Ważne - Konsultacje Ezoteryczne
26 lipca 2020

Kochani, z racji iż w tym miesiącu postanowiłam poruszać tematy techniczne, to również nie mogło zabraknąć tematu dotyczącego konsultacji ezoterycznych. Pragnę zwrócić uwagę na to, iż taka konsultacja jest pewnego rodzaju spowiedzią, a co za tym idzie jest to tajemnica. Mówiąc mi o swoim życiu, zadając pytania, oczekujecie porady, pomocy. Stąd też za pomocą kart, bądź innej magii, robię wszystko by Wam pomóc i stanąć na wysokości zadania. Aczkolwiek coraz więcej z Was zapomina z czym taka spowiedź, rozmowa, konsultacja się wiążę.

Otóż jak wiecie Moi Drodzy, ja wszystko co mi mówicie, zatrzymuję dla siebie, tego od siebie wymagam i tego powinna od siebie wymagać każda osoba która takie konsultacje prowadzi. Wszystko co mi mówicie jest poufne. Aczkolwiek Moi Drodzy, zapominacie jak ważne jest, byście Wy również zostawiali to dla siebie. To że rozmawiacie ze mną, to co mi mówicie, a także to co powiedzą Wam karty. Pod żadnym pozorem nie możecie się z tego zwierzać czy to osobie bliskiej, osobie o którą pytacie karty, a także innym osobom związanym z astrologią.

To wszystko niestety jest wielkim błędem, a wiem że wiele z Was tak robi. Niestety przyczynia się to do zmiany biegu wydarzeń. Duża szansa, że nie sprawdzi się to co karty mówią, a tylko namieszacie w swojej energii i przede wszystkim zaszkodzicie sami sobie. 


Dlatego Moi Drodzy ważne by korzystając z takich konsultacji, nie przekazywać innym tego co wskazują karty, nie dzielić się z tym i zachować swoje przemyślenia dla siebie i osoby której się radzicie. To jest tajemnica i należy o tym pamiętać.

 

 

Wróżby Online Beatris Friczer - Ezoteryka - Magia - Rytuały - Tarot
Karta Dnia - Tarot - Karty Anielskie - Przepowiednia - Los - Wróżka - Wróżby Online - Darmowe Pytanie do Kart Tarota - Wróżka Beatris Friczer - Medium - Astrologia

MENU

Wróżba Internetowa - Możesz skorzystać z Wróżki Online i zadać pytanie do Kart już Teraz. Sprawdzona Wróżba Online
Rytuały - Karty Tarota - Karty Anielskie
Tarot, Rytuały, Interpretacja Snów
Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy
Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy
Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy

REKLAMA

Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy

REKLAMA

REKLAMA

tarocista Szymon, doradca duchowy Estera, wróżka Luna

ezoteryka ♦ wróżby ♦ wróżka ♦ karty ♦ tarot ♦ horoskop ♦ numerologia ♦ miłość ♦ zdrowie ♦ pieniądze ♦ wróżba ♦ darmo ♦ darmowe ♦ wróżbiarstwo ♦ seans ♦ karta dnia  ♦ karta na dziś  ♦ psychologia  ♦ karta  ♦ moja karta dnia  ♦ karty anielskie  ♦ karty tarota 

Szybki i bezpieczny przelew