co drzemie w naszych sercach. Tego dnia będziemy bowiem otoczeni prawdziwą energią miłości, która będzie wprawiała nas w nastrój bardziej refleksyjny. 

 

Skupmy się na osobach na których nam zależy, wyznajmy miłość, ale też jeśli kogoś zraniliśmy, wyciągnijmy rękę, przeprośmy. Skupmy się przede wszystkim na tym aby tego dnia być radosnym. Nie myślmy o przykrych rzeczach ale pozytywnych które dają nam szczęście. Aczkolwiek zdaje sobie sprawę z tego że nie każdy tego dnia będzie odczuwał szczęście. Są osoby samotne, albo nieszczęśliwie zakochane. Dlatego też tego dnia warto otworzyć się na nowe znajomości. Dać szansę osobom, którym nigdy tej szansy nie chcieliśmy dać. Osoby samotne niech zadbają o siebie, o dobro swoje zarówno psychiczne jak i fizyczne. 

 

Natomiast dla osób nieszczęśliwie zakochanych, w separacji dobrym rozwiązaniem będzie spróbować magii miłosnej. Wszelkie rytuały, uroki miłosne są jak najbardziej wskazane bowiem w dzień miłości, działają one z większą mocną i skutecznością. Energia miłości która tego dnia działa, jest w stanie połączyć dwie osoby które się pogubiły, które tak naprawdę muszą na nowo się dotrzeć. Wszelkie wróżby miłosne tego dnia mają naprawdę wyjątkową moc, dlatego z powodzeniem można z nich korzystać. 

 

Pamiętajmy o tym że miłość jest nieprzewidywalna, dlatego czasami rzeczy które wydają nam się niemożliwe, stają się realne. Osoby, do których pałamy uczuciem które nie są w zasięgu naszej ręki, mogą stać się częścią naszego życia pod warunkiem że zaparcie o nie walczymy. Dlatego tego dnia zawalczmy o siebie, bo siebie powinniśmy kochać takimi jakimi jesteśmy, o osoby na których nam zależy ale nie ma ich w okół nas, ale też zawalczmy o związki w których jesteśmy by miłość i namiętność nigdy nie ustała.

Tego dnia również jestem dla Was dostępna Kochani, więc jeśli jakieś pytania do kart Wam przyjdą do głowy, bądź chcecie wykonać rytuał miłosny ze zwiększoną mocą, to zapraszam. Pamiętajmy, że już dzisiaj zaczynamy TYDZIEŃ MIŁOŚCI, więc nie wahajmy się i walczmy o osoby, z którymi chcemy spędzić resztę swojego życia.

 

 

 

08 lutego 2020
Walentynki
Szybki i bezpieczny przelew

ezoteryka ♦ wróżby ♦ wróżka ♦ karty ♦ tarot ♦ horoskop ♦ numerologia ♦ miłość ♦ zdrowie ♦ pieniądze ♦ wróżba ♦ darmo ♦ darmowe ♦ wróżbiarstwo ♦ seans ♦ karta dnia  ♦ karta na dziś  ♦ psychologia  ♦ karta  ♦ moja karta dnia  ♦ karty anielskie  ♦ karty tarota 

tarocista Szymon, doradca duchowy Estera, wróżka Luna

REKLAMA

REKLAMA

Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy

REKLAMA

Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy
Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy
Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy
Tarot, Rytuały, Interpretacja Snów