Wesołych Świąt
18 grudnia 2022

Kochani, jak co roku, z racji zbliżających się Świąt przychodzę do Was z paroma słowami, o przesądach które obowiązują czy to w Wigilię czy to w całe święta.

Trzeba jednak pamiętać, że tak naprawdę to są tylko przesądy, przepowiednie więc nie dajmy się zwariować. To że ktoś nie włoży sianka pod obrus czy nie zawiesi jemioły, nie znaczy że będzie cały rok miał pecha w miłości czy problemy ze zdrowiem. Dlatego rozsądnie podchodźmy do tego typu kwestii i skupmy się na czasie spędzonym z rodziną. Na miłości i wspaniałej atmosferze którą dają nam te święta.

A dla osób które faktycznie jeszcze bardziej chcą "zaczarować" ten czas i sprawić żeby w Nowym Roku Wam się wiodło lepiej, parę wskazówek co można zrobić. Lecz tak jak wcześniej napisałam, to nie jest wyrocznia, tylko dodatek Moi Drodzy:)

1) Palenie świec w Wigilijny wieczór. Tak naprawdę każdego rodzaju. One dodatkowo oczyszczają uzdrawiają, a także poprawiają komunikację między ludźmi. Wnoszą do naszego życia miłość, pieniądze, a także dają nam siły na cały Nowy Rok.

2) Jeśli chcemy wpłynąć bardziej na nasze finanse, dobrobyt, można pod obrus wigilijny włożyć na okres Świąt banknot o dużym nominale.

3) Wszelkiego rodzaju dekoracje z fasoli, czy też owoców, jemioły, świerku będą symbolem dobrobytu, a także świeżości i lepszego życia. To tyle drobnych sugestii ode mnie Kochani.

Pamiętajcie że to jest szczególny czas więc nie można dać się zwariować takim rzeczom, a skupić się na rodzinie.

Natomiast w ten magiczny czas, ja dla Was również będę dostępna. Więc jeśli chodzi o moją pracę moi Drodzy, to w dniach od 24.12.2022 r. do 1.01.2023 r. również będziecie mogli korzystać z moich porad i konsultacji, aczkolwiek czas odpowiedzi z mojej strony może być troszeczkę bardziej wydłużony niż na co dzień. Liczę na Waszą wyrozumiałość.

A już teraz pragnę złożyć Wam wszystkim Najserdeczniejsze życzenia. Przede wszystkim by te Święta były pełne miłości, czasu spędzonego z bliskimi oczywiście w miarę możliwości, a także spokoju którego na co dzień nam tak bardzo brakuję. Nowy Rok niech Wam przyniesie spełnienie wszystkich marzeń i wprowadzi Was do nowego lepszego 2023 roku. Wesołych Świąt!

 

 

 

Beatris Friczer, karty święta
Karta Dnia - Tarot - Karty Anielskie - Przepowiednia - Los - Wróżka - Wróżby Online - Darmowe Pytanie do Kart Tarota - Wróżka Beatris Friczer - Medium - Astrologia

MENU

Wróżba Internetowa - Możesz skorzystać z Wróżki Online i zadać pytanie do Kart już Teraz. Sprawdzona Wróżba Online
Rytuały - Karty Tarota - Karty Anielskie
Tarot, Rytuały, Interpretacja Snów
Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy
Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy
Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy

REKLAMA

Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy

REKLAMA

REKLAMA

tarocista Szymon, doradca duchowy Estera, wróżka Luna

ezoteryka ♦ wróżby ♦ wróżka ♦ karty ♦ tarot ♦ horoskop ♦ numerologia ♦ miłość ♦ zdrowie ♦ pieniądze ♦ wróżba ♦ darmo ♦ darmowe ♦ wróżbiarstwo ♦ seans ♦ karta dnia  ♦ karta na dziś  ♦ psychologia  ♦ karta  ♦ moja karta dnia  ♦ karty anielskie  ♦ karty tarota 

Szybki i bezpieczny przelew