Wróżka, tarocistka, tarot, karty anielskie

MENU

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

Kochani, dzisiaj chciałabym powiedzieć parę słów na temat jednej z największych akcji charytatywnych, a mianowicie o Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy, która po raz 27 zagra nam już 13 stycznia. To wspaniała inicjatywa, o której powinno nadal mówić się jak najwięcej.

W tym roku zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. Nikomu nie trzeba mówić, jak ważne jest specjalistyczne leczenie dla dzieci, które bardzo tego potrzebują. Dzięki takim inicjatywom jesteśmy w stanie podarować życie wielu małym osobom, a co za tym idzie mieć satysfakcje z tego, że kogoś uratowaliśmy.

Ja, jak co roku przyłączam się do tego wspaniałego wydarzenia i również Was Kochani namawiam do tego by wrzucić do puszki chociażby symboliczną 1 zł. Każda kwota jest na wagę złota ponieważ wspólnymi siłami możemy sprawić że małe, chore dzieci będą w stanie normalnie funkcjonować, dzięki odpowiednim sprzętom.

Poniżej przesyłam Wam link do oficjalnej strony WOŚP, gdzie są dostępne różne formy wsparcia finansowego. Na pewno każdy będzie mógł wybrać odpowiedni sposób dla siebie by wesprzeć tą wspaniałą inicjatywę.
https://www.wosp.org.pl/final/wesprzyj

 

WOŚP - serce wielkiej orkiestry świątecznej pomocy.
11 stycznia 2019
Szybki i bezpieczny przelew

ezoteryka ♦ wróżby ♦ wróżka ♦ karty ♦ tarot ♦ horoskop ♦ numerologia ♦ miłość ♦ zdrowie ♦ pieniądze ♦ wróżba ♦ darmo ♦ darmowe ♦ wróżbiarstwo ♦ seans ♦ karta dnia  ♦ karta na dziś  ♦ psychologia  ♦ karta  ♦ moja karta dnia  ♦ karty anielskie  ♦ karty tarota 

tarocista Szymon, doradca duchowy Estera, wróżka Luna

REKLAMA

Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy

REKLAMA

Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy
Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy
Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy