Szybki i bezpieczny przelew

ezoteryka ♦ wróżby ♦ wróżka ♦ karty ♦ tarot ♦ horoskop ♦ numerologia ♦ miłość ♦ zdrowie ♦ pieniądze ♦ wróżba ♦ darmo ♦ darmowe ♦ wróżbiarstwo ♦ seans ♦ karta dnia  ♦ karta na dziś  ♦ psychologia  ♦ karta  ♦ moja karta dnia  ♦ karty anielskie  ♦ karty tarota 

tarocista Szymon, doradca duchowy Estera, wróżka Luna

REKLAMA

REKLAMA

Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy

REKLAMA

Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy
Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy
Rytuały, wróżenie z tarota, znaczenie snów, horoskopy
Tarot, Rytuały, Interpretacja Snów
Wróżka, tarocistka, tarot, karty anielskie

MENU

Wróżka Online - Wesołych Świąt

Kochani, dzisiaj najważniejsze Święto w roku. A mianowicie Wielkanoc. Czas, który powinniśmy spędzić z bliskimi, z osobami na których nam zależy. Ważne, aby atmosfera w jakiej przebywamy była pozytywna i nastrajała nas optymistycznie. Pamiętajcie, że ja również będę dla Was cały czas dostępna, więc gdyby ktoś z Was potrzebował porady, to zachęcam do kontaktu.

Natomiast trzeba wiedzieć, iż Święto Wielkiej nocy to święto tak naprawdę energii. Wszystko za sprawą tego iż te święta mają nas w pewien sposób oczyścić. Sprawić, że kolejne miesiące będą dla nas lżejsze, korzystniejsze. W tym okresie dominują wszystkie żywioły: woda, powietrze, ogień i ziemia. Woda która jest obecna chociażby w lany poniedziałek, ma za zadanie oczyścić nas i przedmioty które są w nas obecne z wszelkich niekorzystnych energii i emocji. Nie bez powodu też prowadzimy przed Świętami porządki, wietrzymy pomieszczenia. Pozwala nam to również przepędzić negatywne wibracje która mogły skumulować się w naszym mieszkaniu.

Ogień natomiast obecny jest w świecach które zapalamy podczas Wielkiej Niedzieli. Kolory obecne w płomieniach sprzyjają nie tylko uczuciom, ale również sprawom materialnym, rozwojowi. Dobrze jest też okadzić pomieszczenia białą szałwią, ona pozwoli usunąć nam zła energię. Oczywiście zwyczaje związane z palemką wielkanocną odpowiadają żywiołowi ziemi.

Warto pamiętać żeby ten czas był czasem kiedy dbamy o siebie nawzajem. O bliskie nam osoby, ale także o swoją duszę i psychikę. To czas kiedy powinniśmy zwolnić tempo i naładować się na przyszły rok dobrymi, pozytywnymi emocjami.

Zdaję sobie również sprawę z tego, że te Święta będą inne niż wszystkie. Może trochę smutniejsze? Mniej wystawne, czy też mniej rodzinne. Ale pamiętajmy, mimo trudności w kontakcie fizycznym, możemy pozostawać z bliskimi w kontakcie online. Ja w te Święta, właśnie stawiam na taką komunikację. Pamiętajmy, Święta mamy co roku, a zdrowie tylko jedno i o nie teraz należy zadbać mimo wszystko.

Dlatego też tego Wam życzę Kochani, przede wszystkim zdrowia, aby Wam i Waszym bliskim ono dopisywało, spokoju ducha, pozytywnego nastawienia i radości z tego, co mamy.

Wesołych Świąt.

 

 

04 kwietnia 2021
Wielkanoc